2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
kumrudeniz kumrudeniz tekrar geçmiş olsun cnm bende senin bebeğin düşmeden önce gece rüyamda yakubu asansörün önü çökmüş ben odaya gidesiye kaçıp gitmiş oradan düşmüş gördüm tam 2 kat çok kötüydü o his :KK43: bir günde gelişiyor motor becerileri bir sabah kalktı baktık ayağını tutuyor ki hiç öyle hevesi yoktu bir bakıyorum konuşuyor demek yeni keşfetmiş ilerlemeyi firar etmiş aranızdan fırsattan istifade mart anneleri bebekleri çok hareketli çok dikkat etmek lazım

Arkadaşlar günaydın.... Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama hata verdi sürekli... 4.5 aylık kızımın iki yanağında da pütürlü kızarıklık var bir süredir de geçmedi.. çocuk doktoru stiderm jell verdi onu kullanıyoruz.. sudo krem benzeri de kullandık geçmedi.. akşam acile bile götürmeyi düşündük.. bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar dan yardım istiyorum.. şimdiden tşk ler...

kumrudeniz kumrudeniz canım çok geçmiş olsun tekrardan. Bebeklerin kafa yapıları sandığımızdan çok korunaklı Allah tarafından çok şükür, bir şey olmamıştır ki takibinizi de yapmışsınız. İnşaallah geceniz de sorunsuz geçmiştir.

Arkadaşlar günaydın.... Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama hata verdi sürekli... 4.5 aylık kızımın iki yanağında da pütürlü kızarıklık var bir süredir de geçmedi.. çocuk doktoru stiderm jell verdi onu kullanıyoruz.. sudo krem benzeri de kullandık geçmedi.. akşam acile bile götürmeyi düşündük.. bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar dan yardım istiyorum.. şimdiden tşk ler...
o bizde de var. ben aşırı tükürük üretmesindendir diye düşünmüştüm gidoktor ne deyip o jeli verdi peki?

cnm islak birakiyorsan icme suyuyla yika derim, cesme sularindan buara cok hastalik kapiliyor ben disimi bile fircalayamiyorum bazen
guzel yontemmis denemekten zarar gelmez, bogazlarini usutmeyiz dimi miniklerin :p
haklısın canım içme suyu daha iyi olur. Hasta falan olmaz canım soğuk su memedeki sütü sogutmuyor sadece bebeğin hemen memeyi almasını sağlıyor . Islak olunca.

Canım aynı durum bizde de vardı doktor krem verdi o daha da kötü yaptı. Kantoron yağı sürdük 3 güne geçti ne varsa doğa da var. Hem doğal hem yan etkisiz şifa...

Kızlar bizim bebek bazen güler gibi çığlık atıyor kısa kısa. Bu aralar çok yapar oldu sesini mi keşfediyor mutlu oluyor anlayamadım sizde durumlar nasıl?

Tekrar geçmiş olsun canım.Aranızdan nasıl düştü anlamadım ama tam.Benim de yeğenim 7 aylıkken düşmüştü koltuktan çok şükür bir şeyi yok.Sizin de olmaz inşallah.İnsan korkuyor tabi Allah korusun kuzucuğunu.

canım dünden beri biz de ona kafa yoruyoruz ve aramızdan nasıl kaydığını çözemiyoruz.muhtemelen dönmüş,dönmüş yol almış.sabah babası yanıma uzat dedi, ASLA diyerek hemen beşiğine bıraktım.artık yatağımız kızıma yasak

kumrudeniz kumrudeniz cok gecmis olsun arkadasimm kizlarr gcen hafta aynks eyi bizde yasamistik yazmistim ozellikle 4 aydan sonra ne olrsa olsun cok dikkat edinn bizimki nasik dusdis bn anlayamadim uyuya kalmisim ortamizdaydi ama kizim resmen ilerleye ilerleedusti ve arrikk asiri dikkat ediuorum..nolur dikkat edin sizde

çok geçmiş olsun sana da canım.aslında ben oğlumdan tecrubeliyim ama korkuya engel olunamıyor maalesef

kumrudeniz kumrudeniz tekrar geçmiş olsun cnm bende senin bebeğin düşmeden önce gece rüyamda yakubu asansörün önü çökmüş ben odaya gidesiye kaçıp gitmiş oradan düşmüş gördüm tam 2 kat çok kötüydü o his :KK43: bir günde gelişiyor motor becerileri bir sabah kalktı baktık ayağını tutuyor ki hiç öyle hevesi yoktu bir bakıyorum konuşuyor demek yeni keşfetmiş ilerlemeyi firar etmiş aranızdan fırsattan istifade mart anneleri bebekleri çok hareketli çok dikkat etmek lazım

aynen canım..artık tehlikeli dönemlere girdik.bunlar iyi yine, ilk ayaklandıklarında öyle çok düşecekler ki....

kumrudeniz kumrudeniz canım çok geçmiş olsun tekrardan. Bebeklerin kafa yapıları sandığımızdan çok korunaklı Allah tarafından çok şükür, bir şey olmamıştır ki takibinizi de yapmışsınız. İnşaallah geceniz de sorunsuz geçmiştir.

çok şükür canım..kusma olmadı...kardeşim hep der ama tus ta 50.olmuş bir dahi doktor da olsa kardeş olunca inanmıyorum, sanki beni rahatlatmak için söylüyormuş gibi düşünüyorum:)gerçekten de öyle

kumrudeniz kumrudeniz nasıl oldu bebegin bizede haber ver zor bi gece gecirmişsindir ...

çok sağol canım.çok şükür kusma olmadı.hanımım gülücükler saçıyor...bir müsibet bin nasihattan iyidir derler ya, kucağımdan bırakmam artık.:)çok şükür, çok teşekkür ederim.

arkadaslar kac yasiana kadar bizim bu kalbimkz bole carpcak sanki heran bisey olabilirmiscesine.artik hel bole mi olcak yas kac olirsa olsun..annelik anne yuregi

3 yaşından sonra azalacak canım.en tehlikeli zamanları emekleme, sıralama ve ilk yürüme zamanları.her şey tehlike oluyor.banyodaki deterjan, çekmecedeki kesici alet, minik oyuncaklar, yerdeki bir düğme ya da çekirdek tanesi...her şey.....6-7 gibi korku kalmıyor.

Kızlar bizim bebek bazen güler gibi çığlık atıyor kısa kısa. Bu aralar çok yapar oldu sesini mi keşfediyor mutlu oluyor anlayamadım sizde durumlar nasıl?

Benimki de öyle 3 gündür o tarz sesler çıkarıyor. Bu da yeni bir aşama sanırım :)

canım dünden beri biz de ona kafa yoruyoruz ve aramızdan nasıl kaydığını çözemiyoruz.muhtemelen dönmüş,dönmüş yol almış.sabah babası yanıma uzat dedi, ASLA diyerek hemen beşiğine bıraktım.artık yatağımız kızıma yasak

çok geçmiş olsun sana da canım.aslında ben oğlumdan tecrubeliyim ama korkuya engel olunamıyor maalesef

aynen canım..artık tehlikeli dönemlere girdik.bunlar iyi yine, ilk ayaklandıklarında öyle çok düşecekler ki....

çok şükür canım..kusma olmadı...kardeşim hep der ama tus ta 50.olmuş bir dahi doktor da olsa kardeş olunca inanmıyorum, sanki beni rahatlatmak için söylüyormuş gibi düşünüyorum:)gerçekten de öyle

çok sağol canım.çok şükür kusma olmadı.hanımım gülücükler saçıyor...bir müsibet bin nasihattan iyidir derler ya, kucağımdan bırakmam artık.:)çok şükür, çok teşekkür ederim.

Söz konusu evlat olunca insan kimseye güvenemiyor çok haklısın :) Allah beterinden korusun, evladımızla sınamasın bizleri inşaallah. Böyle gelmiş geçmiş olsun :)

Bizim oğlanla kavga ediyoz şimdiden üzerini örtüyorum ayaklarıyla tekrardan açıyor ben örtüyorum o açıyor sonra o kazanıyor yeter oğlum diyorum boncuk boncuk bakıyor ben bunu ne yapayım :anne::kk77::KK20::confused:

Tecrübeli anneler diş çıkmadan önce damakta içerden görünürmüydü sanki bizim alt öndiş yerinde dış uçları görünüyo ama dokununca bir şey yok birde küçük beyaz sivilcemiz var sağ diş yerinde

X