2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bizimde pekçok gıdaya var 2 buçuk aylık ken kol test i çıkmadı 3 aydan sonra çıkıyormuş diye biliyorum bende çocuk immünoloji profa randevu aldım böyle bilmeden çok zor maalesef. Çok şükür işin biraz daha kolaylaştı onca ay kusmayla uğraştınız çocuk doktorları gerçekten anlamıyor geçmiş olsun

Kizlar bir de bezinde 4 5 gundur pembelik var. Artik su vermeye de basladim hala oluyor anlamadim
bizde bu sabah aynı şeyle karşılaştık veriyorum bende su sadece dün unutmuş öyle oldu. Bu arada alerjiyle ilgili başlık açtık yemek oldun başka şeyler olsun daha rahat yardımcı olabilelim diye gelmek istersen

Sağol cnm :) bu defa bende sorayım gittiğimde

Iyi yaomissin canim bizimki de cocuk alerji profuydu. isin ehli biriyle bu sureci yurutmek sart

cnm hurma coo alerjen deil mi
mesela bnm kizda sut yumurta alerjisi yok ama hurma var aman dikkat et

Gidicem cnm p.tesi için randevu aldım bnm çocuk dr alerji ilgi alanlarındandı bnde ondan gitmedim başka dr a ama aldım randevumu artık dedim kendi kendime olmayacak inşallah.. yalnız alerji dr undan randevu aldım ama bağırsak tepkili ya gastroentrolojiden mi almam lazımdı acaba o da her yerde yok offff!

baharinbahcesi canım geçmiş olsun.İstersen humana still teayi de tüketme.Bu kadar gıdaya alerjisi varsa ordaki otlara da pekala olabilir hiç riske girme.Bebek emdikçe süt oluyor zaten gerisi şart değil.

Iyi yaomissin canim bizimki de cocuk alerji profuydu. isin ehli biriyle bu sureci yurutmek sart
kesinlikle ben zaten çocuk immünoloji uzmanına gidiyordum ama birde profa gitme kararı aldım çünkü elime düzgün nşr liste verilmedi testte çıkmayınca. Yinede az alerjik bir liste verilebilirdi daha kolay olurdu

cnm hurma coo alerjen deil mi
mesela bnm kizda sut yumurta alerjisi yok ama hurma var aman dikkat et
hidrolize mamalardamda hurma var bende ona dikkat ettim demekki çok alerjik değil

Evet canım ek gıdanız zor olucak ama şükür bulunmuş neye olduğu insallah geçicidir benim büyük oğlum a kan testi yaptırdım tavuk at hemstır dut ve seftaliye alerjisi çıktı vermiyorum ama etkiliyo mesela çorbalar yapardım tavuklu şinitzel yapardım nagıt yapardım pilavlar falan hepte severdi ama artık yapamıyorum ama et ve et suyuna dadandım ona yok şükür ama etude çok sevmiyo sadece köfte yiyo

Ah canim ne guzel artik biliyorsun neye alerjiniz oldugunu. İsin cok daha kolay arti. Bizim henuz yapilmadi koldan test. Alti aya dogru daha net olur o zaman yapalim dedi doktor. senin gittigin ozel mi devlet mi canim. Devlette daha az alerjen damlatiliyo demislerdi de. Deri testini ozelde mi yaptirsam diyorum cunku
Bu arada diger topicte tarifler fln paylasiriz elbette. Sut ve yumurtasiz ozellikle tatli cok kisitli zaten

Son düzenleme:
Kızlar adet oldunuz mu? Ben daha olmadım. 40 çıktıktan sonra hiç kanamam olmadı sizde durumlar nasıl?

Alıştık çok şükür canım. Ben alıştım daha doğrusu. Zaten 3 gün çalışıyorum ve annem bakıyor, bakıcıya bırakmak zorunda olan arkadaşlarım var buna da şükür..

Ay bizimki ne dönüyor ne ayağını tutuyor varsa yoksa elleri, 10 parmak ağızda
Bizimki dönebiliyor ama hevesli değil şimdide ayağını tuttu sabah ilk defa.yakupta varsa yoksa elleri çok kaşınıyor damakları dudaklarını kıstırarak damaklarını kaşıyor. Şimdide kendini ittiriyor gece beşiğin nekadar ayak kısmına yaklaştırsamda o kafa beşiğe daynıyor
Hepsi çok farklı gerçektende bebek deyip geçmemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…