2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Allah şifa versin cnm bu arada aşırı unutkanlık başladı ya neyse emzirmek en iyi gelen şey hep o göğsünü emzir hep cnm. Maalesef doğruymuş can çekmesi burda hemen hemen alerjik tüm anneler mastit oldu . Bu arada katmer tarifinde tereyağı var sen kullan dınmı yasak ya ondan sordum :)

Kızlar benim oğlumun idrarın da KAN gördüm gece kuştu neden bilmiyorum alerjimiz azdı ondan olabilir acaba kustuğu için vücut susuz kaldı ondanmı yoksa enjeksiyonu ilerledimi koskoca konyada 4 doktor var 1 tatilde diğerleri devlet randevuyu geç tarihe verdiler normal çocuk doktoruna mı gitsem ayın 11 ine kadar

Canim acaba devletin aciline mi gitsen aksam. Enfeksiyon cogalmis olabilir. Alerji belitrilerinde hic ole birsey okumamistim

Canim acaba devletin aciline mi gitsen aksam. Enfeksiyon cogalmis olabilir. Alerji belitrilerinde hic ole birsey okumamistim
Öyle yapayım gece hiç uyumadık zaten alerji belirtisi değilde alerjiden kustu diye düşündüm susuzmu kaldı ondanmı kan geldi dedim. Portakal suyu içtim bebelac. Pepti junior verdim o günde ne hale geldi yavrum benim yavrumun balığa hassasiyeti olduğunu bile bile bebelağı verdi doktor ve ben dün gece içindikeler kısmında alerjen uyarısı balık yağını gördüm daha önce okumuştum ama nasıl gözden kaçırmışırım hem hurma hem balık yağı varmış

Degisik bi düşüncesi var âmâ huylu huyundan vazgeçmez onun süte değil rahatsız olmaya tahammülü yok bence

Normale git canım bekleme

çıkmadık candan ümit eksilmez dur bakalım daha süt bitmemiş Y yesilagac44 dediği gibi facedede emzirme sanatına üye oluyorsun oradaki postları okuyosun ki kendinde yapabilme gücü bulasın sen bunu basabilirsin arkadasim E efeninefesi

kızım yine ishal ve yine kan gördüm kakasında..2 gün önce oldu ve yazmayım dedim artık, hep sorunları yazmayayım...neyse kaka tahlilinde bolca lokosit yazıyordu.sayı bile yazılmamış.doktoru da hemen antibiyotiğe başla dedi.ben de 10 haziranda bir şişe içtik zaten.4 aylık bebeğe 2 şişe antibiyotik vermek istemiyorum dedim....takip et, kusma ya da ateş olursa hemen başla dedi.yani canım, benim anladığım Yakup un enfeksiyonu ilerlemiş olabilir

Aynen hatta kızlar rahatsız olurlarsa eğer ayrı bi topik açmak bile geldi aklıma alerji için bende çekine çekine yazıyorum. Ayın 11inde çocuk alerji profa araştırmada randevumuz var buradaki doktorlar hiçbirşeyden anlamıyorlar ondan şimdi götürmek istemedim ama olmadı akşam evde idrarını toplar gider bi tahlil veririz yedek poşe getirmiştim hastaneden. Bizim alerji pik mukusun haddi var hesabı yok kan bekliyordum çok şükü gelmedi hırıltı öksürük döküntü pişik gurultu gaz hepsi geri geldi

alerji için aç topik iyi olur.orda yazalım.ben açardım ama bu topiği açıp 1 gün girmeyince beni atmışlardı.habersizce.çok kırılmıştım ve haksızlığa uğramıştım. aç orda yazalım da kimse de rahatsız olmasın.idrar için de toplamana gerek yok.tak aparatı, ilk çişi hemen acile götür.bekleme.idrarda kan ihmale gelmez.

Geçmiş olsun Can'ım. İnşallah kötü birşey yoktur içini ferah tut.

kumrudeniz canım kızınin gözü gectimi

ahhh, ah canım...nerde...o da ayrı bir dert.deniz in iki gözü arasında farklılık var.biri küçülüyor o tıkalı olan.göz doktoru tıkanıklıktan dolayıdır diyor.genel anestezili ameliyat ederiz 1 yaşında diyor.nerdeyse ayda bir kez çapaklanıyor.damla kullanıyoruz.ha ameliyat sadece açılması için.küçülme için bişey yapılamıyor.tıkanıklık geçerse göz de düzelir diyorlar.

Bnce burdan devam edebilirsiniz bn rahatsiz olmuyorum bilgilenmis oluyoruz hem
Burdayız yine cnm ama alerji ile ilgili konular ayrı bir yerde konuşulsa hem ulaşmak isteyenler daha kolay ulaşır bende çok fazla bu konu konuşuluyor muhabbet değişir belki burada da

Yakup uyusun açıcam cnm cimcimegfb de iyidir inş hiç ama hiç girmez oldu :\

Canım bir insan eşine nasıl bunu der? Tüm doktorlar dünya sağlık örgütü anne sütünün önemi üzerinde duruyor.Bağışıklık sistemi için ne kadar faydalı olduğunu söylüyor.Allahın verdiği bir nimet hazır hijyenik her daim taze bebeğin ihtiyacına göre şekillenen mucizevi bir şey anne sütü.Keşke direnebilseydin.Sağarak tekrar getirebilirsin ama çok uzun süre olmadıysa.Lütfen yavrunu düşün bir damlası bile o kadar kıymetli ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…