2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar sizin bebekler ayağıyla tanştımı tutuyormu benimki geçmi kaldı daha bu sabah ilk defa yaptı
bizim daha tanismadi ayaklarıyla ellerini incelemede daha dönüyor yere yatirdigimda 180 derece kendi etrafında dönüyor bide poposunu kaldırarak kendini geri atıyor bu bakıyorum halının bi ucundan diğer ucuna keşfe çıkmış

soffty soffty canım sormadım, bebişinin gözü nasıl?düzeldi mi?
ilk zamanlarda göre capaklanma bayağı azaldı ama göz yaşınız ara ara hala dışarı akıyor sabah kalkıyor bi bakıyorsun gözü geçmiş diyorsun sonra göz yaşı yanagından süzülüp gidiyor bazende goz cukurunda birikiyor capaklanma yapiyor

Kızlar adet oldunuz mu? Ben daha olmadım. 40 çıktıktan sonra hiç kanamam olmadı sizde durumlar nasıl?
Ay en iyisi hiç olamamak keşke bende olmasaydım. iki kez oldum üçüncü kez olmam gerekiyoken üç günüm geçti bile emzirirken olabiliyomuş ama bide kendimi hamile gibi hissetmemde cabası.

bizim daha tanismadi ayaklarıyla ellerini incelemede daha dönüyor yere yatirdigimda 180 derece kendi etrafında dönüyor bide poposunu kaldırarak kendini geri atıyor bu bakıyorum halının bi ucundan diğer ucuna keşfe çıkmış
bizimde ilkdefa bu sabah tanıştı 16 mart doğumlumuydu kızı. Çok hareketliler emzirmek tam bir işkence artık tutturana kadar halim kalmıyor

Bende göğüslerde süt var sanıyorum adet olucam diye şişmişler meğer :KK12: offf gelsin artık şu randevu günüde bebeğime bireyler yedirebileyim burda en zayıf benim oğlum kaldı :KK43:(

Bende göğüslerde süt var sanıyorum adet olucam diye şişmişler meğer :KK12: offf gelsin artık şu randevu günüde bebeğime bireyler yedirebileyim burda en zayıf benim oğlum kaldı :KK43:(
karamsarlığa düşme neye karşı alerjisi varsa belli olsun toparlarsin çocuğu biraz daha sabır bide bişey sormam il içinde çok dr yok diyorsun şehir dışında bi dr göturseniz eşine teklif ettinmi

Benimki durmadığı için sürekli kucağımda oturuyor uzun zamandır bilmem ne kadar doğru ama öyle susuyo. Destek koyup oturtma diyorsan çok ezilip büzülüyo o yüzden oturtmuyorum :))
bizimkine kucaktayken yatma pozisyonunda durmaz kesinlikle koltukta da yastıkta biraz meyil vererek oturtuyoruz

karamsarlığa düşme neye karşı alerjisi varsa belli olsun toparlarsin çocuğu biraz daha sabır bide bişey sormam il içinde çok dr yok diyorsun şehir dışında bi dr göturseniz eşine teklif ettinmi
ailemin yanına bayrama götürmedi bebek küçük hastalanır diye hastaneye bile gittiğimizde ödü kopuyor bebek hastalık kalacak diyor götürmez cnm buradaki profların hepsine götürmeden sıkıntı surda özel prof yok sadece özelde bir tane çocuk alerji var oda uzman. Devletteki bir tanesine ayın 1inde randevumuz var diğer hastanedeki ne de 21 inde bu ikisi de çare bulamazsa belki İst yada bursaya geliriz

bizimkine kucaktayken yatma pozisyonunda durmaz kesinlikle koltukta da yastıkta biraz meyil vererek oturtuyoruz
bende başlayım nekadar çabuk okadar iyi :) canı sıkılmaz

Kızlar mama verenler hangi mamayı kullanıyorsunuz benim kızım zayıflıyo sütüm yaramıyo galiba. Sadece süt verince içim rahat etmiyo acaba daha sıkmı emzirsem

Kızlar mama verenler hangi mamayı kullanıyorsunuz benim kızım zayıflıyo sütüm yaramıyo galiba. Sadece süt verince içim rahat etmiyo acaba daha sıkmı emzirsem
Sütüm yaramıyor diye kesinlikle düşünme tabikide sık sık emzir emzirdikçe sütün artıcaktır. Sütünün artması için bol su iç lokum mesela benim sütümü artıyor, dereotu yeşillik bunları bol bol ye sabah öğlen akşam öğünleri atlamamaya gayret et. Emzirmeyi bırakma en azından ek gıdaya geçinceye kadar gayret et. Mamaya gelince ben ilk doğum yaptığım da sütüm çok az dı dr bana aptamili tavsiye etmişti. Bir kaç defa vermiştim ama sonradan bıraktım sadece anne sütü veriyorum.

62 cm 6300 gram bir ay önce 5900 dü :KK43:
Kızımda son iki haftada 200 gr aldı alerjiden çok alamıyor kuzuklar
Birde senin kuzucuk küçük doğmuştu galiba
Büyük kızım 2145gr doğdu küçüğü 2850gr doğdu, doğalolarak küçüğün kilo alımı daha çok çünkü iri doğdu
büyük kızım nekadar çok yesede kilo almaz yapısı öyledir bebekkende öyleydi belki seni be işte öyledir

X