2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bnde düşünmemiştim aslında ama baya toplanmış galiba bi yerde öyle bi şey okudum tabii daha tamamına yetişilememiş ama olsun az kalmıştır.. para yüzünden kalmasın o yavru orda inşallah umut olur can olur ona... rabbim büyük artık dua edicez bakalım :)

Ay inşaallah, en azından ilk 500.00 euro toplansa da yavru sıraya alınabilse. İnşaallah inşaallah..

Cnm hepsi toplanmış paranın :) 19 saatte hem de 1.099.000 Euro hey maşallah rabbim şifasını da versin inşallah:) çok mutlu oldum şuan yaa

Yaa bende gördüm şimdi evet, oturdum ağladım ay Allahım ne büyüksün ben toplanamaz diyordum vallahi. Ne byük umut oldu bu, bence kalp de bir an önce buluncak, can bulcak inşaallah Kartal bebekte :)) çok mutlu oldum ya çok..

ondan dolayımıdır acaba başka bişey olmasında birde kulaklarına baktırıcam belki kulağı ağrıyordur.
Kulağı ağrısa çok huzursuz olur asla emmez canım benim oğlanda gazı olduğu zaman şiddetle kafasını birsağa birsola atıp isyanla yüzünü tutup çekiyo :))

Kızlar bebeğinzn bılgaldağı oynuo mu?bgn dr.a sordm ağlama ve emne sırasnda olabılır yoksa araştırılması lazm dedi bzmkı emerkn oynuo sizn bıngıldaklar nasıl ıılermi

Bizimde aynı sıkıntımiz vardi ilk 6 ay cok onemli dedi doktorumuz. 1 ay fizik tedavi gorduk.simdi evde kendimuz egzersiz yapiyoruz. Ama bir gun yapmayalun hemen diger tarafa yonleniyor.kontrole gittiginiz dontora soyleyin mutlaka

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Sizin dediğiniz gibi evde egzersiz verdi. Bebeğim hep sağına yatıyor; çünkü o taraftaki kası diğerine göre kısaymış ve soluna dönemiyormuş rahatlıkla. Kası uzatmak için sağ omuzuna bastırarak kafasını diğer tarafa zorlama hareketi verdi. Günde ne kadar sık yaparsanız o kadar iyi dedi ama çok ağlıyor nasıl olacak bilmiyorum Eğer ilerleme kaydedemezsek bu konuyla ilgili merkezlere gönderecekmiş. Emzirirken dümdüz kucağıma yatırıp kafayı sola doğru memeye uzatmasını sağlamayı düşünüyorum. Umarım işe yarar. Cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar.

Bu arada önden bakınca simetrik bir bozulma yok kafada. Sadece arkada bozulma oldu. Dikkatli bakmayınca bangır bangır bağırmıyor ben yamuğum diye ama dikkat edince kafasının bir kısmı oval, diğer taraf öne doğru düz geliyor. Öyle veya böyle daha gelişim aşamasında kafaları zamanla büyüyecek ve değişecek. Atlatacağız Allahın izniyle.

Kızlar bebeğinzn bılgaldağı oynuo mu?bgn dr.a sordm ağlama ve emne sırasnda olabılır yoksa araştırılması lazm dedi bzmkı emerkn oynuo sizn bıngıldaklar nasıl ıılermi

benimkinin de gördüm bir defa bıngıldağı oynarken.ağlama ya da emme yoktu.endişelenmedim valla.

Son düzenleme:

kızımda da düzleşme vardı bir tarafta.3.ayda fark ettim.1.5 ay oldu herhalde, hep diğer tarafa yatırıyorum.bana göre düzelmiş ama geçen kontrolde doktoru hala yamuk 6.ayda düzelir dedi.bekliyorum ben de.

mavi_lina canım hayırlı olsun işin.bu günler de geçecek inşallah. ben 3 aylıkken bırakmıştım oğlumu...ama en güzeli ne biliyor musun??? zamanla oğluşun eve geliş saatlerini öğrenecek, hissedecek ve sen onu her gün kapının arkasında seni çığlıklarla gülerek karşılarken bulacaksın.işte o an her şeye değer:)

Canım sen baya yol almıştın süt konusunda.Neden kesildi sütün? Bir şey mi oldu?

kızlar kaç gündür yazamadim annemdeydim yeni geldim eve valla insanın evi gibisi yok karışan yok laf sokan yok ay annem tutturdu meyve suyuna başla gelişme zamanı kadını ikna edemiyordum anne sutunun yeterli olduğuna tek biraksam gizli gizli verecek rabbim ins yuzumu kara cikarmaz da 6 ay sadace anne sütü versem

Benim kız çok hareketlendi.Hiç durmuyor.Dönüyor ağlamaya başlıyor geri çeviriyorum tekrar dönüyor tekrar ağlıyor.Yüzü koyun tüm parmakları ağzına sokup kendini kusturuyor.Sürekli kucak istiyor.Bir de çişli bezleriniz ne alemde kızlar bizim sıcaklarla epey azaldı.Sıcaktandır diye düşünüyorum ya bakalım 7 sinde 4. Ay aşılarımız var ne kadar kg almışız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…