2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Auralee akıntı derken Cnm? Bnce döküntü ve kanlı kaka yoksa korkma çünkü en büyük belirti o kısma bir şeyi diyet sütün kalitesini etkiliyor bnce bn çok üzülüyorum şuan kilo alımı çok yavaşladı

bende emzikle kandırıyorum tabi her zaman kanmıyor uyanıkken sadece uzanarak bulüzümle oynayarak emiyo illa şarkı türkü üfleme kliması saçlarla oynama ohooo. Sırf emmiyo diye bayramda biryere de gidemedik halbuki eşimle baya gezecektik yakupta aşırı hareketli ondan almıyor bunlar :)) bu hafta pek bi durağandı sıcaklardan bu hafta çok iyi toparladı birde memeyi tutana kadar benimki yiyeceğinin 10 mislini yakıyor . Ben arada pirinçunu muhallebisi yada un muhallebisi veriyorum açlık krizlerinden.

Kızlar emzirmekten bu hale gelmeyiz demi benim koca meme estetiğinede izin vermez tecrübeli annelerden yanıt bekliyorum nekadar zararla atlatıcaz bunu

Eklentiler

• 9f9dac30016886e37981626ea263a7f3.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 43
Şapşikler taa şu etrafı keşfedişleri öldürrcek beni
Baya fıstığından sümüksü akıntı geldi 1 kez. Bezinde gördüm çok şaşırdım. Sütün kalitesini çok değiştirse ısrarla emzirmeye devam demezletdş bence ya. Çok takılma sen o kısma. Ama allah kolaylık versin cidden zor işin.
Ya sorma tam bi kuduruk iki saniye hareketsiz durmuyo. Herkes öyle dedi bu harekete nasıl kilo alsın diye. Dediğün gibi emecek diye harcadığı kalorinin haddi hesabı yoktur baha kapışıyoruz o sırada yazık ne çok süt heba oluyo. Ama uyurken kounuma alıyorum hiç çekmesrm yarım saatte bi cok cok emiyo küçük kuçu :)) muhallebş zararlı değil mi şimdiden ya? Hala doktor ısrarla sadece emzir diyor su da mama da verdirmiyor. Ben de vermek istemiyorum zaten.

Ah canım ya içim yandı görünce bunu allah acil şifalar versin. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım, diğer satış heeabımda da paylaştım inşallah acilen toplanır o para. Ne kadar yüksek bi ücreti var, insan sağlığı bu kadar zor ulaşılabilen bişey olmamalı, hele küçücük bi bebekse

Gördüm Cnm paylaştığını :)
O akıntı normal Cnm bn dr a sormuştum :) normal vajinal akıntı gibi yani

Kızlar emzirmekten bu hale gelmeyiz demi benim koca meme estetiğinede izin vermez tecrübeli annelerden yanıt bekliyorum nekadar zararla atlatıcaz bunu
Bukadar olmasada iniyo malesef südyensiz gezmeyin daha çok sarkar sarkmadan ziyade uzun süre emzirildiginde sütten kestikten sonra pörsüyo biraz gergin dolu dolu hali gidiyo

Cnm maalesef hiç istemiyorum ama mecbur veriyorum biliyorsun alerji artı enfeksiyon emme çok zor bi hal almıştı sadece uykuluyken emiyor du oda Uyanırsa hemen bırakıyordu çok mücadele ediyorum şimdi daha iyiyiz bu süreçte doktor aç kalamaması lazım dedi formül mama içmiyor dün kaşıkla ağlata ağlata içirdim sonuç sulu kaka yine sabah sabah 3 kere yine başa döndüm

Ben de dün paylaşcaktım ama uygun plur mu diye çekinmiştim, ne iyi yaptın paylaştın :) anne olmasam bu kadar etkilenir miydim bilmiyorum ama, kaç gündür gerçekten içim hep buruk dolaşıyorum. O kadar da güzel bir bebek ki maşaallah Allah onu ailesine bağışlasın. Annesinin mücadelesi öyle büyük ki.. İnşaallah toplanır bir an önce o para. Ben de dün eşimden istediğim bir şey vardı, anneler günü için alcaktı kosmet olmamıştı gidip almak. Onun parasını yatırmasını istedim, bu hediye daha güzel olcak benim için :)

pinterestte emzirme kolyesi gordum acaba ise yarar mi cidden yaa

Ay ne iyi etmişsin :) yüreğine sağlık...
Bnde 15 gündür takip ediyorum ama bugün tlfn elimden düşmüyor var mı bi haber diye.. para bulunsa kalp bulunacak mı hep aklım orda kızımla bile ilgilenemedim off o bebeği yaratan rabbim bir mucize daha yapsın da şu Bebek şifa bulsun

Kızlar oğlum özellikle sabahları ellerini kulak arkasına götürüp saçlarını çekiyor. Birde sabah 5 ten sonra iki elini yüzüne götürüp sert bir şekilde ovuşturuyor kafa yine sağa sola çevirip duruyor ne Zaman düzelicek bu durum

Bizimki de yolluyo saçlarını uykusu varsa yüźünü ovustururuyo belki seninkininde uykusu geloyodur

Ya birde o var, kalp bulunabilecek mi.. Dün ama instagramda ünlü, ünsüz herkesin paylaştığını görünce öyle umut doldum ki. Bu kadar ses getirceğini düşünmemiştim yalan değil. Meblağ çok büyük ama inşaallah her şey yolunda gider de o güzel yavru yeniden can bulur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…