2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bebekleri tam 4 aylık olanlar bebekleriniz kac gram aldı bizimki yalnis olmuyorsa 600 gr gösteriyor 1 hafta var 4 ayına girmesine

Benim kız çok hareketlendi.Hiç durmuyor.Dönüyor ağlamaya başlıyor geri çeviriyorum tekrar dönüyor tekrar ağlıyor.Yüzü koyun tüm parmakları ağzına sokup kendini kusturuyor.Sürekli kucak istiyor.Bir de çişli bezleriniz ne alemde kızlar bizim sıcaklarla epey azaldı.Sıcaktandır diye düşünüyorum ya bakalım 7 sinde 4. Ay aşılarımız var ne kadar kg almışız.
bizimde cisli bez sayımız azaldı meme reddine yaşıyoruz zaman zaman sıcaklar
dan biz bunalıyoruz çocuk napsin

Doktorumuza sordum bn sicaklardan cisli bez sayisinin azalmasi normalmis..terle atiyor ..hic endise etmeyin dedim birde kokulu oluyor rengide degisti normal dedi

Kizlar atesolcer olarak ne kullaniyorsunuz alnindan olcen al,ayi dusunuyorum yorumlariniz koltul altindan olcenler den almistim bir tane hemen nozuldj ve bana saglikli gelmedi

Kizlar atesolcer olarak ne kullaniyorsunuz alnindan olcen al,ayi dusunuyorum yorumlariniz koltul altindan olcenler den almistim bir tane hemen nozuldj ve bana saglikli gelmedi
ben beurer ft90 kullaniorum cnm ama alnini iyi hizzalamak gerekiyor yoksa fazla olcuyor onun disinda iyi kullanisli
3 dr degistirdim 3 de Weewell WTN550R kullaniyordu, eger bir daha almam gerekirse onu alirim sanirim

Ben weewel aldım temazsız ölçer. Kulaktan ve alından ölçebiliyorum kendimiz içinde kullanıyoruz memnunum.

Benim kız çok hareketlendi.Hiç durmuyor.Dönüyor ağlamaya başlıyor geri çeviriyorum tekrar dönüyor tekrar ağlıyor.Yüzü koyun tüm parmakları ağzına sokup kendini kusturuyor.Sürekli kucak istiyor.Bir de çişli bezleriniz ne alemde kızlar bizim sıcaklarla epey azaldı.Sıcaktandır diye düşünüyorum ya bakalım 7 sinde 4. Ay aşılarımız var ne kadar kg almışız.

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Sizin dediğiniz gibi evde egzersiz verdi. Bebeğim hep sağına yatıyor; çünkü o taraftaki kası diğerine göre kısaymış ve soluna dönemiyormuş rahatlıkla. Kası uzatmak için sağ omuzuna bastırarak kafasını diğer tarafa zorlama hareketi verdi. Günde ne kadar sık yaparsanız o kadar iyi dedi ama çok ağlıyor nasıl olacak bilmiyorum :KK43: Eğer ilerleme kaydedemezsek bu konuyla ilgili merkezlere gönderecekmiş. Emzirirken dümdüz kucağıma yatırıp kafayı sola doğru memeye uzatmasını sağlamayı düşünüyorum. Umarım işe yarar. Cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar.
Bnmde bebeğim bi ara hep sola yatıodu yuz üstü cok yatrdm kndılığınden gectı istersenz bi deneyn

bizimkinin sactan bingildagin hareket edip etmedigini göremiyorum

X