2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim 4+4 dört hafta bitmiş beşinci haftanın içindeyim demek oluyor ben ayırt edebiliyorum:KK53:
Ayy geçmiyor günler ben ne zaman üç ayımı doldurucam , bitsin bu halsizlik artık , hiç enerjim yok :mad:

Benim 4+4 dört hafta bitmiş beşinci haftanın içindeyim demek oluyor ben ayırt edebiliyorum:KK53:
Ayy geçmiyor günler ben ne zaman üç ayımı doldurucam , bitsin bu halsizlik artık , hiç enerjim yok :mad:
dün cok rahattim her işimi yaptim bugün bir bulanti bir halsizlik ay kafami kaldirasim yok

Merhaba kızlar❤ 2.tüp bebek denemesi sonucu ikiz kızlarım var..ve mucize bir şekilde 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim..yaşadığım şoku tarif bile edemem..sezeryan olacağından ben de Mart annesiyim..Çarşamba günü 4+4 günlüktü ve keseyi gördük..umarım sorunsuz bir hamilelik olur hepimiz için ❤
Hayirli olsun rabbim saglikla kucagniza almayi nasip etsin insallah

Stres sadece bebeğe zarar hayatm bu gebeligim daha sorunsuz ilerliyor çok şükür biraz onun rahatlığı var bende. Formülü maalesef yok :) çok düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum
Benimki de öyle bu sefer daha sorunsuz gibi sagol canim senin gibi dusunmemeye calisacagim sevgiler

Geçen sene önden önden soyluyordum çabuk geçsin diye :KK48: bu hesap doğunca da bitmiyor ki 2 aylık mi 3 aylık mi 3. Ayın içinde mi aynı sorular dönüp duruyor:KK51:

Birde orası var bizim annelik hiç bitmez hp hesap kitap:halay::halay:
Ay yatamıyorum da ben şam şeytanı gibi pinekleyip duruyorum evde bi işte yaptığım yok :KK53:

Bacım ınan bende öyleyim hani hamilelikde hep uyunurdu sabahın 7 si de ayaktayım hacı yatmaz gibi uyuyamiyorum .sanırım heyçandan sevinçten çok güzel ama bin şükür çok şükür bu günleri yaşatan Allah a :nazar::halay:

Geçen sene önden önden soyluyordum çabuk geçsin diye :KK48: bu hesap doğunca da bitmiyor ki 2 aylık mi 3 aylık mi 3. Ayın içinde mi aynı sorular dönüp duruyor:KK51:

Birde orası var bizim annelik hiç bitmez hp hesap kitap:halay::halay:
Ay yatamıyorum da ben şam şeytanı gibi pinekleyip duruyorum evde bi işte yaptığım yok :KK53:

Bacım ınan bende öyleyim hani hamilelikde hep uyunurdu sabahın 7 si de ayaktayım hacı yatmaz gibi uyuyamiyorum .sanırım heyçandan sevinçten çok güzel ama bin şükür çok şükür bu günleri yaşatan Allah a :nazar::halay:

bir de şu gebeliğin haftasını falan gsteriyor ya onu nasıl ekleriz bilen bi kısaca banada anlatın da bende eksik kalmayım :)

X