2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim de kızım öksürüyordu sabah gece ateşlendi 38.5 oldu acile gittik fitil koyduk soğuk buhar verildi geldik.Sanırım kalabalıktan kaptı birinden burda :/

çok geçmiş olsun canım...ben kalabalığa sokmamaya dikkat ediyorum valla.o gün kız dokundu diye öldüm bittim resmen.benimki de gereksiz ama işte elde değil...

LifeandFeel dikkat et canım kendine.çok geçmiş olsun

haftaya işe başlıyorum ben de.eşim rapor almıycak.idereyle görüştü, ben eve gelince o gidecek.ama kalış saattlerimiz aynı.geç gidip geç gelecek.

Benim kiz da 12 haftalik seminerlere kizimla gidecegim mecbur. Birakacak kimsem yok.

ya okulun kalabalık mı?ben güvenemiyorm, herkes sevmek isteyecek, terli,kirli ellerle..of ya, eşim de götürelim diyor da bakalım, saatleri ayarladık sayılır.olmadı rapor almaya çalışıcaz

Bir çılgınlık yapıp çok fazla da olumşu yorum aldığı A101'in bezini kullanmaya başlamıştım ama bugün çiş sızdırdı maalesef aynı zamanda kaka yaptığında Prima çok fazla parfümlü koku yayıyor demiştim ama bu bezde de aynısı var. Sanırım parfüm kullanılan her bezde durum böyle. Yine primaya döncem sanırım bu durumda.

Aynen ne bir yere gitmek istiyorum ne kimse gelsin istiyorum herkes bir yorum yapıyor ye ye diyor alerjide en zorlayan şey insanlar gerçekten...

Sana da çok geçmiş olsun iyileşirsin inşallah

Ben de 20 gün inanılmaz sıkı bir diyet yaptım ama kakası düzelmedi hatta daha da kötü oldu. Üniversite hastanesine alerji bölümüne gidiyoruz şehirdeki tek doktor o ve çok da önemsemiyor sanki... valla çok bunaldım. Aşı zamanı da geliyor ve hiç yaptırmak istemiyorum alerjimizi tetikleyecek diye...

Zavallı yavrum kakasını yaparken nasıl kıvranıyor çok üzülüyorum Emin'im içerdeki etkileri daha kötüdür.

Sağol cnm gurul gurul hep karnı bizimde kafasını bi sağavuruyo yastıkta bi sola kıvranıyo resmen. Bizim 1 ay sonunda kakamızda pütür olmaya başladı ki doktor bu bile sulu dedi ben yinede şükrediyorun hiç pütür bile yoktu. Ben menüyü iyice daralttım bakalım ne olucak bence bi kaç aya hassasiyetleri biter bu kadar yıpratmaz alerji

Sağol cnm eşin biraz daha fazla yorulucak ama olsun bebek büyüyene kadar ele avuca gelince belki okulada götürmek istersin
LifeandFeel canım geçmiş olsun.

Biz doktora gidiyoruz teyzoslar, 3.ay kontrolumuz ve rota aşımız var :)
sağol cnm. Hadi bakalım güzel haberlerle dönersiniz inş :)

Geldik biz kızlar :)
Herşey Yolunda çok şükür. Bu ay komple anne sütüne döndük, 760 Gr almış çok iyi dedi. Rota asimizi da olduk geldik :)
Maşallah Normalde de azalıyo zaten bu ay galiba ama anne sütüyle böyle alması çok iyi :) azimlisin mavi seni takdir ediyorum meme reddi süt azlığı hepsine direndin ve zafer senin En azından İlk 6 ayı böyle tamamlarsınız inşallah

İnşallah canım ya sen genel alerjenleri de mi yemiyorsun?

Cnm bi can bebeyı denesene,bizde prıma cok yapısıodu.

@
Sağol canım :) temmuzda işbaşı yapacağım, stok yapıyorum inşallah yeterde mamasiz idare edebiliriz.

Kızlar sıcaklar geldi ben çok arada kalıyorum oğlumu giydirirken doğudayız burası sıcak vücut sıcaklığı ne kadar olmalı acaba ona göre giydireyim bari pişmesin çocuk bu sıcakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…