2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim bende ilkini 5 aylik civari kaybettim ve cok endiseliyim sen nasil rahat olabiliyorsun ne olur formulunu bana da ver senin gibi rahat olmak isterdim

Arkadaslar bnm doktorum bugun cok abartmadan cinsel iliskiye girebilirsiniz dedi ama bn 3 ay girmeyi dusunmuyorum sanki bir sey olsa kendimi suclu hissedecem gibi
Hamile oldugumu ogrendigimden beri esimle hic iliskiye girmedim siz napiosnz

Senin düşük tehliken yok demek ki. Benim var bize yasakladı doktor. Resmen 2 aydır hiçbişey yapmıyoruz dokunmak bile sıkıntı orgazm da olmamak lazımmış çünkü rahim kasılmasına sebep oluyor.

Senin düşük tehliken yok demek ki. Benim var bize yasakladı doktor. Resmen 2 aydır hiçbişey yapmıyoruz dokunmak bile sıkıntı orgazm da olmamak lazımmış çünkü rahim kasılmasına sebep oluyor.
Alla alla bnm mayista dusugum oldu arada kahverengi akintimda oluyor ama doktor yasak demedi bnde sasirdim bnimde dusuk riskim var yani

Bebeğin hoşuna mı gidiyormuş neden ki
Ben de okumuştum vücutta salgılanan mutluluk hormonu bebeği de etkiliyormuş sevgi dolu bir ortamda olduğunu anliyormus diye. Her yerde bir sorun yoksa girilebilecegi yazıyor. Benim kanamam oldu kahverengi devam ediyor dojtorda yasak dedi zaten. Doktorun da bir sakınca görmediyse olabilir ama nasil için rahat edecekse onu yap

Maşallah rahatsiniz ben mi hic rahat değilim.. Çünkü tansiyon cikinca bebeğim gidecek diye korkularim başlıyor ne bilim işde. Midem bulaniyor ama kusamiyorum. Olmuyor hatta mutfağa girmeye bile crkiniyorum kaçacak delik ariyorum. Yemek tuzsuz yagsiz yenince yiyemiyom doktorun tuzu yasakladi. EE bende yiyemiyorum. Bide zayifladim . 3-4 kilo gitti iki ayda. Börek pasta felan hasretim ama yiyemiyorum onlari da. Çok sevdiğim şeyleri güle güle dedim mecburiyetten. Saglikca bebeğimi kucagima alayim yeter. Başka bisey düşünmüyorum

Evet bebekler mutlu olur siz mutlu olunca.. Mutsuz huzursuz olunca oda olurmuş.. Mesela bi arkadasim hamileyken hergun kocasina bagirmis kavga etmis bebek karninda saklanmis bi yere korkudan..doktora gitmiş bebek saklanmis demiş niye demiş sanirim sen bagiriyosun kiziyorsun bebek korkar öyle sey demiş arkadasim da hayret sasirmis sora degismis İşde bagirmayin kimseye eşine karsi da.. Bebek mutsuz oluyor yüzü hic gulmezmiss. O yüzden esinizi sevin ki bebek karninda çok mutlu olurmuş.. Sana birşey derlerse sinirlenmeyin sinirlenince bebek sinirli olurmuş sakin olun hehe deyip geçin.

Can'ım ben asistanlara gittim sadece giriş yaptırayım kanlarımı vereyim dedim hocaların muayenesi 125 tl miş yani beklemem dışında sıkıntı olmadı hocaları araştırıp onlara geçebilirim
Evet canm zaten 2 hoca sadece hamilelere bakiyormus.eger hocalara gecersen banada de emi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…