2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Düzgün emiyorsa mastit olacağını düşünmüyorum, çok dolmuştur belki ondan kırmızıdır.

Kızlar günde kaç saat uyuya biliyorsunuz ben ramazandan dolayı 4,5 saat ya uyuyorum oda en uzun saatimiz ramazandan önce 8 saat uyuyabiliyodum

Ağzınada baktım burada sen miydin hatırlamıyorum bi arkadaş söyledi diye ama ağzıda tertemiz hatta nazar etmiyim bari iyi pamukçuk olmamış filan dedim sabah yine bi bakayım belkide ondandır hastaneye gidicez bugün söylesem orda hastane tipi pompayla sağarlarmı kanallar açılsın diye ??

Bn hic hastanede sagmadigim icin bilmiyorum ama sagabilirsin bnce
cok gecmis olsn cnm insallah bir anlik gecici bir seydir

Aynen bn burada çok soru sordum çok cvp buldum :) mutluyum sizi tanıdığıma

Hiç bilmiyorum canım.Nette yazıyodur muhtemelen.Bize de acildeki dr anne sütü alan bebekte bu ihtimal çok zayıf bu lab hatasıdır dedi.Tekrarlayın mutlaka dedi.Demek ki sık olan bir hata ve bildikleri var.Bence enfeksiyon drunu dinle canım.Dizanteri benim teyzem olmuştu ve ben duramıyordum sancıdan dedi.Öyle basit geçirilen bir şey değil dedi.Kakanız sıvı ve mukusluysa da süt süt ürünlerini bir süre dene bakalım düzelecek mi.Ben diyeti yine yapıyorum önceki yaptığımda hemen düzelmişti taneciklendi kaka bunda düzelmedi ama tam da beceremedim bu kez yapmayı diyeti iftara gidiyoruz bi akrabaya çorba yoğurtlu oluyor içiveriyorum çok sonra aklıma geliyor.

dün akşam iyi uykudan sora sahuru yaptıktan sora ilk kez mutfagi temizledim aylar sonra aman nasıl leş gibi olmuş..anlatamam temizledim sildim ohh.. eşim de uyuyordu. arada kızımada baktim uyuyordu
valla benim gözüm canlandi temizlik olunca

Bnce bozulmamistir bn bazen taze sagdigim sutun tadina bakiyorum cok kotu ya agizda yumurtamsi tuhaf bir tat birakiyor ama kizim severek iciyor o yuzden bnce bozulmamistr
o tat yediğin içtiğine bağlı. ne yedikçe sütüne geçer derler öle oluyor. tatlı ye bakim bide süt çok şekerli oluyor:) tulumba tatluısını çok yeyince kızıma tatlı gelip uzun uzun emdiği biliyorum maşallah. işe yariyor

Canım yemek yaparken pusette durmadığı an olursa aspiratörü aç, o ses de sakinleştiriyor :) en azından benim kuzumda işe yarıyor, belki sende de yarar. Denemeye değer :)
aspiratörde klima var ama soğuk gelir yahu açtim kızım bi hapşirdi. :)
ben hep pusete koyuyorum yemegi artık birkite yiyoruz konuşuyor bizimle yemek yerken.. agu sesler çikariyor yerim ben onuu:))) maşallah subnallah.

ben artık okadar uykusuzum ki kociş uyumuyı sahura kadar eee bende tabi sahura kadar ütü yap bulaşık topla sahur hazırla muhabbet sohbet o kadar Allah ım nasıl temizlenicek bu

benim sütümün tadı hep çok güzel :)). Hiç acı ekşi filan tüketmiyorum tadı değişir diye acı biber turşusuna hasretimm

Kızlar ya bnm gibi bebeği uyuyunca uyuyan var mı saat 9 da uyuyor bnm de 9:30 da uykum geliyor uyuyorum sabah 6-7 gibi kalkıyoruz.. artık kendimi tavuk gibi hissediyorum bi tv dizi izlemek bile yalan oldu Ya iyice erken yatar oldum...

kocan uyumuyorsa sen uyu baksin bebegine. dinlen azicik sahurdan sora yaparsin.hem sütün bol olur hemde ev işleri yaparsin. ben öle yaptım çok yorulmuşum iyi dinlendim. :)
acibiber bende yemiyorum yediğimi içtiğimi dikkat ediyorum. ne yesek o kadar oluyor.
tatlı yiyorum valla bol bol

kocan uyumuyorsa sen uyu baksin bebegine. dinlen azicik sahurdan sora yaparsin.hem sütün bol olur hemde ev işleri yaparsin. ben öle yaptım çok yorulmuşum iyi dinlendim. :)
acibiber bende yemiyorum yediğimi içtiğimi dikkat ediyorum. ne yesek o kadar oluyor.
tatlı yiyorum valla bol bol

dün kız uyumadi ben bebegi sallarken uyuyakalmişim eşim bakti.. öle çok yoruldum ki:/
eşimin mutfakta işi çikti onla ilgilenmiş kayinbabamla.. görümcem bakmiş kızıma. ben uyumuşum. haberim yok sabah söledi eşim bunlari

aspiratörde klima var ama soğuk gelir yahu açtim kızım bi hapşirdi. :)
ben hep pusete koyuyorum yemegi artık birkite yiyoruz konuşuyor bizimle yemek yerken.. agu sesler çikariyor yerim ben onuu:))) maşallah subnallah.

Canım aspiratörün altına koymuyorsun ya bebeği :)) aralarında ben koyduğumda nerdeyse 10 m var. Ocağın altı bile soğumuyor ki değil mutfak soğusun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…