2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Allah Allah, sindirim sistemleri böyle mi olcak ki bizim bebeklerin acaba? Sıkıntısı olsa kabız oldu dicem ama dediğin gibi sıkıntısı da yok. Ben de yarın bir doktoruna sorayım bari.

Dün oğlumun gözünde kirpik kaçtı sandım dikkatli baktım bildirin kendi saçı gözüne kacmışs şeklinde göz bebeğinin ortasında ay nasıl alacağını şaşırdım alamadım bu gün pamuğa serum fizyoloji sıkıp almayı düşünüyorum yavaşça burna sıkıcımızı göze sıkabiliyormuyduk??? İnşallah çıkmıştır yaa

Bizim de öyle gözüne girmişti kendi saçı , kendiliğinden çıktı canım birşey yapmadım ben. Gözbebeğinin ortasında boydan boya duruyordu. Hatta ben gözünü falan çizdiğini sanmıştım çok korkmuştum meğerse saçıymış..

Aynen bende çizdi sandım ama değilmiş bugün göremedim ama bakalım belli olur

Ay kızlar şu anki mutluluğumu tarif edemem, oğlum kakasını yapmış her zamanki kıvamında, bir kabız emaresi yok yani :))

Yalnız prima aktif bebek 3 numaranın kokusu bebek kaka yaptığında dayanılmaz oluyor gerçekten. Paketin bitmesine az kaldı, soffty arkadaşımız A101'in bezini demişti, çok kişi de memnun sanki öyle oludum. Onu denemek istiyorum artık.

Yok ne yaparsam yapayım emmiyor artık kuzum mavi_lina senin de sanki böyle birşey gelmişti başına nasıl atlattın bebeğim memeyi reddediyor krize giriyor resmen memeye gelince

Yok ne yaparsam yapayım emmiyor artık kuzum mavi_lina senin de sanki böyle birşey gelmişti başına nasıl atlattın bebeğim memeyi reddediyor krize giriyor resmen memeye gelince
Bnm kizimda ayni bir ara cok guzel emiyordu simdi reddediyor
Bnde gecelri ve sabah emdiriyrm diger ogunlerde sagip veriyorum ama emse cok mutlu olacam ya

Bnm kizimda ayni bir ara cok guzel emiyordu simdi reddediyor
Bnde gecelri ve sabah emdiriyrm diger ogunlerde sagip veriyorum ama emse cok mutlu olacam ya
Ben az önce göğüs ucuma azıcık reçel sürdüm öyle tuttu hatta reçelsiz olan diğerini de emdi zararlı biliyorum ama mecbur kaldım acıkmıştı çünkü ne zamandır emmiyor kızın inşallah normale dönerler ya benim de yoktu bi sorun önceden

Kafam-karisik bizim bebişler aynı gün doğdular bide 13 mart ben ismimi güncelledim ask3333 hatırlarsın belki canım. İkisi de reddediyor şimdi belki bi dönemden geçiyorlar geçici olabilir

Canım ben inatla zorla verdim. Almadığı zaman gezdirip sakinleştirip mememin üzerinden sut-mama damlata damlata tutturdum. Bazen de mama yapıp göğsümu de acip emzirir gibi yaparak 2 fırt biberonla mama cektirip sonra hızlıca çekip memeyi dayandım. Hemen tutmadı ama 2-3 kere ustuste yapınca oluyor dene mutlaka.

Deneyecem söylediklerini çok teşekkür ederim canım bende de işe yarar umarım

Benimde öyleydi canım düzeldi pes etme ara ara oluyor ama benim bebeğimin burnu tıkalı olduğu için nefes alamıyordu çığlığı basıyor çoğu kez burun tıkanıklığından da kaynaklanıyor ona da dikkat et derim.

gözün aydın öncelikle o mutluluğu çok iyi bilirim bizim evde de bayram havası yaşatıyordu kakasini yaptığında dün akşam bizde bekledik âmâ gelmedi onun yerine kokusunu gönderdi mübarek sanki pastirmali kuru fasulye yemis :)))

Burnunu yeni temizledim nefes alış verişinde sorun yok gibi teşekkür ederim pes etmek yok onlar inatçıysa biz onlardan daha inatçıyız

kızlar benim kız uyku hapı yutmuş gibi gece 12.30da yattı uykusunda 1 kere emdi sabah 9 da emdi bunlar hep uykulu vaziyette sabah ta 10 30 da kalktı 11 de emzirdim 11 30 da yattı uyudu 14.10da ben kaldirdim emzirmek icin maşallah mi diyim yoksa endişeleniyim mi bilemedim

Ay sorma benimkinin de gazları hep kokulu kokuluydu, suratıma suratıma kokutuyordu sağolsun. Kakayı yapınca koku azaldı :))

Benimki de öyleydi bir gün, hasta mı acaba diye korkmuştum hatta. Emip emip uyuyordu, ertesi gün normale döndü. Eşim büyüme günü bugün demişti hatta :) sizin de öyledir bence, yarın kendi düzenine girer.

Benimki de öyle olmuştu bir gün gözünü açmaya hali yoktu hep uyuyordu sonraki gün düzelmişti arada uyku günleri oluyor anladığım:)

Kafam-karisik bizim bebişler aynı gün doğdular bide 13 mart ben ismimi güncelledim ask3333 hatırlarsın belki canım. İkisi de reddediyor şimdi belki bi dönemden geçiyorlar geçici olabilir
Evet hatirladn cnm
Bizimki kv ye gittigimiz gun basladi orada cok agladi zorlamadim mecbur sagip verdim eve gelince bir baktim yine memeyi reddediyor 2 haftadir boyle gidiyoruz arada uyanikken teklif ediyorum ama ciglik kiyamaet
Insallah duzelirler bir an once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…