2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Canım benimki de 12 de yattı 4-7 de kalktı. Sabah 8.30 da uyandı emdi. O saatten beri kucağımda uyuyor kalkar gibi okuyor meme dayanıyorum sonra devam ediyor. Hala omzumda uyumakta. Yere birakasim yok çok tatlı :)

Benimki de öyle olmuştu bir gün gözünü açmaya hali yoktu hep uyuyordu sonraki gün düzelmişti arada uyku günleri oluyor anladığım:)

Canım benimki de 12 de yattı 4-7 de kalktı. Sabah 8.30 da uyandı emdi. O saatten beri kucağımda uyuyor kalkar gibi okuyor meme dayanıyorum sonra devam ediyor. Hala omzumda uyumakta. Yere birakasim yok çok tatlı :)
anladimvkizlar demek ki bu kuzuların uyku günleri oluyor ki bizimkinin günü bugün şimdi gine uyuyor da geceyi dusunmeye basladim

Kızlar pazartesi uçak yolculuğu yapıcam. Uçakta rahat olsun diye bir gün önceden sütümü sağıp biberona koymak istiyorum. Daha önce bu süt saklama işini hiç yapmadım. Sütü buzdolabında biberon içerisinde normal gıda yerine koysam bir şey olur mu? Süt sağma makinam biraz büyük :) hastane tipi kiralamıştım . Makinayı bir gün önceden kargoyla göndericem tek başıma yolculuk yapacağım için yanımda yük olmasın diye kargoyla göndericem. Bu konuda tavsiyeniz nedir? Cvp yazarsanız ii olur

Öncesinde uyuyamadıysa ondandır belki sen kaldır emzir gene belli saati gectiginde

Canım 3 gün duruyo diyolar ben hiç okadar beklemedim tabi ama 1 gün olabilir gece sağ sabah al git

Mantık dışı gözüken neleri denemiyoruz ki çaresiz kalınca

Maşallah de benim kız dünden beri gece 3 e kadar 1 saat sonra da sabah 4 ten 8 e kadar uyudu. Sonrası yine kesik kesik ve haftalardır hemen hemen böyle

Benim dolaptaki sütü 3.gün verdiğim oldu. Zaten bozulunca görüntüden anlıyorsun. İnşallah kazasız belasız ulaşırsınız gideceğiniz yere Yolculuk sonrası deneyimlerini paylaş bizimle:)))

Canım canbebe kullan derim:) ben çok memnunum çok şükür pişik olmadı. Çiş göstergesi yok aman olmasın ya sonuçta memnunum.. anlıyorsun işte.
He bende kakasını yapınca göbek atardım seve seve temizliyorum bide :) kakasi cisi ayrı koku olur. Ben anlarım benim herif anlamamis

Ay ben bıktım ise başladım ya geçen ay...
Sürekli hergun sagiyorum sütüm az geliyor yoruldum gece kalkıp yine sağ hep sağ 100-150 ml ulaşmak için her saat başı sağ.. ama çok yoruldum kızlar ne yapsam doymuyor çocuk ya.
Bide süt sağma pompa bozuldu napacagimi bilemedim
Kızım zayıf kilo da alamıyor pek.
Uykusuzum yorgunum. Bide bu akşam kaynanamın iftara cagircam.

Ya benim kızım ben elimden verdiğinde emziği almıyor başkası verse alıyor nasıl bir iş ya emzik sevmiyor uyurken veriyorum onu ama karnı tok halde emziği atıyor anladı artık yalancı emzik olduğu

anladimvkizlar demek ki bu kuzuların uyku günleri oluyor ki bizimkinin günü bugün şimdi gine uyuyor da geceyi dusunmeye basladim

Gece de uyur merak etme, benimki o gün gece de uyumuştu :)

Canbebeyi ilk doğduğunda denedim, poposuna yapıştı ve çişi çok sızdırdı canım. Ondan bir daha düşünmüyorum. Zaten primanın 3 numarasında da gösterge yok, artık ihtiyacımız da yok zaten :))

Ya benim kızım ben elimden verdiğinde emziği almıyor başkası verse alıyor nasıl bir iş ya emzik sevmiyor uyurken veriyorum onu ama karnı tok halde emziği atıyor anladı artık yalancı emzik olduğu

Benimki çok nadir aldı, artık bir aydır vermiyorum almazda zaten ama ihtiyaç da duymuyorum açıkçası. Hiç "ay keşke emziği tutsaydı şimdi" dediğim zaman olmadı mesela.

Cani. Zayıf da dr mama ver der dedimi valla bende istiyorum oruç tutan birini yemeğe çağırmak kv tutmuyo ilaç kullanıyorlar ne bileyim bakalım bende bi iftar yapsam iyi olcak

Evet murat bey dedi :) ay yok bize puan vermedi gördü keçiyi düşük vermektense vermeyeyim dedi heralde azıcık azarladı da doktoru :/ murat bey diyo bu çok fena azarlar gibi ağlıyo ayak üstü fırça yedik
gelsene cnm Pavloderm pişik kremi dene bn Auralee de söylemiştim o memnun kalmıştı. Bilmiyorum daha sonra ne oldu ama bn hep onu kullanıyorum hemen geçiriyor pişiği. Geçmiş olsun
Yok canım ben onu kullanmadım karışmış

gelsene zdrave diye bi göçmen kremi var. Onu aldık 6 tl mi ne fiyatı o geöirdi. Şimdi bıraktığım an başlıyo kullandıkça terteömiz poposu. İnternette de uygun fiyata satılıyo göçmen market diye aratınca. Bundan başka hiçbir krem işe yaramadı ancak bu geçirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…