2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Durduk yere mı temizliyorsun yoksa tıkalı mı?

Bende aynen o şekild e yapıyorum başka bi yol yok sanırım daha küçükler gerçekten pahalı tek sefer kullanıyorum uçlarını hakkaten pahalıya satıyorlar çok sokma ucu nasılsa geliyo çekerken kalabaligada gelince kimse kabul etmiyo gittiğinde bariz ortada işte neyse sanırım böyle devam edicez

Bence artık erken doğumu unutup bebise yazıtları gibi davran ne güzel gelişim normal demişler şu annelerin acabaları gitmiyo dimi :))

Ben sütümle ıslatıp küçük çatal iğnenin arkasıyla alıyorum. Ya da banyoda burnunu sıkıyorum bikaç defa o zamanda ıslanıyor burnundakiler,burnunun ucuna geliyor

canım benimki de olmuştu altını ıslak mendille silmeyi bıraktım bir süre ve yıkamaya başladım. 5 gün boyunca travocort diğer 5 gün boyunca trocyd sürdüm geçti zaten bir haftaya kalmadı bir gün bi anda geçiverdi. Sen bebeğinin altını bi müddet yıka hep ve iyice kurula nemli kalmasın. Islak mendil nemli bırakıyor ve tahriş ediyor.

Kızlar, wee'nin burun temzileyicisini alın. Ben de sizin gibi bebedor ya da otribebe kullanıyordum sürekli yedek uç almaktan canım çıktı. Eşimin şirketi bi hediye bebek paketi yollamıştı içinden wee bebek burun temizleyicisi çıktı resmen en büyük hediye bana oydu. Hem ucu ince burnu genişletmiyor hem de elle yıkanan bir alet uç almana gerek yok ve otribebeden bin kat daha iyi çekiyor. Otribebe de artık nefesim kesiliyordu çekicem diye

canım wee nin burun temizleyicisini kullan uç değişikliği yapılmıyor burna giren kısmı ince ve çok daha iyi çekiyor

kızım doğduğu zamandan beri yapmadığı huysuzlugu yaptı akşam sofraya oturamadim bile ayakta kucagimda salliyorum oturduğum an basıyor yaygarayı memeyi kabul etmiyor zoraki ağzına veriyorum ay kısacası sabahı zor ettim

Teşekkürler.Yokk nerde ıslak mendil ben hep pamuğu ıslatıp kullandım.şimdi açık bırakıyorum iice kuruluyorum zaten teni çok hassas hemen kızarıyo.bezinide değiltirdim .3 numaraya geçtim.onun da etkisi olabilirmiş.inş geçer içim çız ediyo

Büyüme atağı olabilir.büyüme atak haftaları var.bi bak ona denk gelmiştir.huy değişikliği olabiliyor.

Eki Görüntüle 2001408
Bahsettiğim burun aspiratörü bu işte kızlar. dandik gibi görünse de çok başarılı ve sürekli uç değiştirmiyorsun yıkanabilir türden
Teşekkür ederim Can'ım. Alıp deneyelim bakalım.

Ben normal serumla açıyorum zaten diğerleri de aynıymış şırıngayla burnuna sıkıyorum ne varsa kendiliğinden çıkıyor zaten başka bir şeyle zorda kalmayınca çekmiyorum

Kulağı falan mı ağrıyor ki kuzunun Inşallah bir günlük bir şeydir bugün güzel gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…