2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm bnm bebişte şoyleydı sırt üstü yatrdığımızda sola donuodu kndi istediğinda sağada çeviriodu ama hep tercıhı soldu.ben masaj yastık sağ tarafa çıngırak oyunlae derkn brz azaldı ama yınede korkuyo.bıze usg,fizik tedavı gerek yok dedı ama yınede ınsan korkuyor.gecen aşı ıçn aıle hekimine gttığmzde onada sordum dedi her bebeğin bi tarafa bakma isteği vardır.bılmıorum artk nekdr doğru
Canım ilgisini çekmek şeyleri ters tarafa tut bakiyosa problem yok ağlar zaten döndüremez bise olsa

Ben unibaby ile yıkıyorum canım ama kaka lekesi varsa beyaz sabunla elimde yıkıyorum. Salya bizde de 2-3 haftadır var.

Amiiin cümlemizin inşaallah. Bahtları hep güzel olsun yavrularımızın, Allahım güzel yazılar yazsın..
Salya diş çıkarma belirtisiymiş

Aksam ustu muhakakk bi market turu yapiyoruz bir aylikdan beridir kizlar markete girmeden onunden donup yuruyoz sitede bn bebek arabasini kullaniyirum pek kanguru almistim doktorumuz 4 aydan sonra dedigi icin kullanmiyorun bizimkinin kilos az biraz arabada cikgili basiyir bebek arabasinda anali kizli kucagimda cikiyoruz ay bugun acaba alisir mi buna dedim yani bebek arabasina nasil alistircam bilmiyorum korkuyo yatmak istemiyor
Kiz kanguru kullanma sana zarar belin bacağın kopar

Kanguru ergonomikse neden zarar olsun yahu?
Bu ergonomik dediğimiz nası oluyo bende çinkonun kangrusu var daha kullanmadım bikere kullanmak istedim baya kuvvet kalçada toplantıyı gibi korktum dedim daha erken ama millet 1 haftalık bebek taşıyo karar veremedim

Kızlar,
Sizin bebeklernizin ağzından da köpük çıkıyor mu? Tükürüğü köpük köpük ağzından taşıyor. Salyası akmaya başladı bi de. henüz 2 aylık bile olmadık. İnternetten araştırdığımda kötü kötü şeyler çıkıyor. Acaba herkeste oluyor mu yoksa bir sıkıntı mı var
Bizde de var canim aynisi sorcam doktora ama ben pek onemsemedim. Simdi disler iceriden damaga yerlesecek fln agizda br fabrika kuruluyo resmen
Bunlar gayet normal
Saril saril salya da akitabilir. Internet insani mezara sokuyo afedersin ben karar aldim daha bisi bakmiycam.

Bu ergonomik dediğimiz nası oluyo bende çinkonun kangrusu var daha kullanmadım bikere kullanmak istedim baya kuvvet kalçada toplantıyı gibi korktum dedim daha erken ama millet 1 haftalık bebek taşıyo karar veremedim
Bebeğin bacaklarının M şeklini ve sırtının C şeklini aldığı kangurular ergonomik. Bebeğin bacağı dizden sonra sarkacak kalçadan itibaren değil. Facebookta babywearing Türkiye grubu vae oradan detayşı veya bilgi alabilirsin uzmanlardan :)

esmerm91 esmerm91 kumrudeniz kumrudeniz yumiti yumiti I isimx selam kızlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah , etiketlemenizi gördüm de kimse yazmıyor diye yazmadığımı düşünmenize üzüldüm.Burdan devam etmeyi seçmiş bir kişi olarak son kişi de kalsam yazardım ama aylardır emek verdiğim bi forumda gözetlemeci ilan edilince de üzüldüm bu yüzden yazma hevesim kalmadı açıkçası.

Bizde de var canim aynisi sorcam doktora ama ben pek onemsemedim. Simdi disler iceriden damaga yerlesecek fln agizda br fabrika kuruluyo resmen
Bunlar gayet normal
Saril saril salya da akitabilir. Internet insani mezara sokuyo afedersin ben karar aldim daha bisi bakmiycam.
E efeninefesi bizin bayagidir cikartiyor tukuruk. Damagi sertlesmis dedi doktor disler erken gelebilir gelmeyede bilir. Sorun yok dedi

esmerm91 esmerm91 kumrudeniz kumrudeniz yumiti yumiti I isimx selam kızlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah , etiketlemenizi gördüm de kimse yazmıyor diye yazmadığımı düşünmenize üzüldüm.Burdan devam etmeyi seçmiş bir kişi olarak son kişi de kalsam yazardım ama aylardır emek verdiğim bi forumda gözetlemeci ilan edilince de üzüldüm bu yüzden yazma hevesim kalmadı açıkçası.

e yaz o zaman....özletme kendini fazla..senin muhabbet yoğundu, dön hadi....

X