2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Can'ım her defasında çay kaşığına 8 damlamı damlatıyoruz yanlış vermim. Biraz fazla geldi bana yanlış anlamayayım günde 3 defa versem 24 damla yapıyor.
Canım biz de sab simplex kullanıyoruz 4x8, bazen sağdığım süte damlatıp veriyorum bazen kaşıkla. Düzenli kullan ama sakın aksatma bizi rahatlattı

Can'ım her defasında çay kaşığına 8 damlamı damlatıyoruz yanlış vermim. Biraz fazla geldi bana yanlış anlamayayım günde 3 defa versem 24 damla yapıyor.
Kullanan lar var burda onlarda 3 kere veriyo sanırım ben kullanmıyorum şuan ne desem yalan olur ama hatırlıyorum büyükte çay kaşığıyla veriyodum

Kızlar 3 ayımız doldu ama ben bebegımı zor gulduruyorum zor agu yapıyo goz takıbı cok iyi heyecanlanıyoda ellerıyle ama ellerinden tutunca kalkmak istemıyo yanı bı refleks gostermıyo yada yani atik bi bebek değil kontrollerinde bı sıkıntı yok ama moralım bozuluyo

Bence canını sıkma daha erken her bebek aynı olmaz 4 yaşına kadar konuşmayan çocuklar var

Canım hiç üzülme 3 tane cocuk büyüttüm hepsi birbirinden farklıydı büyük kızm herşeyi bi ay geç yapmıştır ve hiç gülmezdi ve kv tıpkı anası gibi derdi arkamdan sadece tuvaltini erken söyledi ortanca vaktinde yapıyodu her şeyini ama geç konustu geç tuvaletini söyledi buda ikinin arasında ne geç nede erken orta ayarda gidiyor

Evet sanırım beyın gelısımı ile alakalı ne bıleyım birileri bıse dıyınce moralım bozukuyo ben 7 aylık yurumusum goren korkarmıs benden :)

tıpkı anası..eşimde güzel olan her şeyde bana çekmiş der, en ufak olumsuzda aynı anası der..bilmez ki uğursuz tüm olumsuzluklar onda

Evet sanırım beyın gelısımı ile alakalı ne bıleyım birileri bıse dıyınce moralım bozukuyo ben 7 aylık yurumusum goren korkarmıs benden :)

kız daha 3 aylık.ne bekliyorsun?dur bi ya daha endişeleceğin günler gelmedi..mesela, yaşıtları uzun cümleler kurarken oğlum sadece "anne buvva"(su) diyebiliyordu.şimdi öğretmeni üstün zekalı diyor da daha rama göndermedik.kurduğu cümleler karşısında ağzımız açık kalıyor.sabır annesi sabır...

Kızlar yaa oğlum sankı ağlamayı bilmıo,her ağlamasnda öksürük tutuo kesılıo gbı yapıo yada sessiz sessiz mızırdanıo

Benimki de öyle. Önceden de bir acıktığında ağlardı öyle çok zaten şimdi acıktığını anladığım için çok ağlatmadan alıyorum. En son aşıda ağladı öyle ıngalı, onun dışında ben de duymuyorum. Sorun mu ki bu bilemedim şimdi

Çocuk ağlamayı biliyormuş ozaman annesi sen iyi bakiyosunki aglamiyo :)) Hiç endişelenme daha çok minik 3 ay ne olcak

Saol canım ne bıleyım kıyas işini sevmıyorım ama korktum bian

Çocuk ağlamayı biliyormuş ozaman annesi sen iyi bakiyosunki aglamiyo :)) Hiç endişelenme daha çok minik 3 ay ne olcak

Biliyor evet, yani şimdi kafama bu da takılcak çocuğu boş yere ağlatcam o olcak :)) yani bir sıkıntısı yok çok şükür, olunca ağlar zaten heralde. Annelik delilik işte ağlasa neden bu kadar çok ağlıyor. Ağlamasa bir sorun mu var :)

Benim dr sab simplex için günde 3 kez, 7 şer damla demişti. Galiba reçetede 20 damla yazıyordu. Ama ben biogaia da verdiğim için günde bi kez veriyorum. Biogaia bitince de günde 2 kez vereyim dedim 3 çok geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…