2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar spor yapiyormusunuz bn evde basladim biraz gunluk yarim saat de yuruyus yapiyorum korkuyorum annem gibi tombulca bi sekilde kalcam diye ama bebegimiz icinde yemeden cok kismak istemiyorum bn asiri su tuketen biriyim gunluk rahat rahay 3 litre okuyo su icmeyi normladede cok sevdigimden ama kivami kalitesi icin yiyorum baya yaa

Kizlar spor yapiyormusunuz bn evde basladim biraz gunluk yarim saat de yuruyus yapiyorum korkuyorum annem gibi tombulca bi sekilde kalcam diye ama bebegimiz icinde yemeden cok kismak istemiyorum bn asiri su tuketen biriyim gunluk rahat rahay 3 litre okuyo su icmeyi normladede cok sevdigimden ama kivami kalitesi icin yiyorum baya yaa
Bn tum gun spor yapiyorum elimde 5.5 kilo agirlikla odalrda hoplayarak geziyorum surekli :KK66:) bugun kizim 1 dk uyumadi uyumadigi gibi 2 dk bir is yapacak olsam cigligi basiyor
Evin icinde hoplatarak gezdiriyorum ancak oyle susuyor

Arkadaslar bir terleme bi usume oluyo mu sizdede evin gercek sicaakligini hic anlayamiyorum
Bende çok üşüyorum ayağımda çorap eksik olmuyor. Spinal sezeryenle doğum yaptım. Bacak ağrısı, bel Ağrı'sı çekiyorum. Ne olduysa bu doğumdan sonra böyle kötü oldum. Az bişey üşütünce sancılanıyorum hemen.

Ben ev ve çocuklarla uğraşırken gün biriyi bende bitiyorum malesef yapamiyorum

Normali zaten sarı ve partiküllü olması değil mi canım? Beyaza mı dönük ki ondan tedirgin oldun?

evet canım.çokk açık beyaza yakın olunca panikledim.yani beyaz değil ama ilk kez bu kadar açık.bu arada benim ve oğlumun da barsakları bozuk.yediğimiz bişey dokundu galiba.belki de sütten geçmiştir.yarın sabah da devam ederse doktora götürcem.gözü de tam iyilleşmiş derken yine çapaklandı ama öyle böyle değil.adeta yaş gibi iltihap akıyor.2 kez damla kullandım, tekrarladı.

Kizlar kizim bazen inat edip gogsumu almiyordu bugun yine almadi ama bu kez biberonuda almadi ciglik cigliga kaliyor napacam ya hem cok ac hemde yemiyor iyice bir tuhaf oldu
Benim Ömer böyleydi 3 gün ...Memeye geldiğinde bağaırıp çığlık atmalar aç aç uyuyordu paşam .. Bugün sütümü sağıp verdim tadına baktım sütün acılık anormallik yoktu ..Enterasan şekilde sütü sağıp memeyi tuttum emdi ve bugün hep emdi Ömer ..Gece emip gündüz memeyi reddediyordu acaba bu aralar yoğurt yiyorum her gün 1 kase bunun etkisi var mıdır

evet canım.çokk açık beyaza yakın olunca panikledim.yani beyaz değil ama ilk kez bu kadar açık.bu arada benim ve oğlumun da barsakları bozuk.yediğimiz bişey dokundu galiba.belki de sütten geçmiştir.yarın sabah da devam ederse doktora götürcem.gözü de tam iyilleşmiş derken yine çapaklandı ama öyle böyle değil.adeta yaş gibi iltihap akıyor.2 kez damla kullandım, tekrarladı.

O zaman sor canım, size bir şey dokunduysa dediğin gibi sütten geçmiş olabilir aklında kalmasın. Çapak bizde de vardı, kendiliğinden geçti gitti. Damla da kullanmadım, aklıma geldiğinde masaj yaptım sadece. Heralde o göz pınarlarının tıkanıklığından olabiliyormuş ya, bizde o geçince çapak da kendiliğinden bitti sanırım.

Kızlar nasılsınız inşallah her şey yolundadır. Bende bu gün oğlumu dr götürdüm. Dün öksürük için yazmıştım gecede çok öksürdü boğazını tahriş etmiş faranjit ilacı yazdı dr. Sekrol şurup ve Azeltin antibyotik verdi yarım çay kaşığı vericem antibyotik kullanmak istemiyorum ama mecburum 3 gün kullanıcam. Çok kötü üşütmüş yavrum içim gidiyor onu öyle görünce. Ailemin yanındayım ev kalabalık bir düzenim yok ister istemez üşüttü bebiş. Kendi evime gitseydim hayırlısıyla evimi çok özledim. İnşallah 10 güne kadar giderim bir düzenim olur. Böyle olunca morelim çok bozuluyor. Birde gaz ilacını değiştir dedi nurse Harveys damla verdi 8 damla kullan dedi. Kullanan var mı? Bu gaz damlasını Nasıl kullanıyorsunuz yazarsanız iyi olur arkadaşlar. Daha önceden metsil kullanıyordum çok gazlı bir Bebek inşallah iyi gelir bu damla.

Kızlar nasılsınız inşallah her şey yolundadır. Bende bu gün oğlumu dr götürdüm. Dün öksürük için yazmıştım gecede çok öksürdü boğazını tahriş etmiş faranjit ilacı yazdı dr. Sekrol şurup ve Azeltin antibyotik verdi yarım çay kaşığı vericem antibyotik kullanmak istemiyorum ama mecburum 3 gün kullanıcam. Çok kötü üşütmüş yavrum içim gidiyor onu öyle görünce. Ailemin yanındayım ev kalabalık bir düzenim yok ister istemez üşüttü bebiş. Kendi evime gitseydim hayırlısıyla evimi çok özledim. İnşallah 10 güne kadar giderim bir düzenim olur. Böyle olunca morelim çok bozuluyor. Birde gaz ilacını değiştir dedi nurse Harveys damla verdi 8 damla kullan dedi. Kullanan var mı? Bu gaz damlasını Nasıl kullanıyorsunuz yazarsanız iyi olur arkadaşlar. Daha önceden metsil kullanıyordum çok gazlı bir Bebek inşallah iyi gelir bu damla.
Geçmiş olsun canım gaz damlasını büyük oğlumda kullandım buna gerek kalmadı şükür ama damla vermesi zor olabilir bi çay kaşığına damlat 8 damla kaşıkla ver istersen daha rahat olur

Geçmiş olsun canım gaz damlasını büyük oğlumda kullandım buna gerek kalmadı şükür ama damla vermesi zor olabilir bi çay kaşığına damlat 8 damla kaşıkla ver istersen daha rahat olur
Can'ım her defasında çay kaşığına 8 damlamı damlatıyoruz yanlış vermim. Biraz fazla geldi bana yanlış anlamayayım günde 3 defa versem 24 damla yapıyor.

ben kullanıyorum canım 3 öğün birer çay kaşığı sayesinde oğlumun hiç gaz sancısı olmuyor maşallah

Sizin prosedur degisikmis bizimkinden o zaman. Kimlik cikartmadan pasaporta basvuramadik biz. En kisa zamanda hallolur umarim, anne 2 ay kalip hem evi hem cocugu cekip cevirip gittikten sonra afalliyo insan baya zira :KK61:
Ben de o afallamayı yaşıycam bakalım. Kimlik çıkarmadan pasaporta başvuruşmuyor evet benim kastettiğim arap kimliği. Onu almadan çıkış alamıyoruz o da pasaport geldikten sonraki işlem. Hayırlısı artık

Ben de o afallamayı yaşıycam bakalım. Kimlik çıkarmadan pasaporta başvuruşmuyor evet benim kastettiğim arap kimliği. Onu almadan çıkış alamıyoruz o da pasaport geldikten sonraki işlem. Hayırlısı artık
Niye arap kimliği alınıyor orda doğduğu için kendi vatandaşımı sayıyor

ben kullanıyorum canım 3 öğün birer çay kaşığı sayesinde oğlumun hiç gaz sancısı olmuyor maşallah
Ayy maşallah diyelim inşallah benim oğlumada yarar. Sancıdan sürekli ağlıyor uyumuyor onu öyle görüncede üzülüyorum en azından azalsın biraz onada razıyım. Çok teşekkür ederim.

X