2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benimki de öyle. Önceden de bir acıktığında ağlardı öyle çok zaten şimdi acıktığını anladığım için çok ağlatmadan alıyorum. En son aşıda ağladı öyle ıngalı, onun dışında ben de duymuyorum. Sorun mu ki bu bilemedim şimdi :KK43:
Dr.a sordum bn( hoş o anda ağlayası tuttu )size isteklerını bellı edıo mu dedı ozmn sorun yokmuş..bnmkıde hala ınga ıngaa dıo ablam dıokı sankı 40lı bebek:KK66:isteklerını vaktı zmnından önceden yapılmasıda ağlamayı engelliomş.bazılarıda dıokı 4.aydan snr hazırlan

Dr.a sordum bn( hoş o anda ağlayası tuttu )size isteklerını bellı edıo mu dedı ozmn sorun yokmuş..bnmkıde hala ınga ıngaa dıo ablam dıokı sankı 40lı bebek:KK66:isteklerını vaktı zmnından önceden yapılmasıda ağlamayı engelliomş.bazılarıda dıokı 4.aydan snr hazırlan

Aynen bence de öyle. Ağrısı sızısı yok, acıktığı zamanı mızırdandığında anlıyoruz e onun için de öyle ağlamasına fırsat kalmıyor :) sorun yoksa böylesi daha iyi tabi ki, uysal olcaktır belki de yavrularımız :)

Bu arada ben sab simplexe 22 günlükken günde 5 damla 3 kere olsrak başlamıştım doktorun söylediğine göre ama 2 aylık olduğumuzdan beri bıraktım, afâki bir fark da yok açıkçası onun için çocuğa boşuna ilaç yüklemiyorum artık. Ama bizim hiç bir zaman ağlama krizine dönüşmedi, bir kere oldu onun için ilaca başladık sonra da olmadı.

Kızlar regller ne durumda ben 28 şubatta doğum yaptım bugün adwt gördüm bakalım sütümde azalma olacakmı ? Bide acaba adet göbekte toparlanma yapıyor diyenler vardı acaba yapacakmı inşallah yapat amin :)

Kızlar 3 ayımız doldu ama ben bebegımı zor gulduruyorum zor agu yapıyo goz takıbı cok iyi heyecanlanıyoda ellerıyle ama ellerinden tutunca kalkmak istemıyo yanı bı refleks gostermıyo yada yani atik bi bebek değil kontrollerinde bı sıkıntı yok ama moralım bozuluyo
Her bebek aynı olmuyorki canım benim kızlar kardeş olmalarına rağmen çok farklılar büyüğü çok hareketliydi elinden tutar tutmaz kalkardı çok sağlam basardı vs.. ama kardesi ona gore daha sessiz sakin dediğin gibi atık değil daha birçok şeyi farklı.. buyugu babasına çekmiş küçüğü bana:)) hic canını sıkma hepsini vakti gelince yapar annesi

Benimki de öyle. Önceden de bir acıktığında ağlardı öyle çok zaten şimdi acıktığını anladığım için çok ağlatmadan alıyorum. En son aşıda ağladı öyle ıngalı, onun dışında ben de duymuyorum. Sorun mu ki bu bilemedim şimdi :KK43:
Ne sorunu canım şükür sebebi bence :))

Ayy tırnakla taramayı da hemşire bir tanıdık söylemişti zararlı mıymış :KK1:

Bi de karbonatı deneyeyim olmadı zeytinyağını fazla bekleteyim. O taraktan bizde de var, banyodan önce mi sonra mı taramak lazım?
Banyodan sonra canim. Guzelce beklesin zeytinyagi kafasinda sonra yika ve tara. Bir de zsytinyagini hafifce ocakta ilitmayi unutma

Son düzenleme:
Çocuk ağlamayı biliyormuş ozaman annesi sen iyi bakiyosunki aglamiyo :)) Hiç endişelenme daha çok minik 3 ay ne olcak
Kimse annesi kadar iyi bakmıyor demek:) ben iki hafta önce ise başladım emmek istiyomus hep zor oluyor kaşıkla ictiriyorum biberona alıştırmadim istemiyorum alıştırmayi emiyor çok şükür. :)

Kızlar 9 ay boyunca burdan ogremedigim şey kalmadı ve resmen buradakileri tanıyor gibi oldum. İnstagram ve WhatsApp tan isteyen arkadaşlarla görüşüyoruz ama zaten oraya yazanlar burayı da bırakmadı. Burada en az yazanlardan biri benimdir ve numaramı arkadaslara verirken hiç çekinmedim. Komşuma bile vermem derken zaten buradakileri samimi gormedigini belirtmiş arkadaşın biri hatırlamıyorum ve bu brnce kirici. buraya girip yazmaktan daha kolay WhatsApp grubuna yazmak ve okumak. Demem o ki grubun issizlasmasi dogumdan sonra gerçekleşti zaten. farklı grup kurulmasıyla bunun bir alakası yok. Numarami vermem diyerek whatsapp tan yazismasinda mani olmayan diğer arkadaşlara karşı güvenilmez insan profili çizmeyin lütfen. Biz isteyen herkesi davet ettik gelen gelir gelmeyen gelmez hepsi bu kadar

Merhaba bu sayfada cok yazmasamda bastan beri takip ediyorum.Bende bir mart annesiyim ve mumkunse whatsapp gurubunuzada gelmek isterim...

Güzel anneler be anne adayları sizlerin yardımına ihtiyacım var1.5 senedir bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz olmuyor bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7. Günüm ve test yaptım silik çizgi çıktı ama hamilemiyim çatlatma iğnesinin etkisi mi bilemedim lütfen bilgilerinizi paylaşın ....

Eklentiler

• IMG_2229.JPG
    IMG_2229.JPG
    39 KB · Görüntüleme: 22
Güzel anneler be anne adayları sizlerin yardımına ihtiyacım var1.5 senedir bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz olmuyor bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7. Günüm ve test yaptım silik çizgi çıktı ama hamilemiyim çatlatma iğnesinin etkisi mi bilemedim lütfen bilgilerinizi paylaşın ....
En az 10 gun sonra test yapman gerk diye biliyorum yoksa diger turlu ilacin etkisiylede pozitif cikabiliyor
Bnce biraz daha sabredip testini tekrarla
Allahim gonlune gore versin insallah

Evet sanırım beyın gelısımı ile alakalı ne bıleyım birileri bıse dıyınce moralım bozukuyo ben 7 aylık yurumusum goren korkarmıs benden :)
Etrafa bakarsan cıkmaza düşersin sen kendi doğrularına bak pıtırcığını öpe koklaya büyüt bugünlerin tadını çıkar

Bizimkinin canı yansa katıla katıla ağlıyor yattığı yerde canı sıkılsa yada acıksa auvvv ıvvvv diye yalvarırcası ağlıyor uykusu gelincede ağlayışı normal bebek ağlaması

Kızlar regller ne durumda ben 28 şubatta doğum yaptım bugün adwt gördüm bakalım sütümde azalma olacakmı ? Bide acaba adet göbekte toparlanma yapıyor diyenler vardı acaba yapacakmı inşallah yapat amin :)
Ben 10mart ta doğum yaptım mayıs 18de regl oldum hala devam ediyor

Bizimkinin canı yansa katıla katıla ağlıyor yattığı yerde canı sıkılsa yada acıksa auvvv ıvvvv diye yalvarırcası ağlıyor uykusu gelincede ağlayışı normal bebek ağlaması
Bizde de ayni :KK66:
bin cesit aglamasi var :))artik aglama sesinden ne istedigini anliyorum :KK58:

X