2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Tatlışlar ki ne tatlışlar :anne:fotoyu biz fotoğrafçıda çektirdik ama gözü açık olmalı diye bi duyum aldım,teyit etmeye çalışıyorum ulaşamıyorum. Bizim pasaport hizmet pasaportu,o kadar çok yazışması var ki en son emniyetten dışişlerine gitmişti. Şimdi nerelerde bilmiyorum:/ o kadar kağnı hızında ki herşey doğum belgesini bile geçen hafta alabildim burdan düşün:olamaz: bir de burda sürekli prosedür değişiyor,her yönetici farklı birşey uyguluyor. Bugün gidip görüştüğüm adam ertesi gün yerinde olmuyor. Her görüştüğüm farklı bir belge istiyor,kadın olduğum için bazı yerlerde lazım erkeeeek denilip gönderiliyorum:bicak: iyice demir lady oldum ben burda :sopa: en son hastane müdürünün kapısını bütün gücümle çarpıp çıkmıştım,inşallah kırbaç cezası neyim yemeden kızımı alıp çıkarım :mapus::KK45::KK45:
Yazik ne ugrastiriyolar ya zaten yabanci yerde olmak zor bi de burokrasi delirtir valla. Ne kadar surecegine dair bir tahmin veriyolar mi? Ben de fotografcida duz durmaz kameraya bakmaz kim ugrascak dedim, yere yatirdim beyaz battaniye ustune. Cektigimle fotografcida oynayip bastilar. Umarim seni de zorlamazlar goz acik olcak diye. Gozu acik olsa nolcaksa, 2 aya o fotografa benzemicek zaten :))
Bizde de o var, hep konuşcaksın, hep ilgilenceksin. Yatırıp 2 dk mutfağa gidiyorum hemen başlıyor nağmelere gelsene diye :))
Biz de oyleydik. Dun aklima geldi hediye gelen oyun halisini kurdum, simdi yatirip isimi hallediyorum gule oynaya yatiyo baya bi sure. Benden once doguran bi arkadas da hayat kurtarici demisti dogruymus valla, omuzlarim sirtim bayram etti:KK70:

Bende vermiştim geri aldım ekmeği çok yiyorum farkındayım ama durduramıyorum kendimi kızlar oruç tutacakmısınız

yok canım ya daha çok küçük..mama yese tamam da onu da önerdim ama ağzına sürdürmedi.bi kutu mama da yazık oldu.tutarsam sütüm olmaz ki...saat 8 de ezan okuyor.onca saat susuz ne olur?

Yazik ne ugrastiriyolar ya zaten yabanci yerde olmak zor bi de burokrasi delirtir valla. Ne kadar surecegine dair bir tahmin veriyolar mi? Ben de fotografcida duz durmaz kameraya bakmaz kim ugrascak dedim, yere yatirdim beyaz battaniye ustune. Cektigimle fotografcida oynayip bastilar. Umarim seni de zorlamazlar goz acik olcak diye. Gozu acik olsa nolcaksa, 2 aya o fotografa benzemicek zaten :))
[\QUOTE]
Konsolosluktan öğrendim,göz kesin açık olacakmış:KK43: . Hiçbir tahmin yok sürece dair ama ben 25 gün sonra çıkış almak istiyorum çünkü annem gidecek ben tek başıma kalıcam yetişmezse işlemler. Türkiye'den pasaport gelse bile bi de burdan kimlik alma olayı var onu hiç anlatmayayım. Daha bugün haber geldi yeni:yine değişmiş prosedüro_O
@Auralee evet kesin dönüş :KK24: ama bu işlemler burda doğan her yabancıya yapılan işlemler. Bu arada kesin dönüş diyince hep şu reklamı hatırlıyorum:KK52:

yok canım ya daha çok küçük..mama yese tamam da onu da önerdim ama ağzına sürdürmedi.bi kutu mama da yazık oldu.tutarsam sütüm olmaz ki...saat 8 de ezan okuyor.onca saat susuz ne olur?
benimde yemekle orantılı sütüm bende tutmayı düşünmüyorum ama içimde rahat değil ilk gün bi deniycem baktım cok etkilemiyor sadece hafta sonları tutarım

Biz de oyleydik. Dun aklima geldi hediye gelen oyun halisini kurdum, simdi yatirip isimi hallediyorum gule oynaya yatiyo baya bi sure. Benden once doguran bi arkadas da hayat kurtarici demisti dogruymus valla, omuzlarim sirtim bayram etti:KK70:

Bizde de var oyun halısı ama ben daha çok ilgisini çekiyorum nedense :)) neyseki bizimki yattığı yerden takılıyor benimle anca gaz sıkıştırınca kucak istiyor :)

Sizin prosedur degisikmis bizimkinden o zaman. Kimlik cikartmadan pasaporta basvuramadik biz. En kisa zamanda hallolur umarim, anne 2 ay kalip hem evi hem cocugu cekip cevirip gittikten sonra afalliyo insan baya zira :KK61:

Kizlarrr kilolari vermistim ama daha dikkat ediyorum sutun kalitesi artsin diye 2 kilo geri almisim ay yaa porsiyinlarinizi nasil ayarliyorsunuz bn baya abartmisim galiba mesela bir ogunde nekar yemek gerekiyor kahvaltida falan nettende arastiracagim simdi. Bnm sutum su hibiydi yazmistim size simdi kivami iyi ama kilo aldim
Valla ekmek konusunu bayaa kestim çok abartmaya gerek yok süt için kaliteli yemek lazım sabahları kısmıyorum kendimi kasar peynir yumurta genelde kesin yiyorum öğlen geliştiriyorum yemek iş temizlik ama meyve fındık badem atıştırıyorum yemek yiyemezsem akşam 7 den sonra bisey yemiyorum sulu yemek çok yapmıyorum ekmek yedirecek diye salata sık sık yaparım amaaaa tatlı dedin mi dayanamam malesef beni tombul yapan o

Beni emiyor, doyup bırakıyor. Gaz çıkarmak için omzuma alıyorum bu kez omzumu emmeye başlıyor. Eller desen hep ağızda. Ellerini keşfetti ya, bırakmalı mıyız yoksa ağzından çekmeli miyiz kafam karışık.

Canım 1 çay kaşığı karbonat a yarın çay bardağı ılık su koy bi pamukla tonik gibi sür zeytin yağdan daha etkili bide tırnakla çıkarmaya çalışmayın tahriş olur bende çinkonun tarak seti var o kıllı yumuşacık olan değil tarak gibi olanla tarıyorum ama tarağı dik değil paralel tutuyorum kafası çok hassas daha kazımıyorum

Canim aman tirnak falan yaomayin. Zeytinyagini bir fincana koyup ilitin sonra da parmak uclarinizla kafasina yedirin ve 1 saat kadar bekletin (10-15 dakika az) sonra da banyo yaptirin ve sıkı bebek taragiyla yavasca tarayin hemen kalkiveriyor zaten ama bayagi tekrarlamak gerekiyir ve banyo sayisini arttirin yani gunasiri yapabilirsiniz.

Ayy tırnakla taramayı da hemşire bir tanıdık söylemişti zararlı mıymış :KK1:

Bi de karbonatı deneyeyim olmadı zeytinyağını fazla bekleteyim. O taraktan bizde de var, banyodan önce mi sonra mı taramak lazım?

Ben de oruç tutmayacağım, şekerim düşüyor resmen emzirdikten sonra elim ayağım titriyor. 1 ay borçlanmak istemiyorum ama hem sütümün azalması hem de sağlık açısından böylesi daha hayırlı olcak gibi.

Beni emiyor, doyup bırakıyor. Gaz çıkarmak için omzuma alıyorum bu kez omzumu emmeye başlıyor. Eller desen hep ağızda. Ellerini keşfetti ya, bırakmalı mıyız yoksa ağzından çekmeli miyiz kafam karışık.

Bırakmak lazım canım. Elleme.

benimde yemekle orantılı sütüm bende tutmayı düşünmüyorum ama içimde rahat değil ilk gün bi deniycem baktım cok etkilemiyor sadece hafta sonları tutarım

Bende tutmayacagim ve çok mutsuzum :KK43: alışmışız çocukluktan beri tutmaya.. eskiden olsa gün sayardim Ramazan'a bu sene hiç hevesim yok..

Ayy tırnakla taramayı da hemşire bir tanıdık söylemişti zararlı mıymış :KK1:

Bi de karbonatı deneyeyim olmadı zeytinyağını fazla bekleteyim. O taraktan bizde de var, banyodan önce mi sonra mı taramak lazım?
Ben banyodan sonra tarıyorum canım nee bide söyleyen hemsiremiydi manyakmi o fark edersin bak konağın çıktığı yerler sen hafif tarayinca kırmızı gibi oluyo derisi alt tabaka hava almıyor ya hassaslasıyor sen en iyisi dediğimiz gibi yap

kızlar ya, bebeğim bugün iki kez çok yoğun partiküllü açık sarı renkte kaka yaptı.açık sarı krem gib rengi.nette yine olumsuz şeyler yazıyor.bilgisi olan var mı?

Benim kızda keşfetti. Elimi ağzına götürüyordu bugün kına yaktık ellerine. Götürmüyor bu kez kına kokusunu sevmedi heheh:KK70:

X