2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar dünden beri sağ göğsüm çok fazla sızlıyor. Süt inerken olur biliyorum ama bu öyle değil, daha acı verici ve daha sık. Yaşayan var mı böyle bir şeyi?
Ben yaşıyorum bazı günler öyle oluyor oturduğum yerde aniden ağrı giriyor yerimdem sıçrıyorum

ben kızımı beşiğe yatirsam agliyor. beni al diyor illa dik durcak bakincam diye. yaygara kopuyor ya.
uyumak istemiyor bide. bende aa uyu diye kızıyom dudagi büküyor ağliycak gibi:KK70:
babasi akşamlari müzik açiyo bayılıyor hiç ses çikamiyor kız:KK70: bende oynuyorum kızımla ohh nasıl seviyor yoruldım yatiriyorum yaygara kopuyor yahuu.:KK70::KK70:

Bizde de o var, hep konuşcaksın, hep ilgilenceksin. Yatırıp 2 dk mutfağa gidiyorum hemen başlıyor nağmelere gelsene diye :))

Ben yaşıyorum bazı günler öyle oluyor oturduğum yerde aniden ağrı giriyor yerimdem sıçrıyorum

Evet, böyle bir de belirli aralıklarla giriyor. Ne yalan söyleyeyim korktum vallahi ama oluyor demek ki.

Tatlışlar ki ne tatlışlar :anne:fotoyu biz fotoğrafçıda çektirdik ama gözü açık olmalı diye bi duyum aldım,teyit etmeye çalışıyorum ulaşamıyorum. Bizim pasaport hizmet pasaportu,o kadar çok yazışması var ki en son emniyetten dışişlerine gitmişti. Şimdi nerelerde bilmiyorum:/ o kadar kağnı hızında ki herşey doğum belgesini bile geçen hafta alabildim burdan düşün:olamaz: bir de burda sürekli prosedür değişiyor,her yönetici farklı birşey uyguluyor. Bugün gidip görüştüğüm adam ertesi gün yerinde olmuyor. Her görüştüğüm farklı bir belge istiyor,kadın olduğum için bazı yerlerde lazım erkeeeek denilip gönderiliyorum:bicak: iyice demir lady oldum ben burda :sopa: en son hastane müdürünün kapısını bütün gücümle çarpıp çıkmıştım,inşallah kırbaç cezası neyim yemeden kızımı alıp çıkarım :mapus::KK45::KK45:
Rabbim selamete çıkarsın

Bizde de o var, hep konuşcaksın, hep ilgilenceksin. Yatırıp 2 dk mutfağa gidiyorum hemen başlıyor nağmelere gelsene diye :))

Bizimkide ilgiye konuşmaya alıştı gözümüzğn içine bakıyor beni al diye

Evet, böyle bir de belirli aralıklarla giriyor. Ne yalan söyleyeyim korktum vallahi ama oluyor demek ki.
kanımca süt dolduğundan oluor

Tatlışlar ki ne tatlışlar :anne:fotoyu biz fotoğrafçıda çektirdik ama gözü açık olmalı diye bi duyum aldım,teyit etmeye çalışıyorum ulaşamıyorum. Bizim pasaport hizmet pasaportu,o kadar çok yazışması var ki en son emniyetten dışişlerine gitmişti. Şimdi nerelerde bilmiyorum:/ o kadar kağnı hızında ki herşey doğum belgesini bile geçen hafta alabildim burdan düşün:olamaz: bir de burda sürekli prosedür değişiyor,her yönetici farklı birşey uyguluyor. Bugün gidip görüştüğüm adam ertesi gün yerinde olmuyor. Her görüştüğüm farklı bir belge istiyor,kadın olduğum için bazı yerlerde lazım erkeeeek denilip gönderiliyorum:bicak: iyice demir lady oldum ben burda :sopa: en son hastane müdürünün kapısını bütün gücümle çarpıp çıkmıştım,inşallah kırbaç cezası neyim yemeden kızımı alıp çıkarım :mapus::KK45::KK45:
Oyy o ne yaa ne zor.temelli dön0ş mü bu kez

Kizlarrr kilolari vermistim ama daha dikkat ediyorum sutun kalitesi artsin diye 2 kilo geri almisim ay yaa porsiyinlarinizi nasil ayarliyorsunuz bn baya abartmisim galiba mesela bir ogunde nekar yemek gerekiyor kahvaltida falan nettende arastiracagim simdi. Bnm sutum su hibiydi yazmistim size simdi kivami iyi ama kilo aldim

Kizlarrr kilolari vermistim ama daha dikkat ediyorum sutun kalitesi artsin diye 2 kilo geri almisim ay yaa porsiyinlarinizi nasil ayarliyorsunuz bn baya abartmisim galiba mesela bir ogunde nekar yemek gerekiyor kahvaltida falan nettende arastiracagim simdi. Bnm sutum su hibiydi yazmistim size simdi kivami iyi ama kilo aldim
Bende vermiştim geri aldım ekmeği çok yiyorum farkındayım ama durduramıyorum kendimi kızlar oruç tutacakmısınız

Bizimkinde var canım bi de güya Konak önleyici şampuan aldık. Sarı pütürlü tabaka oldu. 3 dür zeytinyağı sürüp 10-15 dk sonra banyo yaptırıyoruz. Annem Kafasını yıkarken hafifçe tırnağıyla tarıyor gibi yapıyor ama geçmedi henüz. Ne Zaman düzelir acaba
Canim aman tirnak falan yaomayin. Zeytinyagini bir fincana koyup ilitin sonra da parmak uclarinizla kafasina yedirin ve 1 saat kadar bekletin (10-15 dakika az) sonra da banyo yaptirin ve sıkı bebek taragiyla yavasca tarayin hemen kalkiveriyor zaten ama bayagi tekrarlamak gerekiyir ve banyo sayisini arttirin yani gunasiri yapabilirsiniz.

+17 de kalmış biri olarak cevapları takipteyim bende

X