2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Beslenme ise dikkat etmemiz gerek her zaman. Bizden bisey alamayınca depolardan besleniyor hicbirsekilde ac kalmaz bebisler ama bizden gidiyor o zaman dişleri falan çok etkiliyor
Hmmm anladım şimdi. Maşallah çok yiyorum zaten ama yumurtayı haşlama yiyorum. Yersem tavada yiyebiliyorm

Arkadaslar o kadar mutluyumki cok sukur ki bebegimin kalp atisini duydum doktor hersey normal dedi darisi duymayanlarin basina insallah Allahim sonuna kadar rahat bir hamilelik gecirmemizi nasip etsin
Canim gözün aydın olsun .en kötü günün böyle olsun Allah geçirdiğim hamilelik zamani boyunca hep müjdeli hayırlı haberler nasip eylesin sana inşallah 41 kere masallahhhh

Allah bu ani bekleyen anne adaylarında böyle güzel mutlu haberler almayı nasip etsin insallah.

Canım sen nezaman gitcen kalp atışı icin

Günaydın kızlar... Müjdeli haberlerle gelenler var maşallah darısı bizim başımıza inşallah. Benim kahverengi akıntım hiç bitmiyor normalde önümüzdeki cuma gidecektim acaba pazartesi ya da salı mı gitsem bilemiyorum siz ne dersiniz

Dün gittiğinde tam kaç hafta kaç günlüktü canım. Benim cuma 6+5 olacak. Ama akıntımdan dolayı randevuyu erkene mi alsam diyorum pazartesi 6+1 örneğin
Dünya gittiğimde tam haftalikti canım. Haftaya cuma 7 haftalık olcak. Nasıl bi akinti. Beyaz veya sari ise korkma. Kese içi gideceksen görürsün. Ama kalp atışı hemen görülmüyor

Canım sen nezaman gitcen kalp atışı icin
Canim çarşamba gel dedi ama ben hepimiz gibi dayanamayıp salı git cem Allah nasip eder de herşey yolunda giderse.

Bebegi gordunuz mu canim

Canim ben 5+3 de gittim karından sadece kese gorundubbebek felan yoktu kese kac ml onu bile bilmiyorum .

Canim agrin yoksa karnının altında bide leke az da sabret .Ama içim rahat değil dersen bi muayine ol ama alttan olma lütfen.ben kötü etkilediğini düşünüyorum bebeği sürekli alttan kontrol edilirse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…