2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim doktorum en başından beri beslenmeye önem veriyor. Hem bebek için hem bebek bizim depoları boşalttığından bizim için. Et, süt, yumurta, haftada 1 mutlaka balık, her gün 1 muz ve 1 avuç fındık ceviz çiğ badem. Ben başından beri böyle besleniyorum. Kilo almadım şükür. Günde 3.5 litre civarı da su içiyorum çünkü.

Aman iyi bari. Tansiyonum da düşmüş 9A 5e. Normalde 10A 6 - 10A 7 falando gebelikten önce ve gebelik başından beri. Şu sıcaklar biraz azalsa da rahatlasak.
Canim Allah saglık sihatini korusun .
Hangi sehirdesin cok mu sıcak orası.

Aman iyi bari. Tansiyonum da düşmüş 9A 5e. Normalde 10A 6 - 10A 7 falando gebelikten önce ve gebelik başından beri. Şu sıcaklar biraz azalsa da rahatlasak.
Hamileligin baslangicinda tansiyon duserms sonra duzelirmis dr.um dedi. Benim de o civarda dolasiyor ozellikle acken.

Benim doktorum en başından beri beslenmeye önem veriyor. Hem bebek için hem bebek bizim depoları boşalttığından bizim için. Et, süt, yumurta, haftada 1 mutlaka balık, her gün 1 muz ve 1 avuç fındık ceviz çiğ badem. Ben başından beri böyle besleniyorum. Kilo almadım şükür. Günde 3.5 litre civarı da su içiyorum çünkü.
3.5 mu maşallah ikiyi zor uçuyorum. İşte yine dikkat ediyorum evde okadar bile icmiyorumdur:olamaz:

Yaa hangi doktora gittin canm ögretim üyelerine mi gittin? Memnun kaldin mi ? Ay ben hala gazi ve baskent arasinda kalmis durumdaym o yüzden soruyorm canm
Can'ım ben asistanlara gittim sadece giriş yaptırayım kanlarımı vereyim dedim hocaların muayenesi 125 tl miş yani beklemem dışında sıkıntı olmadı hocaları araştırıp onlara geçebilirim

Maşallah dikkat etmen ne güzel ilk hamileliğimde ben de aşırı dikkat ederdim çok güzel beslenirdirm ama o düşük olunca ve bunda da düşük tehdidi olunca şimdi hiç içimden gelmiyor tek derdim bebeğimin sağlıklı olması kanama alanımın kapanması. Şimdi ne ceviz ne balım ne yoğurt valla hiç bir şeye hevesim yok.

Maşallah dikkat etmen ne güzel ilk hamileliğimde ben de aşırı dikkat ederdim çok güzel beslenirdirm ama o düşük olunca ve bunda da düşük tehdidi olunca şimdi hiç içimden gelmiyor tek derdim bebeğimin sağlıklı olması kanama alanımın kapanması. Şimdi ne ceviz ne balım ne yoğurt valla hiç bir şeye hevesim yok.
Sağlıkla atlatırsiniz inşallah bu süreci.moralinizi yüksek tutmaya çalışın güzel düşünelim güzel olsun inşallah

Ya bende öyle duydum ama yolk kesesi bizden oluşuyor o oluşan kese bizden almıyorum bebeğe giden besinleri .her ihtimale karşı iyi beslenmek de fayda var .zaten bakalım kac gun daha bulantisiz yicez Allah bilir.

Hosgeldin canim geçmiş olsun.Insallah iyisindir.
Evet ama 3 ay kanımızdan besleniyormus . Ay bilemedim ya ben yumurta hariç herşey yiyorum yumurtayı nadir

Ya bizim bu 3 ay yediklerimiz bebeğe geçmiyor diyorlar ? Zaten depolarimizdan besleniyormus? ???
Beslenme ise dikkat etmemiz gerek her zaman. Bizden bisey alamayınca depolardan besleniyor hicbirsekilde ac kalmaz bebisler ama bizden gidiyor o zaman dişleri falan çok etkiliyor

X