2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim çarşamba gel dedi ama ben hepimiz gibi dayanamayıp salı git cem Allah nasip eder de herşey yolunda giderse.

Canim ben 5+3 de gittim karından sadece kese gorundubbebek felan yoktu kese kac ml onu bile bilmiyorum .

Canim agrin yoksa karnının altında bide leke az da sabret .Ama içim rahat değil dersen bi muayine ol ama alttan olma lütfen.ben kötü etkilediğini düşünüyorum bebeği sürekli alttan kontrol edilirse.
Çarşamba kalp atışı için mi gel dedi. Hadi hayırlısı inşallah

Bnde kayinvalidemle anneme syledim kimseye soylemeyin dedim ilki dusuk olunca yine ayni seyleri yasamaktan korktum ama kayinvalidem sevincinden herkese yaydi sagir sultan duydu :KK66:
Ama onlarin sevincini gorunce bnde bir sey demedim Allahim hayirlisini versin bebeklerimizi korusun insallah
Ya evet bende suanlık saklıyorum kımse bılmıyo ama ınsanlar sorunca oyle kalıyorum ne dıyecegımı bı an afallıyorum

Çarşamba kalp atışı için mi gel dedi. Hadi hayırlısı inşallah
Bilmiyorum ki daha çok küçük bebegi gormeyi zaten beklemiyoruz bu haftada keseye bakalim dedi bakti.pazartesi gitmistim.offf jeseyi gorunce bisiler dedi ama ben kese burda iste dedikden sonra ki dedigi hic birseyi duymadim hatirlamiyorum:110:

Kızlar size Dr larınız hamileliğinizi öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğnelere başlattı mı :KK64:
Bana benim Dr um çok erken başlattı sanki ya , 4+2 yim bugün ve göbekten vurmaya başladım. Keseyi bile haftaya çarşamba göreceğiz Allah kısmet ederse..
Bende 4. Haftadan berı kullanıyorum

Bilmiyorum ki daha çok küçük bebegi gormeyi zaten beklemiyoruz bu haftada keseye bakalim dedi bakti.pazartesi gitmistim.offf jeseyi gorunce bisiler dedi ama ben kese burda iste dedikden sonra ki dedigi hic birseyi duymadim hatirlamiyorum:110:
Hmmm anladım canm şu 1 hafta hemen geçsin de hayırlı haberleri alalm inşallah

Belki onceki deger mi acaba onu anlamadim cnm bnmkinde 1 tane gs yaziyor
6w4h de 6 hafta 4 gunluk demek

Bu

Eklentiler

• 14698724770122124889638.jpg
    14698724770122124889638.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar Merhaba banada fikir verin bugün 6+6 HAFTALIK olduk bugün hamile oldugumdan Beri kaşık ağrım vardı dün çok fazlaydı duramadim akşam birden bire kesildi ve hala yok hiç kaşık ağrım hiç yok midem bulanmiyor o da kesildi panik yaptim bişey mi oldu acaba
Benim gibi olan var mı

X