2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın kızlar sizinde bebisler gözlerini oyacak gibi kasıyor mu
Benim oğlum her uyandığında birde gazı olup kendini sıktığı Zaman ilk temas ettiği iki eliyle gözü ve yüzünü sıkması. Sırf bu yüzden eldivenlerini çıkaramıyorum.

Kızlarr dunden beri gruptan ayrilmalar falan konusulmus. Yanliz soylemeden gecemeyecegim dunden beri 10 kisi yazdiysa bunlardan 7si farkli gruba gitti yazmiyor dedikleriniz Bizler cok sey paylastik ve inanin herkes birbirini, cocuklari cok merak ediyor. Gruplar da acik oldugu icin bir tedirginlik olabilir insanlarda cok normal. Yani acikcasi gizli takipcelerle cocugumun fotosunu paylasmak istememek cok anlasilir bir durum. Ben hala bir ard niyet goremiyorum

Günaydın kızlar sizinde bebisler gözlerini oyacak gibi kasıyor mu
Bnm kizimda oyle sinirlendiginde aciktiginda yada uykusu geldiginde direk ellerini gozlerine daldiriyor
gozunun kenarlari burnu hep cizik oldu
o yuzdn hala eldiven takiyrm bu gidisle yaz boyuda takcam

Canım kimse ard niyet var falan demedi zaten niye böyle bir anlam çıkarıldı anlamadım.Herkes istediği yerden devam etmekte özgür sadece burdan devam eden biri olarak gruptaki sessizlik üzücü dedim ben biranda hem mesaj sayısı hem kişi sayısı azaldı , aktif paylaşım az şuan yani bu bir gerçek eski paylaşıma göre.Belki siz orayı da okuduğunuz için hissetmemişsinizdir ama ben sadece burayı takip eden biri olarak hissediyorum gayet net.Ha sizin seçiminiz bir şey diyemem yoksa ben de paylaşmıyorum çocuğumun fotosunu burda düşünmüyorum da onunla bir ilgisi yok zaten.

Canm doktordan tavsiye almadan baslama derim ama yinede sen bilirsin

Benim oğlum her uyandığında birde gazı olup kendini sıktığı Zaman ilk temas ettiği iki eliyle gözü ve yüzünü sıkması. Sırf bu yüzden eldivenlerini çıkaramıyorum.
Eldivenlerini çıkarmalıdır elini tanıyacak yüzünü tanıyacak ben hiç takmıyorum çiziyor ama olsun tırnakları kesiyorum haftada bı gün.. eldiven takma artik

Ay ben anneme geldim teyzem halam babaannem "çok büyümemiş çok tombiş değil değişmemiş kilo almamış aç bu çocuk aç "daha neler neler bi an önce akşam olsada eve geçsem bunaldım
Ayy benimde esimin teyzeleri kayinvalidem cocugun kiloya takmis durumda. Yok kendini hic toparlamamsta yok en hizli kilo alacaklari dönemdelermiste vs vs. Yahu size neeeeee diye kocaman bagirasim geliyor.!

Uslupla ilgili sorun var canım, ard niyetten kastim bu. Onceki mesajlari okuyunca sen de farkedersin. Sen de instaya gelmistin tamamen birbirimizi tanima isteginden biliyorsun ama hala ikimizde burayi takip edebiliyoruz.
Hamilelikte girebildigimiz kadar girmeyi beklemeyelim zaten. Elimden geldigince okumaya calisiyorum forumu

Buradayız buradayız biryere gittiğimiz yok. :)

Dün bizim 5. Evlilik yıldönümümüzdü :) bebeğimizi de alıp gezmeye çıktık. Polonezkoye gittik önce orada temiz hava aldık. Oradan Şile ye geçtik, yemek yedik gezdik dolaştık :) oğlusla birlikte ilk defa bu kadar uzun süre dışarıda kaldık. Hiç huzursuzluk çıkarmadı çok usluydu. Harika bir gün geçirdik. Nice güzel yillarımız olur inşallah :)

Amin mavi İnşallah..Allah muhabbetinizi artırsın

Maşallah canım, nice mutlu seneleriz olsun

Yani yeşil alenen bişey söylenmemiş belki ama instg bi nevi sahte hesap açıp bizleri görüp kendinizi göstermemeniz de ne kadar doğru sence?ordaki takipleşme buluşma amaçlıydı,gözetlenme amaçlı değildi. Bir de şimdiye kadar niye yapmamışlar eleştirisi var..bunun için de zaman gerekliydi illa ki, ilk aydan kimse böyle bi buluşma teklif edemezdi sanırım. Burayı takip edip etmemek ya da aktif olmak tercih ve şartlar meselesi. Mesela ben işe başladım burdan çıkış alma işlemleriyle meşgulüm ve bebeğimin yakınında tel kullanmıyorum zorunlu durumlar hariç. Güzel yavrum son bir haftadır da bi huzursuz,10 saat mememde kaldığı oluyor bi günde. Bence de burdaki bilgiler daha kalıcı. Şu forumdan eminim benden daha çok yararlanan olmamıştır. Burdaki herşey,herkes çok kıymetli benim için. Nolur tadımızı kaçırmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…