2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar 9 ay boyunca burdan ogremedigim şey kalmadı ve resmen buradakileri tanıyor gibi oldum. İnstagram ve WhatsApp tan isteyen arkadaşlarla görüşüyoruz ama zaten oraya yazanlar burayı da bırakmadı. Burada en az yazanlardan biri benimdir ve numaramı arkadaslara verirken hiç çekinmedim. Komşuma bile vermem derken zaten buradakileri samimi gormedigini belirtmiş arkadaşın biri hatırlamıyorum ve bu brnce kirici. buraya girip yazmaktan daha kolay WhatsApp grubuna yazmak ve okumak. Demem o ki grubun issizlasmasi dogumdan sonra gerçekleşti zaten. farklı grup kurulmasıyla bunun bir alakası yok. Numarami vermem diyerek whatsapp tan yazismasinda mani olmayan diğer arkadaşlara karşı güvenilmez insan profili çizmeyin lütfen. Biz isteyen herkesi davet ettik gelen gelir gelmeyen gelmez hepsi bu kadar
Canım dediğşn gibi giden gider gitmeyen gitmez kimse bir şey diyemez tercih meselesi ben orayı takip etmemin daha zor olacağını düşündüğümden katılmadım açıkçası buranın daha kalıcı olduğunu düşünüyorum bir de tabi instagramı bile eşimden gizli açmıştım , sana katılmadığım nokta grup doğumdan sonra aktifliği azalsa da bu kadar olmamıştı ben önceden girdiğimde 3-4 sayfa ilerlemişken şuan 1 sayfa bile ilerlemiyor nerdeyse ve yazanlar da aksine daha çok o whatsapp grubuna katılmayanlar.Çünkü eskiden çok aktif olan ama oraya katılan arkadaşların bi kısmını artık burda göremiyorum.Ama önemli değil,napalım tercih meselesi isteyen istediği yerden devam eder kimse karışamaz...

Son düzenleme:
Canım dediğşn gibi giden gider gitmeyen gitmez kimse bir şey diyemez tercih meselesi ben orayı takip etmemin daha zor olacağını düşündüğümden katılmadım açıkçası buranın daha kalıcı olduğunu düşünüyorum bir de tabi instagramı bile eşimden gizli açmıştım , sana katılmadığım nokta grup doğumdan sonra aktifliği azalsa da bu kadar olmamıştı ben önceden girdiğimde 3-4 sayfa ilerlemişken şuan 1 sayfa bile ilerlemiyor nerdeyse ve yazanlar da aksine daha çok o whatsapp grubuna katılmayanlar.Çünkü eskiden çok aktif olan ama oraya katılan arkadaşların bi kısmını artık burda göremiyorum.Ama önemli değil,napalım tercih meselesi isteyen istediği yerden devam eder kimse karışamaz...
Günaydın, evet dediğin gibi kime neresi kolay geliyorsa oraya kullanıyor.
Arada bu şekilde kırılmalar , yanlış anlaşılmalar olmasın yeterli. Sonuçta hepimizin 9 aylık bir hukuku var. Kimine burayı açıp yazmak zor gelebilir kimine diğeri, herkes özgür.

Kızlar 9 ay boyunca burdan ogremedigim şey kalmadı ve resmen buradakileri tanıyor gibi oldum. İnstagram ve WhatsApp tan isteyen arkadaşlarla görüşüyoruz ama zaten oraya yazanlar burayı da bırakmadı. Burada en az yazanlardan biri benimdir ve numaramı arkadaslara verirken hiç çekinmedim. Komşuma bile vermem derken zaten buradakileri samimi gormedigini belirtmiş arkadaşın biri hatırlamıyorum ve bu brnce kirici. buraya girip yazmaktan daha kolay WhatsApp grubuna yazmak ve okumak. Demem o ki grubun issizlasmasi dogumdan sonra gerçekleşti zaten. farklı grup kurulmasıyla bunun bir alakası yok. Numarami vermem diyerek whatsapp tan yazismasinda mani olmayan diğer arkadaşlara karşı güvenilmez insan profili çizmeyin lütfen. Biz isteyen herkesi davet ettik gelen gelir gelmeyen gelmez hepsi bu kadar
Bende sosyal medyam yok kullanmıyorum Burda özel Msj bölümünde konuşabiliriz İnankı bende istiyorum sizlerle tanışmayı... 9ay boyunca ne güzel derlestik konuştuk öğrendik birbirimizden birşeyler. Halada öğreniyoruz 3 aylık olduk çok şükür toplam 12 ay yani bı sene birlikteyiz..:) hey gidi heyyyyy:)

Bende sosyal medyam yok kullanmıyorum Burda özel Msj bölümünde konuşabiliriz İnankı bende istiyorum sizlerle tanışmayı... 9ay boyunca ne güzel derlestik konuştuk öğrendik birbirimizden birşeyler. Halada öğreniyoruz 3 aylık olduk çok şükür toplam 12 ay yani bı sene birlikteyiz..:) hey gidi heyyyyy:)

Kızlar şimdi size bir şey danışacağım ayın 16.02 aylık aşısına gitmiştik çıkan kilosu 5700 dü sonra 3 aylık kontrolde 6200 cıktı doktor saglık ocagı yanlısmı olctu tuhaflık var dedi ama ben de evde olcunce aynı gelıyo yanlıslık yok acaba bu ay almadımıki kılo ya zaten uc gunde bi kaka yapıyo bi aydır acaba beslenemıyo mu mama versemmi diye bende tereddüte dustum
Her ay bı kilo alması normal bişey. Geçen ay kızım 5200 mu neydi. Kakasını yapamıyordu 1 hafta felan oluyordu artık çok şükür bağırsaklari düzene girdi üç gündür yapıyor:) kaka yapınca İnankı mutlu oluyorum :) eheheh mı yaptın sen kızım diyorum:) gülüyor maşallah. O gülüşü varya gülüşü benim için dünyalara bedel ya:) maşallah kizima

Ya bu cocuk 2 3 gündür resmen aglama krizlerine giriyor kollarm inanki tutmuyor artk sesi gidecek kadar ağlıyor ac mi ki diyorm mama bile veriyorm yok tok ee kakasini zaten yaptı ne derdi anlamadm sanirim ataktayiz yine :/ esimde yok canim çıktı tek başıma
Gazi vardır dik tut

Kızlar sağdığım sütü 2 gün dolapta bekletirsem sorun olur mu dün gece sağdım yarın gündüze kadar bozulur mu
Onu dondurucuya at bak 6aydan sora ek gıdaya geçiş eceksin gerçekten o anne sütü çok önemliymis bebe bisküvisi ile anne sütü karışıp ictiriyomussun 6aydan sora. Atma onla yoğurt bile yapılıyor ya ben sagmadigima pişman oldum ruzigarr ruzigarr saklıyorsun demi sagdigin sütleri:)

Onu dondurucuya at bak 6aydan sora ek gıdaya geçiş eceksin gerçekten o anne sütü çok önemliymis bebe bisküvisi ile anne sütü karışıp ictiriyomussun 6aydan sora. Atma onla yoğurt bile yapılıyor ya ben sagmadigima pişman oldum ruzigarr ruzigarr saklıyorsun demi sagdigin sütleri:)
Buzlukta 3 ay saklaniyor onu nasil kullanacagiz ki ilerde

Screenshot_20170520-091921.png

malesef büyükler gazı değil bebeğin Pof tombiş olmasına takıyorlar cnm. Sende sağıp sütüni ver azda olsa sağa sağa artır cnm anne sütü almayan çocuklar çok sağlık problemi çekiyo

aynen yaa neyapalım iyiki burası varda birbirimizi cesaretlendiriyoruz annelerin eline kalsak bebekler meme yüzü görmicekti annem emzik ver az emzir mama ver aç olunca diyordu sonrada kendi dememiş gibi emzik emiyo ondan meme tutmuyo diyo emziği unuttur En Büyük KK

Ay ben anneme geldim teyzem halam babaannem "çok büyümemiş çok tombiş değil değişmemiş kilo almamış aç bu çocuk aç "daha neler neler bi an önce akşam olsada eve geçsem bunaldım:işsiz:En Büyük KK

X