2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet öyle onlar değil biz gelsin diye uğraştık yerim ben çirkini. Memeden emsin diye merak ediyorm ama fazla merak ters tepiyo:)

Y yesilagac44 sormayi unuttum doktor bizimkini kollarindan tutup yere bastrmaya calisti resmen sizede yaptimi onu ? Neden öyle yapti neyi görmek istedi anlam veremedm birde yatarken kollarindan tuttu kendini kaldirabiliyor mu diye :/

Ne güzel söyledin gercekten.hamilelikle alakalı ve genel herseyi arastrdikta en zor olan emzirme kismini atladik sudan çıkmış balığa döndük :/

Y yesilagac44 sormayi unuttum doktor bizimkini kollarindan tutup yere bastrmaya calisti resmen sizede yaptimi onu ? Neden öyle yapti neyi görmek istedi anlam veremedm birde yatarken kollarindan tuttu kendini kaldirabiliyor mu diye :/
Yere bastırmaktan kastını anlamadım canım ama evet diğerini yaptı kafasını tutabiliyor mu diye yaptığını söyledi.Tutamayan bebekte geriye düşüyor kafa

Kızlar sağdığım sütü 2 gün dolapta bekletirsem sorun olur mu dün gece sağdım yarın gündüze kadar bozulur mu

Ne güzel doğumdan sonra dahi aktif bir gruptuk herkes gitti bura böyle ıssız kaldı.sanırım farklı gruplara takılma zamanı...

Merhaba hanimlar benim oglus da 65 gunluk nisan annesiydim de erken geldi 1 ay:) aslinda sizi de hep takip ettim icimden bi ses hep martta gelir diyordum oyle de oldu. nisan anneleriyle de konusuyoruz ama biz onden gittigimizden size sormak istedim. dun aşi olduk istahsizlik yapti az emiyor bugun sizde de oldu mu? Birde sanki kakasi cok sulu calpoldan mi oldu ki?yasayan var mi?

Y yesilagac44 evet cnm buralarda sakinleşti neyse canları sağolsun benim telfonda garantiye gidiyor bende yokum bir müddet ara ara eşiminkinden girer bakarım. Açıkcası eşim müsade etmez whatsapp grubuna filan ki ben de istemem komşulara bile no vermem ben

Ne güzel doğumdan sonra dahi aktif bir gruptuk herkes gitti bura böyle ıssız kaldı.sanırım farklı gruplara takılma zamanı...

farklı grup derken?bize de de bari

Kızlar bebeğin göz kapağında kızarıklık var uzun süredir ve kaşınıyo böyle birşey yaşayan varmı

var canım.kızımın gözü geçen pazar kızardı.uçuk mu bulaştı korkusuyla göz hastanesine götürdüm.birşey yok şükür ama hala kızarık.önemli değil demişti dr.

Bilmem yani bu grupta kimse kalmadığına göre forumda aktif başka gruplara takılmayı kastetmiştim henüz belirlediğim bi grup yok :)

Çok sağol dediğin gibi bayadır aynı uçuk gibi oluyo kaşınıyo sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…