2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bilmem yani bu grupta kimse kalmadığına göre forumda aktif başka gruplara takılmayı kastetmiştim henüz belirlediğim bi grup yok :)

Gitme gitme :) ben de ne whatsapp da ne ig grubunda varım. Burda tanıştık, burdan da iletişimimizi koparmayalım bence. Burdan gördüğüm desteği, burdan öğrendiklerimi hiç bir yerden alamadım ben. Onun için mart anneleri benim nezdimde çok değerli :)

Gitme gitme :) ben de ne whatsapp da ne ig grubunda varım. Burda tanıştık, burdan da iletişimimizi koparmayalım bence. Burdan gördüğüm desteği, burdan öğrendiklerimi hiç bir yerden alamadım ben. Onun için mart anneleri benim nezdimde çok değerli :)
Ben de igde vardım ama ora devam etmiyor zaten buradaki paylaşımların daha kalıcı olduğunu düşünüyorum ama bu sessizlik üzmüyor değil doğrusu herkes yavaş yavaş da değil bir anda terketti üstelik

Bugün de oğlumun mevlüdünü yaptık Allah kabul ederse. Çok duygulandım, çok ağladım ama çok güzeldi. Allahıma bugünleri gösterdiği için şükürler olsun..
Allah kabul etsin canım bende çok duygusallastim 2 mevlittedir ama ağlayamadım boğazım düğümlendi kaldım benim ilk oğlum 4. Tüp bebek denemesinde oldu tam pes ediyordum şükür anne olmayı allah nasip etti bana bu lokumum tedavisiz kendi kendine oldu korunmuyoduk zaten olmuyo diye olursada iyi olur kardeşi olur diyoduk şok oldum öğrenince o yüzden mevlütlerinde boğulacak gibi oldum...
Kimse bir yere gitmesin ya daha ek gıdaya geçeceğiz, yiyecek tarifleri vereceğiz. Durun yahu :)
Şubat annelerinde aşçı anne bendim :) kısmetse bütün tariflerimi burda paylaşcam ortada bisey yokken bukadar konusuyosak emekleme ek gıda örümcek derken kopar gideriz :)) durun durduğunuz yerde herkez burda kalsın

Bugün de oğlumun mevlüdünü yaptık Allah kabul ederse. Çok duygulandım, çok ağladım ama çok güzeldi. Allahıma bugünleri gösterdiği için şükürler olsun..
Allah kabul etsin canm ❤

Kimse bir yere gitmesin ya daha ek gıdaya geçeceğiz, yiyecek tarifleri vereceğiz. Durun yahu :)
Yaa demii daha ek gidalar var abaaa :/

Zaten yakında 2018 mart anneleri kurulacak bizler eskidik :)
Hadi ya o kadar oldu mu yahu :) nede cabuk eskidik :)

Merhaba hanimlar benim oglus da 65 gunluk nisan annesiydim de erken geldi 1 ay:) aslinda sizi de hep takip ettim icimden bi ses hep martta gelir diyordum oyle de oldu. nisan anneleriyle de konusuyoruz ama biz onden gittigimizden size sormak istedim. dun aşi olduk istahsizlik yapti az emiyor bugun sizde de oldu mu? Birde sanki kakasi cok sulu calpoldan mi oldu ki?yasayan var mi?
Calpol etkilemez canım kakayı zaten emmiyosa suludur kakası beyaz beyaz partikülleri varsa içind e normal suluda olur bizimki huysuzluk yapmıştı iştahsızlık olmadi

Ya bu cocuk 2 3 gündür resmen aglama krizlerine giriyor kollarm inanki tutmuyor artk sesi gidecek kadar ağlıyor ac mi ki diyorm mama bile veriyorm yok tok ee kakasini zaten yaptı ne derdi anlamadm sanirim ataktayiz yine :/ esimde yok canim çıktı tek başıma

Dün biz öyleydik bugün sakin kakasını falan yaptımi onu sıkıyo acaba dicem anlaşılmiyo ki bebeklik dönemi o yüzden zor ...

H
Olmaz mı tabi insan her şeye takılıyor küçükler :/

Olabilir ya korkuyorum ilk günlere dönmekten. Biliyosun az çekmedik. Örtü örtünce daha rahat emiyo. Bi amuda kalkmadığım kaldı. Bu arada instagramda ekledim senii product yazan beniim :)

Canım biz randevuyu geç alabildik. Aşağı yukarı kilosu öyle çıkar bizim de. Bence iyi ya ille de çok alacak diye bir şey yok kilo her şey değil. Dil olayını hiç duymadım ama. Başka bi doktora da gösterin madem içiniz rahat etsin.

Gelişim atağı oluyo evet her bebekte. Ama belirtiler değişiyo işte. Huysuzluk meme reddi çok ağlama gibi şeyleri oluyo. Ya da aşırı emmeye başlıyolar.
Hemen bakiyorum:)

X