2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Slm. Ben aranıza yeni katıldım. Ben 3 haziranda düşük yaptım ve üstüne hamile kaldım. Gecen hafta ctesi bebek 2 mm kese 1,5 cm di. Kalp atışı vardı. Benim gibi olan var mi? Ya da bebeginiz 2 mm iken kac haftaliktiniz. Ben hamilelik haftami tam bilemiyorum da :KK43:

Gü nas dinnnnnnnn canlar.günümüz hayırlı bereketli bol müjdeli geçip bitsin inşallah.

Bende 4 haftalarda olmuştum :deli:

Hiç sanmıyorum kuzum ya dolaba bakıyorum bu kıyafetler olurmu die sanırım 2 aya kalmaz hiç birinin içine girmeme .sonrada aynaya bakıp nankörlük etme senelerdir bu günleri bekliyorsun haline sukret diyordum.
Sukurler olsun halimize canim .Bende emzirirsen iyi kilo verirsin diye diyenleri duydum bakalım sonumuz hayırlı ol Su :halay:

Masallahhh bulantı istesemmi istemesemmi şaşırdım kaldım :duduk:ara hal iyi gibi kuzum ya boşver bulantı olmasın .:nazar:

Hoş buldum canim sağ ol sende hoşgeldin :KK37::KK37:

Geçmiş olsun canim güzel sonuçlar alıp mutlu haberi bizlere de verirsin insallah:KK31::KK31:

Bu sabah aynı şeyi hissettim kalkıp onu hazırlamak gelmedi içimden 10 dk onaylandı Ama sanki birileri kalk diye durtup durdu.em kum edip kalktım ınan.Allah günah yazmaz inşallah.bi tuhaf hissediyorum yüzümü yıkamaya useniyorum resmen.:KK64::KK64:

Canim kaydet ben de unutmazsam edicem hatıra olur .
Insallah güzel müjdeli haberlerle gelirsin güle güle git güle oynaya gel insallah:KK71::KK71::KK36:

Günaydın canim hosgeldin:KK36:

Geçmiş olsun canim benim iki gece olmuştu o günlerde hiç yoğurt yememistim yoğurt biraz daha fazla tuketmeyi dene ınan ne gazın nede aç ihtiyacın varmis gibi hissetmeyeceksin.çok rahatlatacak inşallah.:KK5:

Ya balık çok önemli diyorlar nasıl tuketiyorsunuz hanımlar .peynir süt yoğurt yiyiyoruz balikda hersek kut diye giderim korkusu var açıkçası.
Buna bi yol bulmam lazım.:KK42:

Canim Allah hamileliginide dogumunuda en güzel şekilde geçirmeyi kucaklayip koklamayi büyütmeyi nasip eylesin insallahhh:nazar::nazar::emir_bebek:

Dualarimiz seninle canim selametle git inşallah en güzel haberlerle gelirsin bu gün kontrole giden ikinci annesin müjdeler hayırlı haberler sizden gelsin moralimizde tavan yapsın inşallah.sende kayıt al kuzum alabilir sen.
Güle güle git oynaya oynaya gelll insallah:KK37::KK6:

Ya bizim bu 3 ay yediklerimiz bebeğe geçmiyor diyorlar ? Zaten depolarimizdan besleniyormus? ???

Insan bazen kendi kendini cekemiyor degil mi :KK70: aslinda bunlarda hamileligin tuzu biberi gibi görüyorum ben iyiki yasiyorum bu tarz seyleri diyorm hic bir sey olmadan hamileligimi gecirmek istemezdim sahsen.
Arada bebisin kendni hatirlatmasi iyi oluyor böyle :KK70:

seninle aynı gün doğum tarihimiz 22 mart. Sen kalp atışını gördün demiştin. Ben dün gittim gözükmedi bnde. Doktor daha çok küçük dedi?

Sayfa sahibi aktif olmayınca arkadaşlar aktif birisi onuyu devr alsin dediler ben devr aldım.
Ama istersen geri alabilirsin yani seni kırmak istemem
şaşırdım.alay eder gibi kırmak istemem deyip listenin başında kendimi etiketlemiştim.ordan da silmişsiniz. keyfimden girmemezlik yapmadım ben...topik size hayırlı olsun...

şaşırdım.alay eder gibi kırmak istemem deyip listenin başında kendimi etiketlemiştim.ordan da silmişsiniz. keyfimden girmemezlik yapmadım ben...topik size hayırlı olsun...

Canım ben silmedim. Editorlerden rica ediyorsun onlar devrediyor. Hayır yani sorun edeceksen alabilirsin sayfayı. Gerilmenin ve germenin anlamı yok. Sinirlenecek bişey de yok. Parayla alınıp satılan bişey de değil altı üstü bi sayfa. Sayfanın sahibi olüncü bişey değişmiyor yani gebe aynı sen kalıyorsun bişey değişmiyor

Ya bizim bu 3 ay yediklerimiz bebeğe geçmiyor diyorlar ? Zaten depolarimizdan besleniyormus? ???

Ya bende öyle duydum ama yolk kesesi bizden oluşuyor o oluşan kese bizden almıyorum bebeğe giden besinleri .her ihtimale karşı iyi beslenmek de fayda var .zaten bakalım kac gun daha bulantisiz yicez Allah bilir.

Hosgeldin canim geçmiş olsun.Insallah iyisindir.

Günaydın kızlar ben de 31 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum öğretmenim. Bu ikinci hamileliğim. İlki 10 haftalıkken kalbi durdu. Her iki hamileliğimde de istediğim ilk ay hemen oldu.

X