2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
58 le hamile kaldım. 1 hafta önce 57 idim. Bulantı, tiksinme yüzünden. 1 haftadır evden uzağım tartılmadım. ama dün çok iyiyim bulantım geçti dedim. akşam yemek yiyemedim yine. Şimdi de sabah kahvaltı yapacağımı düşününce yatakta sıkıntıdan ters dönüyorum. Tam da rahata erdim yemek yiyorum, hayat güzel, mutlu dedim. Yine kaprislerim başladı. Anlmadım ben bu işi.
Insan bazen kendi kendini cekemiyor degil mi :KK70: aslinda bunlarda hamileligin tuzu biberi gibi görüyorum ben iyiki yasiyorum bu tarz seyleri diyorm hic bir sey olmadan hamileligimi gecirmek istemezdim sahsen.
Arada bebisin kendni hatirlatmasi iyi oluyor böyle :KK70:

Günaydın
Dün ve bugün biraz karın ağrım var. Afedersiniz biraz da gazım var. Ondan mıdır acaba? Regl ağrısı gibi değil de az sonra tuvalete çıkacakmış gibi.

2 kez kendiliğinden hamile kaldım ilki 11 haftada kalbi durdu kürtaj oldum. 2.si 5 haftalıkken dustu. Bu 3. (2kere de tüp demedim negatif; kendi kendime hiç ummadığım anda hamile kaldım.)
Benimde yaş 35 izmir deyim. Tdt 09.04.2017 bu ikinci hamileliğim ilki 7 haftada kalbi durdu. Allahım kucağımıza almayı nasıp etsin.

Bak yine yanlış konuyorsun hem agrasifsin hemde suçlu bu tavır niye ya .
Olabilir herkes yaptığını begenmeye bilir belki bende begenmedim ama böyle yaklaşma olaylara.Madem konuyu devraldin hakkıyla devam et.
Kizlar nolur sakinlesin. Hamile topiklerinde boyle sinir hareketleri normal birbirimizi mazur gorelim lutfen:KK66:

Ne zaman gecer acaba bu bulantılar ne zaman evımızı temızlerız ne zaman yemek yapar hale gelırız acaba 10. Haftamdayım hala aynı tadım tuzum yok :KK43:

Arkadaşlar hamileliğin ilk zamanlarında ishal olmanın zararı var mıdır , birşeyler ters gitmiyordur değil mi :KK43: Bağırsaklarım hiç bu kadar çalışmamıştı hamile olmazdan evvel
Canim ishal derken gunde kac kerw oldugu onemli. Bende de bagirsak hareketleri artti daha sik cikiyorum tuvalette. Kizima hamileyken de boyleydi. Inan kabizliktan iyi

Gü nas dinnnnnnnn canlar.günümüz hayırlı bereketli bol müjdeli geçip bitsin inşallah.

Canm en en başlarda bende felaket ishal olmustm 4. 5. Haftalarda yani.sonra düzeliyor merak etme.bir skintida olmuyor Allahn izniyle

Bende 4 haftalarda olmuştum :deli:

Emzirirken kilolar kolay veriliyor diyorlar ama ben onu bile veremedim 8 verdim 4 geri aldım :kızgın: ama bu defa öyle olmayacak inşallah acıktım diye yemeğe saldırmak yok bol bol su içmeyi düşünüyorum :110: ama sen canını sıkma bir anda kilo almamissindir ödemdir bence:KK50:

Hiç sanmıyorum kuzum ya dolaba bakıyorum bu kıyafetler olurmu die sanırım 2 aya kalmaz hiç birinin içine girmeme .sonrada aynaya bakıp nankörlük etme senelerdir bu günleri bekliyorsun haline sukret diyordum.
Sukurler olsun halimize canim .Bende emzirirsen iyi kilo verirsin diye diyenleri duydum bakalım sonumuz hayırlı ol Su :halay:

Bulantısı çok olmuş çok az kilo almış ev hanımı
Masallahhh bulantı istesemmi istemesemmi şaşırdım kaldım :duduk:ara hal iyi gibi kuzum ya boşver bulantı olmasın .:nazar:

Oo grubumuz epey kalabaliklasmis. Hos geldiniz kizlar

Hoş buldum canim sağ ol sende hoşgeldin :KK37::KK37:

Ben dün Gazi'ye gittim kanlarımı verdim muayene oldum kontrol muayenemi bile verdiler ama bekledim bayağı 2 de gittim 5 de bitti işlerim

Geçmiş olsun canim güzel sonuçlar alıp mutlu haberi bizlere de verirsin insallah:KK31::KK31:

58 le hamile kaldım. 1 hafta önce 57 idim. Bulantı, tiksinme yüzünden. 1 haftadır evden uzağım tartılmadım. ama dün çok iyiyim bulantım geçti dedim. akşam yemek yiyemedim yine. Şimdi de sabah kahvaltı yapacağımı düşününce yatakta sıkıntıdan ters dönüyorum. Tam da rahata erdim yemek yiyorum, hayat güzel, mutlu dedim. Yine kaprislerim başladı. Anlmadım ben bu işi.

Bu sabah aynı şeyi hissettim kalkıp onu hazırlamak gelmedi içimden 10 dk onaylandı Ama sanki birileri kalk diye durtup durdu.em kum edip kalktım ınan.Allah günah yazmaz inşallah.bi tuhaf hissediyorum yüzümü yıkamaya useniyorum resmen.:KK64::KK64:

Bu arada herkese günaydin :KK200: bugün kontrolüm var insallah hayirli haberlerle dönerim :kahve:

Canim kaydet ben de unutmazsam edicem hatıra olur .
Insallah güzel müjdeli haberlerle gelirsin güle güle git güle oynaya gel insallah:KK71::KK71::KK36:

Günaydın canim hosgeldin:KK36:

Günaydın
Dün ve bugün biraz karın ağrım var. Afedersiniz biraz da gazım var. Ondan mıdır acaba? Regl ağrısı gibi değil de az sonra tuvalete çıkacakmış gibi.

Geçmiş olsun canim benim iki gece olmuştu o günlerde hiç yoğurt yememistim yoğurt biraz daha fazla tuketmeyi dene ınan ne gazın nede aç ihtiyacın varmis gibi hissetmeyeceksin.çok rahatlatacak inşallah.:KK5:

Bende balık kokusundan nefret eder oldum. Bide mutlaka yemen gerekiyor dediklerinde aklıma geliyor midem bulanıyor o_O

Ya balık çok önemli diyorlar nasıl tuketiyorsunuz hanımlar .peynir süt yoğurt yiyiyoruz balikda hersek kut diye giderim korkusu var açıkçası.
Buna bi yol bulmam lazım.:KK42:

Benimde yaş 35 izmir deyim. Tdt 09.04.2017 bu ikinci hamileliğim ilki 7 haftada kalbi durdu. Allahım kucağımıza almayı nasıp etsin.

Canim Allah hamileliginide dogumunuda en güzel şekilde geçirmeyi kucaklayip koklamayi büyütmeyi nasip eylesin insallahhh:nazar::nazar::emir_bebek:

Gunaydin arkadaslar bugun 11.40 ta randevum var cok heyecanliyim Allah nasip ederse bebegimin kalp atisini duyacagim arada lekelenmem oldugu icin tedirginim nolur bana dua edin hersey yolunda gitsin :dua:

Dualarimiz seninle canim selametle git inşallah en güzel haberlerle gelirsin bu gün kontrole giden ikinci annesin müjdeler hayırlı haberler sizden gelsin moralimizde tavan yapsın inşallah.sende kayıt al kuzum alabilir sen.
Güle güle git oynaya oynaya gelll insallah:KK37::KK6:

X