2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Öyle umut verici oldu ki şimdi bu dediklerin Vallahi ben usandım kendimden. Et sokmuyordum eve, eşim dayanamadı artık köfte pişireyim dedi, kendimi lavaboya nasıl attım hatırlamıyorum Çok sinir bozucu bi durum

Evet inşallah cınsıyetını bile göreceksin :)

Canim Allah in rahmetinden sual olurmu bir bakmissinki herşey yoluna girmiş kesen düzelmiş.insallahda öyle olur sabırla beklemek den başka hiç birşey gel iyor elimizden .
Bende dua edip sabırla bekliyorum bugün cuma rabbim cumanin hürmetine düzeltir insallah sorunsuz bihamilelik olur herkesin gonlundeki duasını kabul eder bebeklerimizi saglikla kavuşturur insallah

Ben de 1 kilo vermiştim. Sanırım aldım:)) olsun böyle hayat daha güzel, daha umutlu, insanın keyfi iştahı olmadı mı çekilmiyor hiçbir şey.

Öyle umut verici oldu ki şimdi bu dediklerin Vallahi ben usandım kendimden. Et sokmuyordum eve, eşim dayanamadı artık köfte pişireyim dedi, kendimi lavaboya nasıl attım hatırlamıyorum Çok sinir bozucu bi durum

Benim uzun zaman kurtarıcım peynir ekmekti. Bir gün krem peynir bir gün tulum peynir, bazen ezine falan. Uzun süre peynir ekmekle beslendim. Yumurta da yiyemedim. Pişiremedim de. Ancak eşim evdeyken peynirli yumurta yapıyordu öyle yiyordum:))

bende merak ediyorum canım ya...haftaya cumartesi doktor randevumuz var....arada sanki hareket ettiğini hissediyorum ben...görmek için sabırsızlanıyorum...Rabbim kucağımıza aldığımız günleri de göstersin mübarek cumalar hürmetine....AMİNNNNNNNNNNN....

Günaydın hanımlar :)

Testlerimin hepsini yaptırdım şükür ki.

Şekerim düşük çıktı, tatlı yemiyor musun dedi dr. şaşırdım... aslında seviyorum ve yiyorum da..

Biraz da kansızlık varmış demir verdi aile hekimi ama almayacağım tabi. Kendi doktoruma göstericem sonuçları ona göre hareket edicem. Onun dışında sağlığım yerinde Allaha bin şükür.

Evet inşallah cınsıyetını bile göreceksin :)
Onu öğrenemeyiz sanki 10. haftada ya. Bakalım kısmet :) Hislerimiz doğru çıkacak mı görücez.
Ya ben de peynir ekmekleydim, sonra peynirden tiksindim şu an zeytin ekmek oldu Bir de yeşil erik baya iyi geliyodu ama kalmadı artık :/
Çok erken değil mi hareketler için ya, farklı bi hareketlenme olmasın. Bakalım bir sonraki randevuda neler bekliyor bizi. TAtlı yiyince hareketleniyorlarmış :)

Ben 8.haftanin basinda gormustum hicbisi belli degildi oyle kafa fln ayirt edilmiyordu canim karindan. Bir dahaki randevum 13. Haftada bakalim hayirlisiyla o gune cikariz insallah.

Oh ne güzel yüksek olacağına Ne kadar dikkat etse de yüksek çıkan oluyo, şeker de risk malum.

Ben 8.haftanin basinda gormustum hicbisi belli degildi oyle kafa fln ayirt edilmiyordu canim karindan. Bir dahaki randevum 13. Haftada bakalim hayirlisiyla o gune cikariz insallah.
Baya da çok varmış. Ben dayanamıyorum bak şimdi testler için çağırdı kesin yine sokacak ultrasona Çok kısa bakıyor gerçi ama bilemedim.

Ne hissediyosun merak ettim :)

Sayfayi devralamazsiniz kizlar bildigim kadariyla.konuyu kim actiysa ilk sayfayi sadece o düzenleyebiliyor sayfada devr alinamiyor haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…