2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende anneme bile daha söylemedim ne kadar geç duyuldu o kadar iyi diye düşünüyorum kurban bayramına kadar saklayabilirsem saklicam hamileligimi:)
Bende kurban bayramına kadar sölemicem kimseye öyle karar aldk eşimle Bayramda karnımız çıkmş olur mu acaba ?? Ne zaman hareketlerini hissedicez acaba,, Eşim özellkle istiyo hemen tekme atma safalarına geçelim diyo

Benim de aşılama oldu hangi gün ki değeriniz bu acaba? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Canım sanırım 21.ci gündü. idrarda da 12.gün çıkmıştı. Ama malesef dün kaybettim bebeğimi. Pazartesiden beri kanamam var ve hala yoğun bir şekilde devam ediyor. İnşallah sizler hayırlı bir şekilde kavuşursunuz bebişlerinize.

Kizlar bisey sorayim elinde ultrason resimleri olanlar bakabilir mi kese nin şekli nasıl diye
Benimki yuvarlak canım noldu ki?
İyi geceler kızlarr topiğimizn sahibini hiç görmedim buralarda ?? Aktif birisi devralsa topiği daha ii olucak gibi. Diğer anneler sayfalarına bakıyorm listeler falan var bizde bişy yok
Konu sahibi çok zor bi hamilelik geçiriyor o yüzden uğrayamıyor buraya Allah yardımcısı olsun

Yorgunlukk halsizlikkk hicbisey yapmak gelmiyo icimden kendime yemek hazirlamak bile zor geliyo cocugum olsa napardm bilmiyorum tiksinme var ama kusma yok ona sukrediyorum
ben hemen kızımla uğraşıyorum hemde bulantıyla savaşıyorum...kendimi tutmasam kusacam da Allah tan tuzlu yiyince biraz midem sakinleşiyor..sabahları acayip bir bulantım var...sabah yine kusmamak için zor tuttum kendimi..

Ya ben bu halde kendime bakamıyorum bir de çocukla uğraşmak çok zordur valla allah sabır versin :)

4 aylıkken hissetmeye başlarız insallah tekmelere. Benim oglumDa karnım 5. Ayında çıkmaya başlamıştı bunda sanki daha erken çıkacakmış gibi geliyor bayramda 3 bucuk aylık hamile olmuş olcaz :)

4 aylıkken hissetmeye başlarız insallah tekmelere. Benim oglumDa karnım 5. Ayında çıkmaya başlamıştı bunda sanki daha erken çıkacakmış gibi geliyor bayramda 3 bucuk aylık hamile olmuş olcaz :)
Ya benim öyle bi şişkinliğim var ki şimdiden hamileliğim daha ileride sanıyorlar, yandım bu gidişle. Oysaki bebek değil o göbek daha Bir de tekmeden önce pırpır hissedebiliyormuşuz galiba çok meraklıyım ya :)

1 martta ilk hangi annelerden baslicak bebekleri gelmeye merakla bekliyorum böyle takip etmesi zor oluyo bizim 12 mart beklenen tarihimiz :)

Benim kesemin sekli çok düzgün değil onun için sordum benim çok şekilsiz doktor zaten kese nin sekli bozuk dedi o yüzden
Allah allah. Ama öyle fasulye gibi şekli olanlar da var normal diyorlar. Bilemedim şimdi bak. Yani bakınca benimki de yusyuvarlak değil yamukluklar da var ama bilemedim normali nasıl olur hiç tecrübem yok.

1 martta ilk hangi annelerden baslicak bebekleri gelmeye merakla bekliyorum böyle takip etmesi zor oluyo bizim 12 mart beklenen tarihimiz :)
Değil mi ya :) Acaba o tarihten erken gelir mi. Ultrasona göre benim 5 mart mesela. Şubat annesi de olabilirim gibi geliyor. Bakınca çok bi zaman da kalmadı ya. Bir de ben karnımdan çıktığında üzülürüm gibi geliyor biraz Öyle bir şey oluyor mu ki?

Evet hissediyoruz hele tekmeleri çok muhteşem birşey ya Mucize sanki içinde bir can onu dışardan görebiliyorum hele yatinca dahada belli oluyo :) hamileligin her ani başka güzel çok sukur

Allah allah. Ama öyle fasulye gibi şekli olanlar da var normal diyorlar. Bilemedim şimdi bak. Yani bakınca benimki de yusyuvarlak değil yamukluklar da var ama bilemedim normali nasıl olur hiç tecrübem yok.
Bende bilmiyorum ama benim ki yuvarlak değil kesesinin sekli bozuk olup sonradan düzelen var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…