2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar bende simdi dr den geliyorum 10 gun önce gittigimde 5 hafta 5 gunluk diye kalp atisini 10 gun snra gel görürüz dedi.bugun gittim hala göremedi bide 6 haftalik daha dedi bende 10 gunce nerdeyse o kadarlikti suanda 8.haftaya yaklasmis olmaliydim dedim.o da kesenin buyuklugune göre biz sukadar haftalik diyoruz suanda okadr buyuklukte dedi.Basina böyle bi durum gelen var mi acaba ters giden bişimi var ki dr hic bisi de demedi. kalp atisi bu zmanda hala duyulamamasi normalmi ki .2 hafta sonra gel bidaha dedi yolladi beni hayirlisi bakalm insllh bi aksilik cikmaz

Son düzenleme:
Kızlar merhaba benim son adet tarihim 3 haziran 2016 yanı bu tarihe göre 8haftalık hamileyim ama doktor kan testine ve tahminlerine göre döllenme gec olmuş ortalama 14 haziran sayacağız son adet tarihini dedi. Yanı şuan 6hafta 3 günlük bebeğim. En son geçen hafta cuma gittim doktora kalp atışlarını duyamadık çok Can'ım sıkılıyor. Ama son 1 haftadır halsizlik Miğde bulantısı hamileliğin bütün belirtilerini hissediyorum

Bugün gitseydin duyardın canım 6. Haftada duyuluyor genelde ne zaman kontrolün

Kızlar günaydın herkesin bulantısı var benim gibi bulantısı olmayan var mı acaba?? Havalar sıcak tamam da benim ayaklarım ve ellerim vücudumdan daha sıcak böyle hisseden var mı eşim çok sıcaksın diyip duruyo

Canım benim kide 4 gun geriden geliyor can sıkıcı bi durum ama böyle o labiliyormus..5+6 da kalp atışını gördük biz 1 hafta sonrada duyduk.

Reactions: zkm
Merhaba , benim bulantim yok bazen çok az hissediyorum hemen geçiyor. Çok sicaksin diye eşim de bana diyor ama bunla bi bağlantisi var mi bilmiyorum.

Canim iyiyim bulantilar artinca giremez oldum. Sen nasilsin var mi bir skintin?

Yok canım çok şükür. Hafif sabah bulantısı dışında. Hatta kendimi dinliyorum benim niye bulanmıyor diye :) sevindim iyi olduğuna. Geçer inşallah en kısa zamanda.

Tık tık siyirdiyor canım ya...öyle hoplayıp zıplama yok tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…