2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sinirlerim asiri bozuk.ilk 3 ay kimseye söylemeyecegm dedigim halde k.validem gidip herkese söylemis resmen sinirden catlamak üzereyim.israrla ben söylemeyecegm sizde kimseyle paylasmayin dedm kadin gitmiş herkese söylemis niye söyledin diyorm saf saf yüzüme bakiyor
Benimkine bana diyor kimseye söylemeyelimdiye kendi sagolsun
Kızlar size Dr larınız hamileliğinizi öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğnelere başlattı mı :KK64:
Bana benim Dr um çok erken başlattı sanki ya , 4+2 yim bugün ve göbekten vurmaya başladım. Keseyi bile haftaya çarşamba göreceğiz Allah kısmet ederse..
Canım erken değil bence.ben transferimin 1 gününden başladım ve doğumdan sonra bile vurmam gerekiyormus.gen testi yaptırmıştı pihtilasma varmis

Bence senin doktorun iyi benimki hemen coraspin ve hibor igne verdi sonra çok şiddetli kanamam oldu başka bi doktora gittim nail coraspin verir dedi kanamam zor durdu şimdide kese bozuk diyor bilmiyorum her doktor bişey soyluyo
Hem hibor iğne hem coraspin ağır gelip o yüzden mi oldu acaba kanama :KK64:Gerçi Dr ların da bir bildiği vardır , geçmişte yapılan düşük sayısı ya da yaş faktörü gibi bilemiyorum ki

Kızlar alerjik rinitim var burnum devamlı tıkalı bir yandan hapşırıyorum bir yandan tıkalı bunurmu açmak için silerken sümkürüyorum. Çok zorluyorum bebişi maalesef ama elimde değil. O kadar batıyor ki bunları yaparken karnım. Düşük tehlikem de olduğu için çok korkuyorum. Bilmiyorum napıcam. Var mı benim gibi alerji hastalığı olan bildiğin bela bu ya
Canım ben de çok çektim alerjiden, seni çok iyi anlıyorum . Allerjik rinitim ve allerjik astımım var. Geçen seneki gebeliğim ne yazık ki düşükle sonuçlandı büyük ihtimalle hamile olduğumu bilmiyorken içtiğim allerji ilaçlarının da bunda etkisi var. Ne kadar kötü olursan ol doktoruna danışmadan allerji ilacı kullanma derim. Şu anda ben neye allerjim varsa uzak duruyorum, sürekli hijyenik, tozsuz, rutubetsiz ortamlarda durmaya çalışıyorum bence çözümü neye allerjin varsa uzak durmak. Rabbim yardımcımız olsun:dua:

Benimde bikimyasal gebelk bi tane de 16 haftalik kalbi durdu senin 9 haftalik kalbimi durdu yoksa baska bi sebepten mi
Benim bebek gelişememişti hiç kalbi atmaya başlamıştı ve kısa bir süre sonra durdu. 9 haftalıktı ama 6 haftalık görünümündeydi gelişemedi. Beta hcg 2 kat artmıyordu sorunlu bir gebelikti kısacası

Hem hibor iğne hem coraspin ağır gelip o yüzden mi oldu acaba kanama :KK64:Gerçi Dr ların da bir bildiği vardır , geçmişte yapılan düşük sayısı ya da yaş faktörü gibi bilemiyorum ki
Geçen sene temmuz da kaybettim 16 haftalik bebegimi mayistada kimyasal gebelik geçirdim yasimda 30 ama tek bildiğim bişey varsa o da her doktor bi sey soyluyo zaten gece ne uyuyabiliyorum sürekli endişeliyim zaten kanamadan dolayı hiç bişey yapamıyorum gün bitmiyo ne olacak sonum diye düşünüp duruyorum görelim mevlam neyler neylerse guzel eyler bizimde sonumuz guzel olur insallah

Geçen sene temmuz da kaybettim 16 haftalik bebegimi mayistada kimyasal gebelik geçirdim yasimda 30 ama tek bildiğim bişey varsa o da her doktor bi sey soyluyo zaten gece ne uyuyabiliyorum sürekli endişeliyim zaten kanamadan dolayı hiç bişey yapamıyorum gün bitmiyo ne olacak sonum diye düşünüp duruyorum görelim mevlam neyler neylerse guzel eyler bizimde sonumuz guzel olur insallah
İnşallah canım , sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza alalım bu sefer yavrularımızı. Benim de yaşım 30 , tam güzel zamanlarımızdayız :21:

Kızlar size Dr larınız hamileliğinizi öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğnelere başlattı mı :KK64:
Bana benim Dr um çok erken başlattı sanki ya , 4+2 yim bugün ve göbekten vurmaya başladım. Keseyi bile haftaya çarşamba göreceğiz Allah kısmet ederse..
Canım benimde hemen başlattı..merak etme..

Bende 8 haftalik kürtaj olmustum ama bana vermedi, seninki tedbir amaçli demek
Tedbir amaçlı verdiğini söyledi , araştırılmadı benim , pıhtılaşma var mı yok mu bilmiyoruz. Araştırsan da araştırmasan da sonuç ne çıkarsa çıksın pıhtılaşma olsun olmasın bu iğneleri kullanıcaz dedi Dr um. Tedbir bizden takdir Allah'tan ne yapalım

Tedbir amaçlı verdiğini söyledi , araştırılmadı benim , pıhtılaşma var mı yok mu bilmiyoruz. Araştırsan da araştırmasan da sonuç ne çıkarsa çıksın pıhtılaşma olsun olmasın bu iğneleri kullanıcaz dedi Dr um. Tedbir bizden takdir Allah'tan ne yapalım

Öyle tabi,doktorun ne dediyse kullan. Benim de HCG iki kat yükselmiyordu ve kese 7 çok geç göründü,, göründükten sonra da büyümedi. İnşallah bu sefer saglikli gebeliklerde geciririz

Benim de 2 tane kaybim var. Biz dusukten sonra araştırma hastanesine gittik. Genetik inceleme yaptırdık. Genetik ler temiz çıktı şükür. ama kan pıhtılaşması varmış bende..

ve benim bulantılar geçti, dayandım yemeğe. Eyvah eyvah:)) yine aynı öğünü yiyorum. Sadece 3-4 haftadır ağzıma şeker sürmüyordum şimdi tatlı yemeye başladım. Umarım çok kilo almam:)) ama kızlar kilo da alsam şu bulantının, tatsızlığın geçmesi çok güzel bir şey. Hayattan usanmıştım midem yüzümden.

X