2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Dollenmeden dolayi kimininki gozukur kimi gozukmez ben bekledim bilerek kese icin ozellikle gitmedim canim hem kese hem bebek hem kalp duyduk :) evet yaa ses kadar etkileyici bence bildigin gogsunde o minicik seyin kalbi inip cikiyo hizli hizli.. subhanallah cok guzel birsey 6+3 yada 4 te falan git derim

İnşallah Rabbım evlatlarımızı korusun. Kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Çok azdi 2 saat önce geldi bidaha gelmedi akıntıya karışıktı bulanık kahve böyle seninde öyle miydi

Canim benim ilk gelen oyleydi. Sonra leke leke kucuk para kadar gelmeye basladi. Hani peceteye o da. Simdi kesildi sukur. Acaba biraksam mi progestani diyorum. Sadece yatarken iciyorum ama o bile salak yapiyo beni

Allah bebegini sana bagislasin cok gecmis olsun canim benim. Tez vakitte kanama alanin gecer bebegin guzelce buyur ins.

Canim benim ilk gelen oyleydi. Sonra leke leke kucuk para kadar gelmeye basladi. Hani peceteye o da. Simdi kesildi sukur. Acaba biraksam mi progestani diyorum. Sadece yatarken iciyorum ama o bile salak yapiyo beni
Canm kullanmaya devam et sen olsn. Bugün 2 gibi gelmişti leke bidaha gelmedi

Canım ilk ne zaman baktırdım beta hcgne?

Kızlar biz eşimle şöyle bişey yaptık büyük bi kumbara aldık açılmayan teneke kumbaralardan hergün içine atıyoruz 10 20 50 100 ne olursa 1lira 2 lira. Ama çabuk dolmasın diye kağıt para atmaya gayret gösteriyoruz. Insallah bebeğimiz sağlıklı bir şekilde devam eder Rabbımin İznyle son ay kumbarayi açıp bebek için buyuk ihtiyaçlarını alıcaz :)
Ya aslında toplu da alabiliriz ama böylesi benm için çok degerli ve unutamayacağım anılardan olucak. :) sizde yapabilirsiniz güzel bi anı :))

Benim de aşılama oldu hangi gün ki değeriniz bu acaba? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Çok güzel bi fikir bende öylesine küp kumbaraya yapmıştım sonra kırması çok zevkli oluyor :)

Nerden aldınız canım benım eşimde meraklı ama bulamıyoruz

Çok güzel bi fikir bende öylesine küp kumbaraya yapmıştım sonra kırması çok zevkli oluyor :)
Evet hayatımda biriktirdiğim en kıymetli para :) değeri çok fazla manevi anlamda. :)
Özellikle biriktirdiğim parayla odasını almak istiyorum :) 4 bin kadar biriktrsek yeterli. Herkes yapan bnce çok zevkli :)

Çok geçmiş olsun ben böyle bişey yaşamadım ama ilaçlarını çok dikkatli kullan ve bol bol yat dinlen bence ve mümkünse yanında olup sana yardım edecek birini cagir inşallah geçer kanamalarin
İnşallah öğretmen oldugum için tatilde annemlerdeyim..cok şükür..şuan herseyi o yapıyor..inşallah gecerde rahatlarım..Allah herkesin yardımcısı olsun..

Merhaba canım cok tesekürler cvp için..yarın haber verrmisin gectimi diye..inşallah Rabbim yardımcın olur ve gecmiştir kanamalar..fitil hakkında bişe soracam utanıyorum ama öğrenmek istiyorum fitili çok içe soramıyorum girişten hafif daha içeri koyup bırakıyorum..böylede etkisi olurmu..yapabilmişmiyim diye merak ediyorum..

Eger disari cikmiyorsa etkili olmustr die dusunuyrum esine yaptrsana daha iceri itebilir
Tabiki yarin haber veririm cnm

Bende eryamandayım doktordan memnun kalırsan bana da haber verir misin 5+5 haftalık şuan

Mesajı yeni gördüm çok geçmiş üzerinden ama cevapsız bırakmak istemedim....

Eryamanda Sema hanıma gittim fena değildi beni takip eden Dr olmayacağı için çok da önemsemedim açıkçası ama aynı hastanede Oskar bey var çok iyi olduğunu söylediler ctesi bir kez de ona gideceğim....yine yazarım

Sen ne yaptın kontrole gitmişsindir

Canım allah yardımcın olsun bol bol dua edicem senin için

Kızlar 7 gün içinde 651 den 15000 e yükselmiş mol gebelik filan olabilirmi
3 kat artmış ortalama. Benim de böyle aşırı bi artış vardı ikizden şüphelendik ama tek çıktı :) Korktum mol gebelik falan olur mu diye ama sen içini ferah tut inşallah bir şey olmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…