2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim gecmis olsun.rabbim sag salim bebegini kucagina almayi nasip eder insallah.bol dua edecgm sana

Iyiymis canm iyi dayanmissin bn 10 kere gittim heralde doktora bnmde pazartesiydi randevum cumartesiye aldim bekleyemedim insallah kalp atisini duyarim sende duyabilirsin belki :))

İnsallah umit ediyorum duymayi ama sen bi hafta öndesin benden kesin duyarsin ayy duygulandim cok tatli bisi olmali bu yaa

Benim de 29 temmuzda cuma günü yani ilk kez göreceğim inşallah bi sorun yoktur kızımla gideceğim o da duyacak inşallah ikizdir

Canım geçen cuma bende yazmıştım belki görmüşsündür ben de yoğun fışkırırcasına bir kanama ile bir parça düşürdüm hatta bebek kesin düştü gözüyle baktım. Ama doktora gittiğimde çok şükür kalbi atıyordu. Hatta şu an hala kahve lekelenmelerim var. Ben de çok korkmuştum.

Önceki hamileliginde (tup bebek)12 gün kanamam başladı canim acilen hastaneye koştuk.keseyi görmemiştik ama pozitifti biliyorduk.3 gün hastanede yattım kanama kesilince eve döndük ve yatağa civilendim 1 gun sonra tekrar başladı tekrar hastaneye bu sefer 15 güne yakın yattim ama kanama kesilmedi az az devam etti.evle hastane aradinda mekik dokuduk.kipirdaman yattim kabus gibiydi .sonunda keseyi göremeyince dış gebelik olduğu kesinleşti ve ben çektiğim o sıkıntılarla kaldim.yatağa hapsolmustum düşmesin diye bosunaymis.ama çok şey kazandım anladimki herşey olacağına variyor.ve ben sadece kendine ve eşime eziyet etmiştim.daha sonraki tup tedavilerimde daha serbest tuttum kendimi .lütfen sende kendine eziyet etme kolay değil biliyorum ama bebeklerimuz sağlıklı değilse biz ne yaparsak yapalım engel olamıyoruz.kendini bu kadar uzme. Dilerim bebegin 9 ay sonra kollarında olur ve bu sıkıntılarını u nutursun canim dualarim seninle.uzun oldu kusura bakma

Mrb kızlar. Dün dr gittim bende. 8 +2 günlük olmuşuz. 2 Cm olmuş bebis kolları falan oluşmaya başlamış dr söyledi. Sağlıkliyiz çok şükür. Ben burayı sık takip edemiyorum ara sıra giriyorum. Rabbim hepimize kucağimiza almayi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…