2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar hastaneden yeni geldim bebeğim hala canlı ama malesef haberler kötü içerisi kan doluymuş çok büyük kanami alanı var ya kanama alanı gidecek ya da bebeği dusurecek. Doktor bebek koseye yerleşmiş dedi ve benim rahim kalp şeklinde eğer kose tarafa doğru buyurse rahmi yirtarms o zaman gebeliğin sonlandırılması gerekirmis ama rahim içine doğru buyurse birşey olmazmis buda ikinci risk malesef. Doktor hastaneye yatiracakti sonra halam çok iyi bi doktor var ona da bi gorunelim ona gore karar veririz dedi gittik o doktorda aynı şeyleri söyledi ama hastanede yatmasanda olur evde hep yat bol su iç dedi kan sulandırıcı ilaç verdi bikacilac verdi ne ise yarıyor bilmiyorum. İgne vuruldum tekrardan. Dua edin kızlar lütfen çok duaya ihtiyacım var
Canim bebeğinin yaşamasına çok sevindim insallah her şey yolunda gider ve bebegin seni birakmmaz ben sana dua edecegim sende bana et benim durumunda iyi değil dunden beri sersem gibiyim ne yapacagimi bilemiyorum

Kızlar hastaneden yeni geldim bebeğim hala canlı ama malesef haberler kötü içerisi kan doluymuş çok büyük kanami alanı var ya kanama alanı gidecek ya da bebeği dusurecek. Doktor bebek koseye yerleşmiş dedi ve benim rahim kalp şeklinde eğer kose tarafa doğru buyurse rahmi yirtarms o zaman gebeliğin sonlandırılması gerekirmis ama rahim içine doğru buyurse birşey olmazmis buda ikinci risk malesef. Doktor hastaneye yatiracakti sonra halam çok iyi bi doktor var ona da bi gorunelim ona gore karar veririz dedi gittik o doktorda aynı şeyleri söyledi ama hastanede yatmasanda olur evde hep yat bol su iç dedi kan sulandırıcı ilaç verdi bikacilac verdi ne ise yarıyor bilmiyorum. İgne vuruldum tekrardan. Dua edin kızlar lütfen çok duaya ihtiyacım var
Cok merak ettim seni canm ya :KK43: Allah yar ve yardımcın olsun dualarım seninle

Merhaba lar pazartesi Dr a gittim kalp atışı için Allaha şükürler olsun ikisi de sağlıklı ama akşamına kanama yaşadım acile gittik kalp atışlarını yine dinledi problem yok tu hafif bir kanama alanı gordu dt zaten hemen iğneye başladım yatak istirahati verdi şimdiye kadar hiç lekelenme bile olmamışti oyuzden çok korktuk acaba vajinal muayene den mi oldu kızlar anneler:110: bu arada tüm sıkıntı yaşayan lara tez zamanda derman dilerim Allah tan

Bozma moralini ne olur bak kalbimatıyor ne güzel bu bile yeter şimdilik. Ben de gittim kanama alanım hala duruyor bi de büyük baya. Geçecek inşallah biliyorum. Kaçıncı haftalara kadar kanamayla çocuklarını doğuran var. Hem senin bebeğin bu kadar kanamaya düşmediyse demek ki çok güçlü tutunmuş. Böyle düşün ve aıkma canı stres yapma iyi düşün ve dua et. Karnına elini koy abdestliyken ya mubdi ve ya musavvir çek allahın izni ile iyi olacak bebeğin canım

.

Ben kürtajın üstüne hiç adet olmadan tekrar hamile kaldığım için ultrasona göre görüneni kabul ediyorum. Gittiğimde 4+4müş kürtajımın üstünden 7 hafta geçmişti ama b hcg değerime de 4-5 haftalık gibi görünüyo demişti doktor. Usg de de ona uygun göründü. Biraz karışık bende durumlar yani:KK66: keseyi gördük 2 hafta sonra gel dedi kaplatmışlardı için. İnşallah duyarız doktora gidince haber ver canım

Bu gebeligin cok mutlu neticelenir insallah tatlimm rabb gonlune gore versin :anne:
Cumartesi gelse de gitsem hemen :KK76:

Tatlimmm dualarimiz seninle insallah hemen duzene girersin yipratmamaya calis kendini lutfen sen önemlisin bebişe pozitif enerji göndermeliyiz ki direncli inatci olsun tutunsun hayata :dua:

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim lütfen çok ama çok dua edin ayrı ayrı yazamiyorum kötüyüm çünkü küçük minik bi parça dusurdum ondan korktum biraz ama bilmiyorum Umarm bebegm benimle kalır bunca şeye rağmen kalmazsa zaten takdir budur yapacak birşey yok ama işte acısı çok kötü Rabbim dayanma gücü versin

mucizegibisin mucizegibisin bn pazartesiye kadar beklwyemeyecegime karar verdim cumartesiye aldim randevumu
Lekelenmem filan oluyor ya o yuzden gidim bir an once
insallah sagsalim duyarim o mucizevi sesi

X