2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım dualarimdasiniz. İnşallah güzel haberlerle dön. Haberdar et..
Çok şükür kalp atışlarını yine duydum ama kanama alanı duruyor maalesef. Ağrın ya da kanaman olursa gel iğne yapalım dedi. Ama kalp atışları güzel dedi. 7+1 görünüyor normalde 7+3 benim. Hayırlısı bakalım. Yine de içim rahatladı biraz.

Özelin çoğunda prim sistemi olduğu için hastanede yaptırdiyor zaten. En çok da testlerden kazanıyorlar zaten.

Kizlar az önce peçeteye akiıntıyla karışık Çok az kahverengi leke geldi. Çok azdi ama gene de Çok korkuyorum. Bişey olur mu (

Keşke iğne olsaydın. Faydası çok var. Hatta 12/14 haftaya kadar haftada 1 de olsa önlem amaçlı yapıyorlar. Bu bebişler doğana kadar annelerinin yüreklerini hoplatacaklar. Geçmiş bitmiş oldun

Kizlar az önce peçeteye akiıntıyla karışık Çok az kahverengi leke geldi. Çok azdi ama gene de Çok korkuyorum. Bişey olur mu (
Gecen hafta benımde aynısı oldu korktum doktora gıttım iğne yaptı canım her ihtımale karsı sonra gelmedi zaten sen istersen bı gıt doktoruna ben cok telas yapmıstım

Benim gittigim hastanede muayene actirdigin zaman doktorun istedigi tahlillere tekrar para vermiyorsun. Bi ton test yapildi hatta bazilarina disarda bakilmis ona ragmen ucret odemedim

Evet ben kalp atışını duymadan birşey yapmak istemiyorum. Ama aklımda tamamlayıcı sağlık sigort
Canım benim de 2 gün geri. Ona sıkma canını.. bir ileri bir geri olmaması normalmiş.. hadi gözün aydın canım.. çok sevindim.

Bende normal istiyorum insllah ters bir durum olmaz simdi ozel hastanede normal doguran o kadar az ki korkuyorum benide bi bahaneyle sezeryana alacaklar sutum gelmicek falan diye

Bende normal istiyorum insllah ters bir durum olmaz simdi ozel hastanede normal doguran o kadar az ki korkuyorum benide bi bahaneyle sezeryana alacaklar sutum gelmicek falan diye
Ya arkadasım zorla normal dogum yaptı yanı nasıl insanlar bu doktorlar ya para in bu kadarda olmaz kıme guvencez napcaz bılmıyorum

İnşallah dediğin gibi o bile yeter gelişiyor olsun yeter. Bir öncekindeki gibi olmasın diye çok dua ediyorum
İnşallah bu kez sağlıkla kucağına alırsın :)
Ya evet ama devlette de zor.. Ama sütün gelir korkma ondan, sezeryanla doğuran da emziriyo yine hemen. Stres hep etkiliyo stres yapmamak çok önemli.
Izmir ozel gazi hastanesi. Cok emin degilim ama sanirim sgk da boyle bir kural varmis ilave ucret alinamaz falan diye.
Şehir mi değiştirsek

Ya arkadasım zorla normal dogum yaptı yanı nasıl insanlar bu doktorlar ya para in bu kadarda olmaz kıme guvencez napcaz bılmıyorum

Vala sunu anladim normal istiyosan devletin kadin dogum hastanelerine gidicen doguracan ama ordada sartlar belli. Bi odada 4 kadin 4 refaketci 4 bebek. Insallah gonlumuze gore bi dr. Buluruzda rahat atlatiriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…