2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet napicaz peki çok korkuyorum :KK43:
Korkma ben bosuna telas yaptım iki iğne yazdı yarında ıkıncısını olcam ben adet tarıhımın gelmesine bagladım hanı bı nısan attı gıbı ne bılıyım belkıde uyduruyorum ama benım o gun asırı bel kasık agrım vardı ondan cok telas yapmıstım

Kızlar Allah sartlarimi el verisli nasip ederse eğer ben suda doğum yapmayı çok istiyorum

hamişlerim selam bir şey sorucam şimdi size ben şuan 5+4 üm ama tam 6. haftamda doktor randevum var karnımdan ultrasonla bakar doktor değil mi vajinal ultrasonla bakmaz :KK17:
6. hafta gidenlere nasıl bakıldı aydınlatın beni ?

Bişey olmaz dmi :KK43:
Bnm hamileligimi ogrendigimden beri geliyor hem o kadar igne ucu kadar filanda degil silince baya kirletiyor peceteyi
doktor normal yerlesme asamasinda dio bnde kendimi oyle teselli ediyorum korkulacak bir sey yoktur ama icin rahat etmediyse gidebilirsin hastaneye

Kizlar birsey sormak istiyorum. Gebeligin Ilk doneminde yapilan herhangi bir test varmi. Benim henuz yeni gebeligim. Bugun doktora gittim ama kan falan almadi. Haftaya tekrar cagirdi. Yapilmasu gereken bir test varmi sizlerin yaptirdigi.

Kizlar birsey sormak istiyorum. Gebeligin Ilk doneminde yapilan herhangi bir test varmi. Benim henuz yeni gebeligim. Bugun doktora gittim ama kan falan almadi. Haftaya tekrar cagirdi. Yapilmasu gereken bir test varmi sizlerin yaptirdigi.

Canim rutin testler oluyor kanda bakilan idrarda lokosit varmi falan diye bakiyorlar. Doktorun istemese bile aile hekimine gidersen yapacaktir onemli olanlari (ozellikle tsh)

Bnm hamileligimi ogrendigimden beri geliyor hem o kadar igne ucu kadar filanda degil silince baya kirletiyor peceteyi
doktor normal yerlesme asamasinda dio bnde kendimi oyle teselli ediyorum korkulacak bir sey yoktur ama icin rahat etmediyse gidebilirsin hastaneye

Benimde surdu nerdeyse 6.haftanin komplesini o kahverengilikle gecirdim. Su 2 gundur birsey yok sukur ki. Eski sari akintiya dondu benimde kesemde kanama yoktu sanırım bebek iyice yerlesti yerine ozaman ama bizleride cok korkutt
Suan birsey yok ama sen yinede dikkat etmelisin benim kirmizi gelen aksamin sabahi ilk kez kahve gelmisti sumuksu. Belki yatsaydim kirmizi gelmicekti o aksam. Kirmizi dediysemde kanama degil peceteye gelmisti ama korktum yinede.

hamişlerim selam bir şey sorucam şimdi size ben şuan 5+4 üm ama tam 6. haftamda doktor randevum var karnımdan ultrasonla bakar doktor değil mi vajinal ultrasonla bakmaz :KK17:

Canim ben 6. Haftada gittim hepside ustten bakti. Ama doktrdan doktora degisir. Vajinal istemiyorsan belirt isteselerdi ben istemiyorum diyecektim

Merhabalar öncelikle hayırlı güzel hamilelik dilerim merakını gidermek için de söyleyim ben 5 haftalik gittim vajinal bakılıyor sadece kese var içinde 0.6 mm embriyo gördüm kalp atışı için 7.hafta gel dedi karında üsten bakılacak ama vajinal daha net onuda söyleyim bazı doktorlar zararlı diyor ama bence hiç zararın gören olmamış

Korkma ben bosuna telas yaptım iki iğne yazdı yarında ıkıncısını olcam ben adet tarıhımın gelmesine bagladım hanı bı nısan attı gıbı ne bılıyım belkıde uyduruyorum ama benım o gun asırı bel kasık agrım vardı ondan cok telas yapmıstım

BenM kalkıp iş yapınca bel ağrım oluyor. AY İNŞALLAH bişey olmaz :KK43:

Canim ben 6. Haftada gittim hepside ustten bakti. Ama doktrdan doktora degisir. Vajinal istemiyorsan belirt isteselerdi ben istemiyorum diyecektim

internette kirli bilgi çok 6. haftada karından ultrasonda kese görünmezmiş vajinal görünür falan yazıyo bir çok yerde de korktum açıkcası ben de istemem ya karnımdan baksın işte :KK17:
ilk randevum kan testinden başka bir şey yaptırmadım gitmedim doktora kesem de görünsün istiyorum kalp de duyulmasa da görünüyomuş heralde dimi ? :KK36:

Cuma gidicem canm randevum ozaman . Şimdi acile gitsem kendi doktorum olmaz. Ve çok azzdi yani ben dikkatli incelemesem anlamazdım normal yumurta akı kıvamında gelen akiintiya karışıktı. Bişey OLMAZ dmi :KK43:

Bilmez miyim canim istanbulluyum bende buraya tasindim evlenince :) ne koparsak kar diyolar
Çok şanslısın :)
Eğer keseyi göremezse ve kan değerin yüksekse önlem amaçlı bakmak isteyebilir çünkü o şekilde daha net görülebiliyor. Dış gebelik ihtimali olabiliyor kese görülmezse, garantiye alıyorlar. Korkulacak bir şey yok bir riski de yok aslında. Benim ilk randevularımda hep öyleydi, 8. haftada karından artık net görebilir olduk.

X