2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim kürtaj tarihinden sayınca 8 hafta oldu ama ultrason ölçümlerine göre 6nın içindeyim. B hcg değerimde ona uygundu. Haftaya çağırdı beni kalp atışları için. Peki emine hanım normal doğum konusunda Nasıl Bilgin var mı arkadaşlarından yapanlar var mı? Medicalpark eşleri doğuma alıyordur diye tahmin ediyorum.

Bi özel msj atar mısın bu konuyla ilgili, ben atamıyorum sana.

Öyle ama kürtajı eğitim araştırmada oldum operasyondan çok memnun kaldım fakat odalar 2kişilik , kendi odanda sancı çekerken dahi eşini almıyorlar. Açıkçası sırf bu nedenlerden özel hastane istiyorum.

40+4 kadar bekledik. Ne açılma ne su ne sancı hiç bişey olmadı. Mecburen sezeryan oldum. O zaten çatı muayenesinde de söylemişti bana. Ark normal doğum yaptı. Eşlerin girip girmediğini bilemiyorum

Emine Hn. Vereceği testler yaklaşık 1.500 tutacak bilgin olsun Maeve4m
Devlette yaptıracağım testleri , ilk etapta istenen testlerden bahsediyorsun değil mi? Benden hepsini istemedi diğer gebeliğim çok yakın olduğu için testleri daha mayısta yaptırmıştım. Bir kaç testin yenilenmesini istedi sadece

Benimde bir kaybım var arası yakın bugün yaptırdım. İlk testlerde uzunca bi listesi var.

Benimde bir kaybım var arası yakın bugün yaptırdım. İlk testlerde uzunca bi listesi var.
Benden henüz istemedi. Tsh glikoz idrar yeniden isteyeceğim dedi. Ben sonuçlarını götürmüştüm. O kadar tuttu demek senin özel sağlık sigortan var mı

Sonradan yapılabilen sağlık sigortaları varmış tamamlayıcı sigorta diye geçiyor sanırım. Onlarda doğum ve testler karşılanabiliyor ama her hastaneye uymuyor onları da araştırmak gerek.
Evet ben kalp atışını duymadan birşey yapmak istemiyorum. Ama aklımda tamamlayıcı sağlık sigortasını araştıracağım. Normalde özel sağlık sigortalarında hamile kalmadan 3 ay önce yaptırmış olman lazım. Tamamlayıcı Nasıl bakacağım. Sen de araştırırsan haberleşelim

Ben sadece avcılarda bir hastanede bulabildim, başka seçenekleri de bilmek istiyorum açıkçası. Doktordan memnunum ama doğuma girer mi girmez mi sezeryana yönlendirirler mi bunları bilip ona göre ikinci bi şıkkım olsun istiyorum.

Ben de herhangi bir sağlık sorunu olmadan sezaryene yönlendirilmek istemiyorum açıkçası. Daha çok erken olduğu için dert etmiyorum şimdilik bir kalp atışını duysam

Benden henüz istemedi. Tsh glikoz idrar yeniden isteyeceğim dedi. Ben sonuçlarını götürmüştüm. O kadar tuttu demek senin özel sağlık sigortan var mı
İlk test 1400 tl di devlette yaptırdım. Şimdikini bugün medicalparkta yaptırdım 500 tl tuttu. Yok Can'ım ssk var bende.

Ben de herhangi bir sağlık sorunu olmadan sezaryene yönlendirilmek istemiyorum açıkçası. Daha çok erken olduğu için dert etmiyorum şimdilik bir kalp atışını duysam
Ne kadarlıktınız şu an? İnşallah duyarsın bi an önce :) Ben de fazla bağlanan bi insanım, başladığım doktorla gitsin istiyorum :)

Kızlar bende sabah baya okudum burdan eskılerin yazılarını cok korkup normal dogum yapanlar sadece vajınanın seklı degısırmı o var işte ama sezeryanda sıkıntılı dıkıs ızı kucuk sogukta sızlaması yani ama baya cesaretlendım yınede kucucuk yerden kocaman kafası ve bedenı nasıl cıkacak dusununce

Yok Can'ım devlette yaptırdım zaten bi yığın test. Hastane kazansın diye vitamin testi bile yazıyorlar.
Aynen canım aynı fıkırdeyım iyi yapmıssın benım doktorun soyadı hastane ile aynı tsh falan yazdı dedim dısarda yaptırcam yaniii canım burda yaptırsan daha iyi dedi bıse demedim cıkınca dedimki tıcarethane resmen yolmaya calısıyo bukadar olmaz ya sanane nerde yaptırırım yaptırırım illa kazanacaklar

Ya işte.. Benimki başka yerde de yaptırabilirsin ben listeyi yazayım dedi yap gel görüşelim diye gönderdi. O mantığı sevmiyorum ne farkı olacak orada yapınca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…