2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bu testler şçin devletten nereden randevu almak gerekir kızlar. RAndevusuz mu gideyim yoksa ?
Ben normal gttim bana dedi test enem bi grdum sok :-) bide idrar testi apti ayni zamanda bebisim. Kani benim kanimdan :-) baktim bnm kan grubum yaziyo dedmki niye bunun icindemi kan alindi dediki yok o bebisinin kani kan uyusmazligi yok ddi ay ona bile sevindim :-)

Ya yanlış aslında evet ama bilmeme rağmen yok işte olmadı mı olmuyor bir şey geri tutuyor. bir de o ağrılar cidden mahvetti o zaman beni, dur dedim mecbur.

Haydaa :KK70: Ne kılıklara giricez bakalım daha.

Vallahi zor. Doktor önemli değil dedi de içim rahat etti biraz.

Oyy çokmuş, ben de henüz yaptırmadım.
Hayrlisinlaaa guzel sonucalr olur bana sadce cok su ic dedi cocuk beslenemiyo falan dusunme.daha o senij yediklerinden yemiyo dedi midem bulanio dediydim de :KK66:

yumurtA Yenilmez mi ya.
ben bayılıyorum hergün haşlanma yumurta. sanirim bikmadim:KK70:
zeytin lor tuzsuz peynir domates salata.. çok önem veriyorum çay yerine pekmez çayı... süt içemedim bu aralar her akşam uyuyakalmaktan.:kızgın: ceviz findik kuru üzüm yiyorum hep çok yemek yememeye başladim kusmamak için çok zor tutuyorum valla:kusmuk: çok şükür kusamiyom ya.dün bulaşık yıkıycaktim yemek kokusu midemi bulandirdi yıkayamadim eşime yıkattırdım nabimm.:21:

Kizlar herkese selam şimdi doktordan geldim maalesef doktor iyi şeyler söylemedi moralim çok bozuk bebeğim için bi ayetel kursi okuyabilirmisiniz

Ben normal gttim bana dedi test enem bi grdum sok :-) bide idrar testi apti ayni zamanda bebisim. Kani benim kanimdan :-) baktim bnm kan grubum yaziyo dedmki niye bunun icindemi kan alindi dediki yok o bebisinin kani kan uyusmazligi yok ddi ay ona bile sevindim :-)
Ayy o bile mi belli oluyor yaa :KK70: Yerim :) Kan uyuşmazlığı zaten anne negatif baba pozitif olursa oluyor galiba. O yüzden o ihtimali düşünmedim hiç.
Hayrlisinlaaa guzel sonucalr olur bana sadce cok su ic dedi cocuk beslenemiyo falan dusunme.daha o senij yediklerinden yemiyo dedi midem bulanio dediydim de :KK66:
Evet öyleymiş vücuttan her ihtiyacını bulur çeker alır dert etme dedi :KK70:
Ciddi misin :) Ben neden bu kadar normal geçiriyorum ya hu. Kendimden şüphelenicem artık. :)
Çok şanslısın boşver kurcalama bence :KK70:
Kizlar herkese selam şimdi doktordan geldim maalesef doktor iyi şeyler söylemedi moralim çok bozuk bebeğim için bi ayetel kursi okuyabilirmisiniz
Okudum canım geçmiş olsun neymiş sorun?

X