2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canım zayıf atiyo demedi kalbi atiyo bilmiyorum doktor çok olumsuz konuştu kafam zaten yerinde değil
Canım Allah bebeğinede sanada sağlık versin. Benim doktorum tehlike olduğunu bildiği halde bana söylemedi kürtajdan sonra dedi ben seni strese sokmadım sıkıntı vardı dedi. Bence hemen değiş doktorunu sana verdiği stres bile yeter. Herşeyi en iyi Allah bilir bebeğin kalbi atıyor bak maşAllah sıkma canını.

Ayy bu hamilelik ne tatlı şeymiş öyle ya :KK30: yaptığı uyku bile ayri bi güzel :KK30:
Hee öyle ya bende akşamları tavuklar gibi erkenden uyuyorum valla. Bide calisiyorum uyumla uyukla calisiyorum He. Ne yazikki kocam yalniz kaliyor bu uyku yüzünden ya EE nabalim idare etcez :KK70:

Hayır gelişimde gerilik yok bilmiyorum düşük yapma riskin fazla dedi içte kanama alanı çok fazla dedikese bozuk dedi takibe aldi
Doktor birşey yapamiyor mu bebeği kurtarmak için.. Birşey yapsin ne bekliyor ki.. Ya bebegin kalbi atiyorsa kurtarsin birşey yapsin ya. :KK43: bu arada geçmiş olsun

Kanamam vardı ama kahverengi doktor muayene etti ve kesen bozuk çok fazla kanama alanın var düşük riskin çok bebeğini kaybedebilirsin dedi geldiğimden beri soktayim ne yapacağını bilemiyorum iki tane kaybim var bunuda kaybetmek istemiyorum
Canim korkma olacagi varsa hicbirsey yokken de olur sana dua okudum insallah yoluna girer hersey

X