2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayy kizlar bugün bi bebek magazasina girdim ay Allahm herseyler ne kadar güzel öyle simdiden zor tuttum kendmi biseyler almamak icin.Allahm saglikla bebeklerimiz büyüsünde inşallah biran önce her istedigimizi alabilelim
Benimde alasım var ama bakmamaya çalışıyorum daha erken diye yalnız çelişkiye bakar mısın mevlütte ve hastanede bebek için hediyelik bakıyorum şimdiden

Bende bişiler almak istiyorum bulantılar geçsin bakınmaya baslarım en azından fikir oluşur :)) cinsiyetler belli olsunda ona göre alırım diorum

Aynı seyı bende dusunuyorum doguma yakın alırım odasını yaparım simdiden karnımda ANNEM dıye sevıyorum herkes guluyo bana ne tuhaf bı hıs
ben doğumdan sora alicam ilk bebegime herşeyi almişim eşyalari zaten hazir.. sadece kıyafetler var alincak.
bende çok sevemiyorum işde.. korkuyorum. ilk bebegime çok sevmişim çok bağlanmişim.. kaybettim onu. ikincisine bağlanamiyorum maalesef.

benimde alasim var ama almiycam.
doğumdan sora alicam inş. yeterki bebeklerimiz sağlıklı doğsun.. başka bişey istemiyorum.
Aynen bende.yeterki saglikli dogsun hic bsy istemiyorum suan.

Benimde alasım var ama bakmamaya çalışıyorum daha erken diye yalnız çelişkiye bakar mısın mevlütte ve hastanede bebek için hediyelik bakıyorum şimdiden
Bende cok erken diye almak istemiyorum ama herseyler çok şirin yaaaaa

Nasıl oldu canım ne zmn kaybettın kac aylıktı allah kımseye yasatmasın basın sagolsun canım

Canm sen ne kadarlikken kaybettin bebeğini

Auralee gözünüz aydın darisi kalp atislarini duymayanlara olsn inşallah ben kan tahlillerini devlette yaptrdim ama sabah erkenden gittim randevu felan da almadım hemen hallettm isimi
Çok iyiymiş ya hangi şehir peki. İstanbulda çok kalabalık oluyor çünkü.
Ayy kizlar bugün bi bebek magazasina girdim ay Allahm herseyler ne kadar güzel öyle simdiden zor tuttum kendmi biseyler almamak icin.Allahm saglikla bebeklerimiz büyüsünde inşallah biran önce her istedigimizi alabilelim
Ya cinsiyetleri öğrensek de baksak değil mi, benim de alasım var ama şimdi bunları düşünme daha diyorum çok kurcalamıyorum allah korusun kaybedersek daha üzücü olur diye.
çok sevindim bebegini iyi olduğunda. 41 kere maşallah..:)
ben bile dün aç uyudum valla. bebegim aç kaldi diye üzüldüm ya
Çok teşekkür ederiim :) Darısı duymayan herkesin başına olsun. İnan o duruma ben de çok üzülüyordum oturup kaç gece ağladım bebeğim aç vücut susuz diye. Boğazımdan giren anında çıkıyor çünkü. Beslenme önemli diyordu doktor ama şu durumda stres anlamsız en fazla olacak olan sana olur sen zayıflarsın bebek bütün gereksinimini bi şekilde bulur alır senden korkma dedi. Önemli olan 3. aydan sonrasıymış :) Bir nevi parazit gibi işte
Ay 1 hafta sonra görüşelim dedi de doktor heyecan yaptım şimdi şaşkın ördeğe döndüm ben sağlık ocağı bu aile hekimlikleri mi onlar mı yapıyormuş? Öyleyse aldırayım bari benimkini de evin yakınına. 500 TL dediler ya hastanede O göbek bende de vardı, ama öncesi sonrası resmi yaptım inanılmaz bir fark var. Şişmişim, yani bebek değil evet biliyorum ama çok şişim.
Canım bence onlara kafanı takmamalısın. Hep olumlu düşünme taraftarıyım evrene ne mesaj yollarsan öyle cevap alırsın gibi düşün. Sen huzurlu tut içini, açıkçası bana ense kalın dense bile takmamayı düşünüyorum çok fazla. Çok fazla yanlış teşhis örneği var çevremde, kaldı ki engeli olsa da yani bu çocuğu aldıracağım anlamına gelmiyor her şekilde o can bana emanet.

Aynen bende.yeterki saglikli dogsun hic bsy istemiyorum suan.

Bende cok erken diye almak istemiyorum ama herseyler çok şirin yaaaaa
Bi arkadaşım bebeğime çıngıraklı çorap almış hemen :) En azından cinsiyet belli olsun da ondan sonra almaya başlarım sanırım.

Allahmm sen hepimizin saglikla bebeklerini kucagina almasini nasip eyle.sen bizleri korktugumuza ugratma.. sen bebeklerimizi eli ayagi düzgün saglikli imanli ahlakli akli fikri yerinde bütün uzuvlari tam bizlere hayirli evlat vatana millete hayirli birer insan eyle.sen bebeklerimizi saglikla huzurla büyütebilmemizi nasip eyle..amin amin amin

evet evet, aile hekimliği. ben hala sağlık ocağı diyorum alışkanlıktan ben dün kayıt açtırmak için gitmiştim hemşire burda yaparız dedi. özelde yaptırma yaptırcaksa da, devlette yaptırırsın. bu arada 1 hafta sonra niye çağırdı ki hemen. beni 3 hafta sonra çağırdı testleri görecek hem

Evet şişiyoruz artık :):)

Canm ankaradayim ben.burasida gayet kalabalik ama sabah daha 8 yeni olmustu hastanedeydim o yüzden de hemen hallettm isimi.valla o korku bende de var Allah korusun birsey olursa daha cok üzülürüm diye

Aynen canım bende tabıkı aldırmamda insan korkuyo yınede pozıtıf dusunmelıyın ne olursa olsun o benım melegım olcak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…