2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynen canım sabah aslında yatakta bıraz dursam tamam ama erken saatte ıse gelıyorum oladar yol olunca gelır gelmez kusuyorum hep iştekıler duydu zaten öğürmelerimi utanıyorum da baya ama allahtan napayım iştahsızlık olmasa.. Ikı hun sade kumpir yedım bıdaha hıc onuda yemedim evde zaten yemek pisiremıyorum butun kolular rahatsız ediyo eşim bı sekılde idare ediyo bırde eve gelır gelmez yatagıma yatmaktan acayıp sıkıldım su donem bı gecsede bı keyfını yasasak

Hayir olsun canim amaRüyalara takılma derim.ben önceki tedavimde rüyamda balık görmüştüm müjdeli haber diyordu dış gebelik geçirdim.yok yere strese gitme lutfen

Hayir olsun canim amaRüyalara takılma derim.ben önceki tedavimde rüyamda balık görmüştüm müjdeli haber diyordu dış gebelik geçirdim.yok yere strese gitme lutfen
Saol canım hep sıkıntılı seyler goruyorum zaten stres yapıyorum herkes gıbı ama bıtanede guzel bı ruya olmazmı en ıyısı takmamak

Kızlar benim yeme içmem bu hafta normale döndü. 3 haftadır ağzıma şekerli bi şey süremiyodum kusmadım ama bulantı ve belirli yiyeceklerden tiksinme durumum vardı, şimdi yavaş yavaş düzene oturdu. Kilo daha almadım. 1 kilo falan vermiştim bakalım bu haftadan sonra neler olacak. Sizde yeme içme kilo durumları nasıl?

Diyet mi yapıyosun yoksa hamilelikten önce miydi? Bende kızımda çok kilo aldım bu sefer almak istemiyorum.Gittiğin diyetisyen ne öneriyo hamilelik durumunda
diyet degil.. tansiyon hastasi olduğum için yediklerimi içtiklerimi dikkat etmek üzereyim. diyetisyen bana en fazla 10 kilo almam gerektiği söledi.. yani her ay bi kilo.. sanirim ilk 3 ay kilo veriyorum.Tuz un şeker yok. çikarttim onu.

İnş bugün görüşürsünüz bebikle :) Bakalım son durum ne, yaz yine :)
Ayy çıktık doktordan, ağzımız kulaklarımızda tabi :) Kalp atışlarını duyduk bebeğin ve ikiz değil onu da öğrendik Çok güzel ya nasıl hızlı atıyor maşallah :) Her şey güzel gidiyormuş kese bebek gayet normalmiş. Beslenemediğimi söyledim asıl beslenmenin mühim olduğu zamanlar 14. haftadan sonra başlıyor, çoğu hamile ilk aylar kilo verir yemek yiyemez ama bebeğe bir şey olmaz dedi. Sadece ekstra vitamin yazdı. Kan testlerini istedi bir de. Devlette yaptırmak için randevu mu almak gerekiyor peki?
Günaydın hamişler :):)

Kilom hala aynı fakat pantolonlarım olmuyor, düğmelerim açık geziyorum
Ya benim kiloda azalma var ama şişkinlikten dolayı pantolon sıkıyor beni de. Elbise giyiyorum genelde.

Gecen hafta bende mide bulantılariyla perisan oldum ama bu hafta yani bir kac gündür midem daha bi rahat.kilo simdilik almadim bakalm insallah daha da almam.
Su an tatlı birseyler görmeye tahammülüm yok asiri midemi bulandırıyor

Canim tahmini doğum tarihlerimiz aynı dün doktora gittim 5+5sin dedi ayrıca bulantım yok henüz ne kadar geç başlasa o kadar iyi:) bi hafta sonra da kalp atışı için gidecem Allah kısmet ederse
Canım kese mm
Canim tahmini doğum tarihlerimiz aynı dün doktora gittim 5+5sin dedi ayrıca bulantım yok henüz ne kadar geç başlasa o kadar iyi:) bi hafta sonra da kalp atışı için gidecem Allah kısmet ederse

Anladım canm hakkımızda hayırlısı olsun bende cuma günü gidicem inşallah doktora

4-5 aydan sonra iştah bir açılıyoki sormayın 5. aydan sonra daha çok kilo alınıyo zaten
işte aynen ölee... ben ilk hamileliğimde 5 aydan sora aldim 1 ayda 10 kilo.. istemesemde aliyodum ayni zamanda preeklempsi geçirdim tansiyonum çikmişti sora bebegimi kaybettim.
ikincisinde pimpiriklendim iyice.. dikkat ediyorum. tuz şeker un şimdiden kestim.

CanIm bızım tarıh aynıymıs benımde takvım 1martı gosterıyo bende tatlı bısey asla yemıyorum ins bnmde duzene oturur

çok sevindim bebegini iyi olduğunda. 41 kere maşallah..:)
ben bile dün aç uyudum valla. bebegim aç kaldi diye üzüldüm ya

Merhaba kızlar bu gün bende bulantıların kokulardan diksinmelerin içindeyim çok kötü bir şey herseyin kokusuna takılıyorum

aynen benimde öle oluyor dügmelerim acik geziyor ya kilo almadim ama 3 kilo vermişim.. diyetisyen kontrolunde.. midem bulaniyor ama kusamiyorum maalesef... dün hiç bişey yemeden yatmişim valla.

Hamilelik diyeti mi yapıyorsun canım? Ceviz, ayran vs içsen aslında?

Canıım çok sevindimmmm :) Maşallah bebike :) Sağlıcakla kucağına almak nasip olsun .
Ben bu sabah gidicektim aslında sağlık ocağına ama yürümek yemedi bu hafta gidicem . sende sağlık ocağında yaptırabilirsin istersen orası da yapıyormuş.

Göbek çıkıyor bebişler büyüyor benim gebe kalmadan öncede göbeğim vardı şişip şimediğimi anlamıyordum ama bu hafta düğmeleri kavuşturamıyorum

Ayy kizlar bugün bi bebek magazasina girdim ay Allahm herseyler ne kadar güzel öyle simdiden zor tuttum kendmi biseyler almamak icin.Allahm saglikla bebeklerimiz büyüsünde inşallah biran önce her istedigimizi alabilelim
benimde alasim var ama almiycam.
doğumdan sora alicam inş. yeterki bebeklerimiz sağlıklı doğsun.. başka bişey istemiyorum.

ceviz ayran içiyorum tabi sadece dikkat ediyorum canim diyet degil.

Kızlar sızınde aklınıza gelıyo mu bu ense kalınlığı falan fılan o olcumlere de az kaldı cok korkuyorum kımılerine yalan yanlıs ensesi kalın dıyolar ben kendımı dusunuyorum hırpalarım kendımı aklıma getırtmek ıstemıyorum ama bı tek benmi boyle dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…