2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ben doğumdan sora alicam ilk bebegime herşeyi almişim eşyalari zaten hazir.. sadece kıyafetler var alincak.:anneadayı::anne:
bende çok sevemiyorum işde.. korkuyorum. ilk bebegime çok sevmişim çok bağlanmişim.. kaybettim onu. :KK43: ikincisine bağlanamiyorum maalesef. :KK43:
Ya çok zor bişey yaşamışsın :KK43: Allah bu sefer kucağına almayı nasip etsin üzülüyorum ama yaşamayan anlayamaz herhalde..
Bende cok erken diye almak istemiyorum ama herseyler çok şirin yaaaaa :KK200:
Ya ben de hep yeğenime alıp duruyordum dayanamayıp, şimdi bakınca aa bizimkine de alabilirim diyorum.

Basin sağolsun canm :KK43: erken dogum felan mi oldu
saol hyr karnimda vefat ettİ Tansiyon yüzünden emziği koptu. ateşlenmişim haberim bile olmamişti. sezaryenle ölü doğum yaptım
rabbim bu aciyi kimseye yaşatmasin çok zor..
baya çok zor günler geçirdim eve bile kapandim.. hiç kimseyle konuşmadim.
buna kaybettikten 10 ay sora hamile kaldim. hemde mübarek gününde. 4, denemeden sora...
rabbim kucagimza almaya nasip etsin inş.

saol hyr karnimda vefat ettİ Tansiyon yüzünden emziği koptu. ateşlenmişim haberim bile olmamişti. sezaryenle ölü doğum yaptım
buna kaybettikten 10 ay sora hamile kaldim. hemde mübarek gününde. 4, denemeden sora...
Başın sağolsun. Cennette şefaatçin olacak yavrun. Rabbim bu bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşAllah.

Selam kızlar beni testler yaniltti ben hamile değilmişim. Rahim duvarı ince dedi ve hic bişey yok artık hayırlısı adet gecikmesi yaşamışım

Selam kızlar beni testler yaniltti ben hamile değilmişim. Rahim duvarı ince dedi ve hic bişey yok artık hayırlısı adet gecikmesi yaşamışım

evet evet, aile hekimliği. ben hala sağlık ocağı diyorum alışkanlıktan :KK70: ben dün kayıt açtırmak için gitmiştim hemşire burda yaparız dedi. özelde yaptırma yaptırcaksa da, devlette yaptırırsın. bu arada 1 hafta sonra niye çağırdı ki hemen. beni 3 hafta sonra çağırdı testleri görecek hem

Evet şişiyoruz artık :):)
Tahlil sonuçlarını görmek için çağırdı canım. O zaman dediğin gibi aile hekimliğine gideyim yaptırayım ben. Devlet hastanesi çok zorlayacak. Hepsini yapıyorlar değil mi ya :KK70: Liste baya kalabalık da :p
Canm ankaradayim ben.burasida gayet kalabalik ama sabah daha 8 yeni olmustu hastanedeydim o yüzden de hemen hallettm isimi.valla o korku bende de var Allah korusun birsey olursa daha cok üzülürüm diye :KK43:
Devlette koşturmaca işini hiç sevmiyorum işte çok zorluyorlar, acil hasta bile sıra bekliyor çok üzülüyorum.
Aynen canım bende tabıkı aldırmamda insan korkuyo yınede pozıtıf dusunmelıyın ne olursa olsun o benım melegım olcak :)
Evet hep manevi olarak varlığına odaklan bence :) Evlat işte her türlü senin canından parça :)
Ah kıyamam ya :KK43: Diyecek söz bulamıyorum :KK43:

İçine doğan ne peki :KK70: Annelerin hissettiği olurmuş genelde diyorlar ama doğru mudur :)
evet doğru.. mesela ben ilki oğlan hissetmişim:) gerçekten de oğlan çikmişti :)
bundada oğlan hissediyorum ama bilmiyorum. rabbim ne verirse bakalim:)
benim için kız erkek olsa farketmiyor:)

Svartbabe Svartbabe canm nasılsın hic sesin çıkmıyor umarim bir terslik yoktur

Cok şükür lekelenmelerim çok azaldı ama diğer yandan çok kötüyüm elimi kaldiramiyorum migdem o kadar bulanıyor ki dogru düzgün sağlıklı beslenemiyorum aç aç geziyorum herseydne tiksiniyorum artık bu progestan hapı içerken bile ogure ogure içiyorum vücudum çok bitkin durumda :KK43:

Arkadaslar lekelenmem tam gecti diorum yine gelio bugun akintiyla karisik pembemsi lekelenmem oldu doktora gidiyorum normal diyor gonderiyor artik doktorada gitmek istemiyorum cunku onlarinda yapacagi bir sey yok progestanimi kullaniyorum ama pek ise yaramio sanki Allahima bol bol dua ediyorum dua edince rahatliyorum sizde dua edin kizlar bu surecleri hayirli hayirli atlatalim insallah :dua:
Ben de ınt de okuyorum hep normal dıyolar ozellıkle bu aylarda bebegın plesantası oluşuyormuş ondan dolayı lekelenmeler normal dıyolar yıne de dıkkat adıcez kendımızı zorlamıycaz benım arkadaşım 4 ayına kadar normal adet gıbı adet gordu Suan 7. Ayında

X