2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selam herkese , hayırlı mutlu günler..
Beklenen adet tarihinden bir gün önce gelen kanama neyin habercisidir yaşayan ya da bilen var mı ? Öyle yoğun adet kanaması gibi bir kanama diil , bir pedin çeyreğini dordurmaz , ve devamı gelmeyen bir kanama o_O
Evde yaptığım iki testte pozitifti bu arada , biri silik ertesi gün koyuydu ikinci çizgi..
Kimyasal gebelik yaşıyor olabilir miyim acaba , inşallah dış gebelik değidir yaşadığım , gerçi onda çok ağrı oluyor sanırım..
Kimyasal gebelik ise idrar testinde nasıl pozitif çıkar ya ilginç... Dr randevum yarın 3 te , bugün de kan verdim beta hcg ye baktırmak için.. Değerlerden biraz anlaşılabilir mi acaba ne olduğu :KK51:

Arkadaslar lekelenmem tam gecti diorum yine gelio bugun akintiyla karisik pembemsi lekelenmem oldu doktora gidiyorum normal diyor gonderiyor artik doktorada gitmek istemiyorum cunku onlarinda yapacagi bir sey yok progestanimi kullaniyorum ama pek ise yaramio sanki Allahima bol bol dua ediyorum dua edince rahatliyorum sizde dua edin kizlar bu surecleri hayirli hayirli atlatalim insallah :dua:

Canim benmde acik kahveye dondu evet doktor gelmeyin pihtili ve asiri olmadigi surece diyor. Hastaneye gelmektense evde yatmaniz bebege daha cok yarar saglar dedi benimkide Allaha emanet bebislerimiz

Beklenen adet tarihinden bir gün önce gelen kanama neyin habercisidir yaşayan ya da bilen var mı ? Öyle yoğun adet kanaması gibi bir kanama diil , bir pedin çeyreğini dordurmaz , ve devamı gelmeyen bir kanama o_O
Evde yaptığım iki testte pozitifti bu arada , biri silik ertesi gün koyuydu ikinci çizgi..
Kimyasal gebelik yaşıyor olabilir miyim acaba , inşallah dış gebelik değidir yaşadığım , gerçi onda çok ağrı oluyor sanırım..
Kimyasal gebelik ise idrar testinde nasıl pozitif çıkar ya ilginç... Dr randevum yarın 3 te , bugün de kan verdim beta hcg ye baktırmak için.. Değerlerden biraz anlaşılabilir mi acaba ne olduğu :KK51:

Bebisin yerlesiyordur canim panik yapma. Uzan ve dinlen tutunuyor sana.. beta degerin 2 gunde bir 2 ye katlaniyorsa sorun yok demektir

Anlaşılır canım. Bide çıkan değer 2 gun snra ikiye katlanması gerek

Günaydın hamişler :):)

Kilom hala aynı fakat pantolonlarım olmuyor, düğmelerim açık geziyorum :spor::confused:
aynen benimde öle oluyor dügmelerim acik geziyor ya kilo almadim ama 3 kilo vermişim.. diyetisyen kontrolunde.. midem bulaniyor ama kusamiyorum maalesef... dün hiç bişey yemeden yatmişim valla.

aynen benimde öle oluyor dügmelerim acik geziyor ya kilo almadim ama 3 kilo vermişim.. diyetisyen kontrolunde.. midem bulaniyor ama kusamiyorum maalesef... dün hiç bişey yemeden yatmişim valla.

Diyet mi yapıyosun yoksa hamilelikten önce miydi? Bende kızımda çok kilo aldım bu sefer almak istemiyorum.Gittiğin diyetisyen ne öneriyo hamilelik durumunda

Kızlar ben ya 5+5 ya 6+0 günlüğüm tam emin değilim. Bulantilar nezaman başlıyor? ?
Sizin nezaman başladı? ?

Ben sabah işe gelınce kusuyorum bıseyde yedıgım yok cok zorluyo hep acım :KK43:
Kraker tuzlu leblebi falan at ağzına arada canım. Naneli şeker , naneli sakız bunlar da belki bulantını hafifletebilir. Bir yerde de okumuştum ekşi armut ta iyi geliyormuş. Bir de geceleri yüksek yastıkla yatılırsa , sabah miden daha rahat oluyormuş. Hep okuduğum şeyler bunlar , yazmak istedim belki yardımcı olur.

Kraker tuzlu leblebi falan at ağzına arada canım. Naneli şeker , naneli sakız bunlar da belki bulantını hafifletebilir. Bir yerde de okumuştum ekşi armut ta iyi geliyormuş. Bir de geceleri yüksek yastıkla yatılırsa , sabah miden daha rahat oluyormuş. Hep okuduğum şeyler bunlar , yazmak istedim belki yardımcı olur.
Cok saol canım gunde bı tane eksı elma yıyorum aksam yogurt yıyıp yatıyorum krakeri basta yedım sımdi yıyesım gelmıyo gece zaten yuksek yastıkla yatarım hep ins kısa zamanda gecer ama kuzenım doğum yapacak haftasına gırdı hala kusuyo :KK43:

Ne zaman başladistersen peki ? Geçmiş olsun
Darbenın oldugu geceden 5-6 gun once sadece mıde bulantısı basladı 10 gun surdu kusmadım 6 haftalıktı galıba sonra ıkı gun kestı eskısı gıbıydım sonra sabahları kusmaya basladım ama ıste hıcbıse yıyemıyorum tek iyiliği su içebiliyorum saol canım allah razı olsun

Cok saol canım gunde bı tane eksı elma yıyorum aksam yogurt yıyıp yatıyorum krakeri basta yedım sımdi yıyesım gelmıyo gece zaten yuksek yastıkla yatarım hep ins kısa zamanda gecer ama kuzenım doğum yapacak haftasına gırdı hala kusuyo :KK43:
Yine de yemeye çalış canım , miden boş olduğu sürece daha fazla bulanır çünkü , bir lokma bir lokma at hep ağzına. Miden asit üretmesin. Ayranı da dene :super: Kusmanın bebeğe hiçbir zararı yok merak etme , olan sana oluyor sen halsiz düşüyorsun

Kese içinde bebek ya da yolk sac denilen yuvarlak görüntü göründü mü canım? Kesen kaç mm peki? Endişe etme doktor normal dediyse belki geç döllenmedir. Kaçıncı gün embriyosuydu??

Normalde vucudun zaten hamile olduğun için progesteron hormonu salgılıyor bebeğe nasıl zararı olsun . Önlem olsun diye vermiş işte ne güzel

Kesede 4mm bebek görünüyor dedi. Duysaydık iyidi ama bekleyelim dedi.
Aslında bana kan sulandırıcı iğne başlatacaktı unutmuş söylemeyi benimde stresten aklıma bile gelmedi onunla bir ilgisi var mı acaba

Kızlar ben ya 5+5 ya 6+0 günlüğüm tam emin değilim. Bulantilar nezaman başlıyor? ?
Sizin nezaman başladı? ?
Canim tahmini doğum tarihlerimiz aynı dün doktora gittim 5+5sin dedi ayrıca bulantım yok henüz ne kadar geç başlasa o kadar iyi:) bi hafta sonra da kalp atışı için gidecem Allah kısmet ederse

X