2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok sağol canım bence herkes yapsın çok faydali

Rica ederim canım benimkisi sadece tavsiye kimse yanlış anlamasın. Ben faydasını gördüm sizde görürsünüz inşallah. Bunları yapınca içim rahatlıyor daha bi tevekkül ediyorum sanki bebeğime bir şey olmaz gibi geliyor.
Bunun yanısıra kızlar hamileyken yasin suresi ve inşikak suresi okumak çok faydalıymış. Ayrıca hamilelik boyunca en azından bir kuran hatmi yapmak da gerekiyormuş. Ve hamilelik boyunca abdestli olmaya çalışırsan çocuğun ahlaklı ve sakin uysal olurmuş.

Bunları ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum ve bilhassa benim gibi düşük tehlikesi olanlara faydalı olacağına inanıyorum.

Canim ne zaman gittin doktora en son banada kese boZuk dediler kürtaj olman lazim iki gün sonra başka doktora gittim kanama alanı oluşmuş dedi şimdi igne yapıyorum insallah bebeğim sağlıklıdır diye dua ediyorum

cnm cuma günü gittim bende forumlarda senin dediğin gibi çok şey okuduğum için biraz daha beklemeye karar verdim.

cnm cuma günü gittim bende forumlarda senin dediğin gibi çok şey okuduğum için biraz daha beklemeye karar verdim.
inşallah bebeğin sağlıklıdır bol bol dua edelim rabbim sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

Bende uc gundur namaz kılamıyorum halsızlıkten elim kalkmadı bugun cok sukur basladım iyiyim bende yasın dınlıyorum iş yerınde sübhanallahi ve bihamdıhı ve la ilahe illalah cekıyorum esımde bebege ıkı rekat namaz kılıyo hergun allahım sen yardım et hepımızeinsallah elimize alırız kuzularımızı

Allah razı olsun canım benim bende okunaya çalışcam
Bende hergun yasin,yusuf,meryem okuyorum el mubdi ye başladım bunlarida inşallah yaparım hepiniz icin ediyorum dua allahim kabul etsin inşallah

Allah kabul etsin canım inşallah dularımız yerini bulur. İki rekat namazı ben de kılıyorum onu da bi yerde okumuştum çocuğun azalarının tam olarak sağlıklı dünyaya gelmesi için niyet edip kılmanın faydası varmış.

Allah razı olsun canım benim bende okunaya çalışcam
Bende hergun yasin,yusuf,meryem okuyorum el mubdi ye başladım bunlarida inşallah yaparım hepiniz icin ediyorum dua allahim kabul etsin inşallah

Allah kabul etsin canım dualarımız kabul olsun inşallah dokuz ay sonra burda bebeklerimiz için konuşmayı rabbim bizlere nasip etsin

Aynen canım meryem suresinide uc kere dınledim secde var uc tanede ordan borc oldu calıstıgım için anca dınlıyorum aslında kuran okusam iyiama sanki bogazıma gelıyo midem okadar bulanıyo ınsallah gecınce

Aynen canım meryem suresinide uc kere dınledim secde var uc tanede ordan borc oldu calıstıgım için anca dınlıyorum aslında kuran okusam iyiama sanki bogazıma gelıyo midem okadar bulanıyo ınsallah gecınce
Olsun dinliyorsun ya eminim aynı derecede makbuldür. Allah şifa versin mide bulantısı bende de başladı dün yemek diyince ve yiyince midem bulanıyor onun harici sıkıntı yok.

Benimde hepiniz dualarimdasiniz.. allahım bebeklerimizi sağlıkla elimize almayı nasip etsin

Amin canim

Kızlar merhabaa
Mart sonu annesi olaraktan aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz Lekelenmelerim boşuna diilmiş , dün test yaptım silik çıktı , bugün tekrarladım testi ve ikinci çizgi kopkoyu oldu Sevincime oturdum ağladım..
Yarın sağlık ocağına kan vermeye gidicem bakalım , beta hcg ne alemde.. Çarşamba da Dr randevum var , kese gözükür mü bilemem 4+1 de. En azından gider kullanacağım ilaçları alırım diyorum , henüz folik asit falan içmiyorum..
Sizin bulantılar yine olması gereken haftalarda başladı , benim çok çok erken başladı , 4 hafta henüz bitiyor , Allah'tan arada oluyor öyle saatlerce sürmüyor.. Kendimi dinlememeye çalışıyorum , dikkatimi oraya verirsem daha kötü bulanıyor..
Bir de başım fena dönüyor arada , kafam bir dünya sanki Yemeğimi ateşe koyabildim tiksinmeden etmeden ama yiyebileceğim meçhul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…