2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selam kızlar rabbim nasip ederse eğer inşallah bende mart annesi olucam nasilsiniz benm adetten önce belli oldu adete dort gün kala degerim 109 çıktı tam adet günümdede 439.4 çıktı benm sormak istediğim siz keseyi ne zaman gordunuz hanımlar:)

Kese, HCG 2000i geçince vajinal muayenede görünüyor canım o da genelde 4ü geçip 5in içindeyken oluyor sanirim

Maşallah canm Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah

Benim kahve akinti devam etti progestani 2 ye cikardik cok korkuyorum
Canım benimde dünden beri kahverengi akıntım var. Bugün biraz çoğaldı karın ağrısı da başladı. Doktora gittim. Galiba benim bebeğim düşüyor. Kesem çarşamba günü 5.4mm di. Bugün 6.0mm yani gelişmiyor dedi. Çok canım sıkkın.

Gelismis ya işte cok kafaana takma gerekirse baska doktora gorun canim her gebelik bir olmaz aklina kotu getirme

Gelismis ya işte cok kafaana takma gerekirse baska doktora gorun canim her gebelik bir olmaz aklina kotu getirme
12mm olması gerekiyormuş. Büyük bir ihtimalle düşecek dedi. Progestani da için rahat etsin diye veriyorum dedi. Allah hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip etsin. Dua etmekten başka yapıcak bir şey yok.

Selam kızlar
Son ader tarihim 24.06.2016 bugün kanda test 1296 çıktı. Hesaplama da 4+3 gibi gözüküyor buna göre bebiş 30 Mart ta gelicek inşallah sağlıklı sıhatli gelsinler...Birde kızım var 7 yaşında 2009 mayıs doğumlu burdan bir grubumuz var ve 8 senedir görüşüyoruz, buluşuyoruz. Hamilelikten beri inşallah tüm hamileliğimiz boyunca birlilkte oluruz ve bebişleri buluştururuz

Hoşgeldin Hayırlı olsun dileğin çok güzel bize Aminn demekten başka bir şey düşmez

Hayirli uğurlu olsun inşallah hep birlikte yol aliriz. Sizi de tecrübeli bulmuşken karındaki batmalar normal midir? Hikâyemi de anlatiyim tanisalim kisaca hic çocuğum yok 29 yasinda öğretmenim bir önceki gebeligimde düşük yaptim o nedenle çok stresli bi anne adayiyim. Burda da 2,3 düşük yapan arkadaşlar var duydukça yine olur mu diye korkuyorum

Allah tamamına erdirsin canim .benimde 8. Senem ve 5. Tup bebek denemem oldu inşallah sağlıklı kucaklarimizada aliriz bebeklerimizi

Gunaydın kızlar ruyamda cam kırılması ve bardak kırılmasını gordum nette yazanlar canımı sıktı yok cok moralınız bozulacak yok sevdıgınız bıseye zarar gelecek baya korkuyorum suan herseyi bebeğe baglıyorum

Bende buutun gece kanama yasadim ruyamda doktora gitmeye calisirken arabam cekildi biraktigim yerden tuvaletlerden cikamadim bildiigin kabus

kızlar bende igneye başladim kolumdan vuruluyorum. ilk 10 tane. ama heyete girmem lazim sürekli alicam inş bebegim iyidir..

Ne olur okumayın netten rüya tabiri. Ne olur.. Tam moral bozmaya müsait şeyler yazıyorlar. Anlamını en olumlu bildiğimiz şeye bile olumsuz bir anlam da ekleyiveriyorlar sonuna. Normal insanların bile okumaması gerek. Ben de rüyaların tersi çıkar diyorum hadi bakalım

Ayrıca dün gittim doktora. Zor da olsa (kilo var ne yapsın yağların altında kalıyor) duyduk kalp atışını. Allah yar ve yardımcımız olsun. Selamlar arkadaşlar..

okuma.. ben hiç okumuyorum araştirmiyorum hiç bunlar şeytan vesvesi.. dua et rabbine.. allaha sigin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…