2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sağolun kızlar asırı tıtız bırı oldugum halde kapmısım anladım ki temızlıkle ılgısı yok cok akıntı oluyorum bugunki taytımdan bacagıma gelınce ödüm koptu uc aylık olunca tedavıye baslıcam işte:KK43: buarada cokca su içen biriyim :KK43:

perşembeye başka bir hastaneden randevu aldım.doktoru tavsiye ettiler ogüne kadar sağlıksızsa düşer zaten .
Benim bir önceki gebeliğimde ne kanama ne lekelenme vardı canım ama kese geç görüşlü ve büyümedi dolayısıyla aldılar. Yani her zaman kendiliğinden düşmüyor. Hayırlısı olsun inşallah

MERHABA ARKADAŞLAR geçen cuma doktora gittim doktor sağlıksız gebelik almamız gerekiyor dedi .ben aldırmak istemedim 1 hafta daha bekliycem bakalım ne olacak.dua edin bebeğimi kaybetmek istemiyorum
Rabbim bebeğini bağışlar sana inşsallah canım acele etme bakalım dediğin gibi 1 hafta daha bekle ya da başka bir doktora daha görün bence bazen doktorlar da hata yapabiliyor. Seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın olsun hepimizin inşallah

Aynen bazi gunler karnimda hic bisey hissetmiyorum bazi gunlerde birden bir ağrı sizde dua istiyorum yarın bebeğimi sağlıklı bir şekilde goruyum insallah. Ben çok takıntılı olduğumu farkettim bu ikinci olunca birinciyi kaybedince çok korkuyorum inşallah banada ve hepinize allahım sağlıklıca kucağıniza almayı nasip etsin inşallah
Seni çok iyi anlıyoruz canım inan aynı korkuları yaşıyorum ilkinin düşük olmasından mütevellit. Ama çok dua edelim aşlah inşallah bebeklerimizi korusun. İnanın dualarımdasınız birbirimize ettiğimiz duaların kabulu daha çok olur derler allah dularımızı kabul etsin de bu sefer bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alalım inşallah

Benim bir önceki gebeliğimde ne kanama ne lekelenme vardı canım ama kese geç görüşlü ve büyümedi dolayısıyla aldılar. Yani her zaman kendiliğinden düşmüyor. Hayırlısı olsun inşallah
doğru haklısın bu son gideceğim doktorunda görüşünü alacam.oda aynı şeyleri derse başka çare kalmıycak ozaman hiç istemesemde aldırıcam herhalde

Rabbim bebeğini bağışlar sana inşsallah canım acele etme bakalım dediğin gibi 1 hafta daha bekle ya da başka bir doktora daha görün bence bazen doktorlar da hata yapabiliyor. Seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın olsun hepimizin inşallah
sağol cnm benim çok zor bir durum inşalah atlatıcaz .hayır ve şerrin allahtan geldiğine ininıyoruz.GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.

Seni çok iyi anlıyoruz canım inan aynı korkuları yaşıyorum ilkinin düşük olmasından mütevellit. Ama çok dua edelim aşlah inşallah bebeklerimizi korusun. İnanın dualarımdasınız birbirimize ettiğimiz duaların kabulu daha çok olur derler allah dularımızı kabul etsin de bu sefer bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alalım inşallah
Amin inşallah burada çoğumuz bir önceki düşük olan gebeleriz. Allah bu sefer bir bagislayacak inşallah sizden çok destek alıyorum stres yapmamaya çelişip dua edelim

doğru haklısın bu son gideceğim doktorunda görüşünü alacam.oda aynı şeyleri derse başka çare kalmıycak ozaman hiç istemesemde aldırıcam herhalde
Ben çok güçlü gördüm seni ben bunları öğrendiğimde bir daha bu siteye girememistim bırak böyle açıklama yapip anlatmayı. Sonuç inşallah güzel olur ama ne olursa olsun üstesinden geleceğine inanıyorum

Canim ben preeklempsi gecirdigim icin hocaya gitmeme gerek kalmadi hocalar benim yanima geliyodu hatta dogumuma doç. Dr lar girdi 1 tl ucret odemedim simdi yine aynisi olacak muayne ucretleri en son 127 tl die hatirliyorum yatanlardan duymustum acile gidince bile hamileysen direk 9. Kata yonlendiriyolar orda bakmiyolar yatakli odalarin tam ortasina dr larin icerde oldugu bolum yapmislar heryerden hemen dr lara ulasuyosun hic asistan yok en aşşa uzman var ilk defa bi hastaneden memnun kaldim tuvaletleri bile surekli temizliyolar önemli seyler bunlar 3 ay fln yattim orda birakmadilar hic eger rahatsizlandigimda evde olsaymisim Allah korusun kötu seyler soylediler iyiki birakmamislar tek zorlugu tlfonla randevu alamiyosun ilk gittiginde randevu alip tekrar gidersin eve donerken alirsin diger randevunu oyle oyle kolay olur
Anladm canm bende bi gidip denemek istiyordum gaziyi ya.ama bugün arkadas riskli bir durum oldugunda ancak uzman doktorlarin doguma girdigini söyleyince kafam karisti pff

Ben de gazi'nin doktrolarından Tuncay Nas' a gidiyorum. Gazide hiç muayene olmadım ama bütün tahlilleri gazide yaptırıyor. Ben çok memnunum. Gazi de muayene ediyorsa Tuncay beye gidebilirsin :)
Dogumu peki gazidemi yaptırıyor? Ne kadar felan ücret aliyorlar acaba bir bilginiz varmi?

Selam arkadaslar. Kismetse bende 2017 Mart annesi olacagim. Gecen yil 2015Ekim annesi oldum. Kizim 9aylik. Şimdi tekrar hamile oldugumu öğrendim. Sizlerede gebeliğiniz hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Varmı aramizda böyle yakın aralıklarla hamile kalan arkadaşlar?
Hoşgeldin canım bir de ben varım :halay:

Ben çok güçlü gördüm seni ben bunları öğrendiğimde bir daha bu siteye girememistim bırak böyle açıklama yapip anlatmayı. Sonuç inşallah güzel olur ama ne olursa olsun üstesinden geleceğine inanıyorum
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM.Birtane daha evledım var onun için güçlü olmak zorundayım.Bu bebeğide ençok onun için istemiştik assında kardeşsiz kalmasın diye üç senedir uğraşıyorduk tam oldu derken böyle bir sorunla karşılştık, genede nasip, olmasada dünyanın sonu değil .Rabbim diğer evledıma ömür versin.

TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM.Birtane daha evledım var onun için güçlü olmak zorundayım.Bu bebeğide ençok onun için istemiştik assında kardeşsiz kalmasın diye üç senedir uğraşıyorduk tam oldu derken böyle bir sorunla karşılştık, genede nasip, olmasada dünyanın sonu değil .Rabbim diğer evledıma ömür versin.
Canim herseyin hayirlisi cok sukur evladin varmis bu sefer olmazsa yine olur sen guclu ol allah yardimcin olsun

Allah razı olsun canım inşallah düşük tehlikesi olanlar el mubdi çok okusunlar diyor biyerde bugun okudum inşallah hep okuyalım hepimizde

Merhaba anneler bugun kan testi yaptırdım ferritin degerim 1,3 çok düsük sizlerin nasıl bide tansiyon sıkıntım var yükselip duruyo kardiyologa gidicem onun icinde. Kızımda kan degerim bu kdr düsük degildi :KK43:

image.png
image.png
image.png

Ben de bunu gördüm ve yapmaya çalışıyorum ilgilenen varsa okusun diye buraya ekliyim siz de devam edin hele de benim gibi düşük tehlikesi olanlar için sığınacak büyük bir dal

X