2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar merhabaa
Mart sonu annesi olaraktan aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz :anneadayı: Lekelenmelerim boşuna diilmiş , dün test yaptım silik çıktı , bugün tekrarladım testi ve ikinci çizgi kopkoyu oldu :skandal: Sevincime oturdum ağladım..
Yarın sağlık ocağına kan vermeye gidicem bakalım , beta hcg ne alemde.. Çarşamba da Dr randevum var , kese gözükür mü bilemem 4+1 de. En azından gider kullanacağım ilaçları alırım diyorum , henüz folik asit falan içmiyorum..
Sizin bulantılar yine olması gereken haftalarda başladı , benim çok çok erken başladı , 4 hafta henüz bitiyor , Allah'tan arada oluyor öyle saatlerce sürmüyor.. Kendimi dinlememeye çalışıyorum , dikkatimi oraya verirsem daha kötü bulanıyor..
Bir de başım fena dönüyor arada , kafam bir dünya sanki :eğlence:Yemeğimi ateşe koyabildim tiksinmeden etmeden ama yiyebileceğim meçhul :KK48:
Hayırlı olsun canim hosgeldin çizgin koyuysa belki 4 bucuk haftalik falansindir benim silikken 100 çıkmışti deger 4 haftalikti bebegi gormek icin acele etme baska sikintin yoksa 5 haftada gorunur ancak sevgiler

:deli:Bir Mart annesi olarak bende sizinle sevincimi paylaşmak istiyorum 20 yıl sonra 7 ci tüp bebek denemesi ile 7 haftalık hamileyim allah izin verirse 14 Mart 2017 de bebeğimi kucağıma alaçam:anne: tüm 2017 annelerine hayırlı doğumlar diliyorum :KK200:

:deli:Bir Mart annesi olarak bende sizinle sevincimi paylaşmak istiyorum 20 yıl sonra 7 ci tüp bebek denemesi ile 7 haftalık hamileyim allah izin verirse 14 Mart 2017 de bebeğimi kucağıma alaçam:anne: tüm 2017 annelerine hayırlı doğumlar diliyorum :KK200:
Aa mucizeye bak sen :) hayirli olsun hepimize bebislerimizi saglikla huzurla mutlulukla kucagimiza almak nasip etsin rabbim

Hayirli olsun canim maşallah diyelim hep birlikte saglikla gecer inşallah hamileligimiz

Ayyy ne guzel cok sevındım allahım kavustursun seni de bizi de:anne:

Hayırlı olsun sevindim yaa inşallah bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasib olur.

Ovv masallah ne güzel Rabbim sağlıkla kucağınıza almayida nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun inşallah canım amin hepimizeinşallah allah sağlıklıca kucağına almayi nasip etsin amin

Bende Çarşamba günü perınatologdan randevu aldım dıger kadın dogum doktorları benı kabul etmedıler 2 duşukden sonra bakalım bebegım bı haftada ne kadar büyümüş olacak

Karnı büyümeye başlayan arkadaşlar, çatlaklar için bir şey kullanmaya başladınız mı? Benim cildim çatlamaya çok müsait. Başlıyor sanki ufaktan ufaktan. Ne yapmalı?

İki aksamdır tansiyonum düşüyor benimde hafif sallanInca anlıyorum ölçüyorum 8-4 .böyle düşen varmı normalmi yoksa

X