2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben de 2015 ekim annesi olacaktim mayısta kaybettim oglumu 5 aylikti :KK43:
canim benim ya hiç kaybedecegi aklimizda gelmezdik demi.. bende 30 agustosta kaybettim. tam zafer bayrami.. idari izin olunca mahalle çocuklara çikolata dagitcam.
ben büyük umutla bebegimi kucagimizda almaya hayal ettim hep hayaller ettim..
herşeyimiz almiştik kaybedince beşik kaldi geriye...:KK43:(
baktikça ağlıyorum.. hiç giyemediği minik mavi çoraplari öpüp kokluyorum..
ama hiç aklimizda gelmezdik meğerki çok ama çok sevmişim karnimi..
rabbim onu benden çok sevdi ve aldi.. bizi en güzel cennetin köşesine koyacak..
biz melek annesiyiz sende evlat acisini en iyi bilensin..
ben oğlumu rüyamda görmüşüm..18 yaşindakini.. çok yakışıklıydı.. tipki babasina benziyordu. unutamiyorum oğlumu.. hep konuştu o hiç konuşmadi.. sora bir daha göremedim... o rüyanin etkisinde kaldim inanki..:KK43:
bizi kimse anlamaz.. en iyi anneler anlar.. evlat acisi çeken daha iyi anlar.

şimdi ikinciye hamileyim ama hiç hayal edemiyorum. karnımı çok da sevemiyorum.. korkuyorum

Seni en iyi ben anlarım canım çünkü aynı şeyleri bende yaşadım :KK43: ama yerine gelen teselli oluyo buna emin ol :) bu evladını sağlıkla kucakla insallah
allah razi olsun..
bizi ve sizi en iyi evlat acisin çeken daha iyi anlar..
ama eksik hissediyorum.
biliyorum doğacak bebişlerimiz bizim teselimiz olucak..
keşke abisi yaşasaydi dedim.. beraber oynardi diye içimden geçirdim:KK43:

Kizlar benim de icim surekli karisiyo bulanti var ama yememe engel olmadi cok sukur henuz. Daha erken de olabilir. Birinci bebegimde bulantilar daha gec baslamisti. Bu ikinci gebelik bir hafta gecince bulanti basladi. Ama dedigim gibi yememe engel olmadi kusmadim da henuz

Cnm noldu devam ediyor mu kanaman insallah bebeklerimiz bizi birakmazlar ne kadar cok kanamasi olan var ya Allaahim bize bagislasin evlatlarimizi :dua:

Şimdi baktım da kesildi gibi aslında iki gündür kesilmişti niye öyle oldu anlamadım. Doktora da gitmedim allah korusun bilmiyorum ne olacak böyle kalbim ağzımda :KK43:

Alinti nasil yapiliyo bilmiyorum. Evlat acisi kadar insanin icini acitanbisey olamaz bence orkidekaramel diger arkadaslar. Rabbim ins. Bu bebisinizi saglikla kucaginiza almayi ahirette de gocen melekleklerinizle orada bulusmayi nasiiib etsin size sefaatci eylesin onlari. Amin

Teyzeler :anneadayı: biz 7+2 yiz. Kalbimizi gördük. ritimleri de gördük, sesi duyamadık pek. Ama içim öyle rahatladı kii. :KK68:çok evham yapıyordum çünkü... Sonunda gördük minişi. Eşim videoya çekti :) 3 hafta sonra çağırdı bidaha.

Çok şükür herşey yolunda :KK31:

Rabbim herkese nasip etsin.

Teyzeler :anneadayı: biz 7+2 yiz. Kalbimizi gördük. ritimleri de gördük, sesi duyamadık pek. Ama içim öyle rahatladı kii. :KK68:çok evham yapıyordum çünkü... Sonunda gördük minişi. Eşim videoya çekti :) 3 hafta sonra çağırdı bidaha.

doğum tahmin tarihi benimle birlikte görünüyor 6+5 degilmisin ya..:)
maşallah bebeginiz önde... rabbim saglık sihhatle kucaginiza almaya nasip etsin.

Şimdi baktım da kesildi gibi aslında iki gündür kesilmişti niye öyle oldu anlamadım. Doktora da gitmedim allah korusun bilmiyorum ne olacak böyle kalbim ağzımda :KK43:
Bndede oyle oluyo ya tam gecti diyorum tekrar gelio icimi huzursuz ediyor ozellikle sabah uyandigimda gelmis oluyor :KK12: Allahim korusun bebeklerimizi saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip etsin

canim benim ya hiç kaybedecegi aklimizda gelmezdik demi.. bende 30 agustosta kaybettim. tam zafer bayrami.. idari izin olunca mahalle çocuklara çikolata dagitcam.
ben büyük umutla bebegimi kucagimizda almaya hayal ettim hep hayaller ettim..
herşeyimiz almiştik kaybedince beşik kaldi geriye...:KK43:(
baktikça ağlıyorum.. hiç giyemediği minik mavi çoraplari öpüp kokluyorum..
ama hiç aklimizda gelmezdik meğerki çok ama çok sevmişim karnimi..
rabbim onu benden çok sevdi ve aldi.. bizi en güzel cennetin köşesine koyacak..
biz melek annesiyiz sende evlat acisini en iyi bilensin..
ben oğlumu rüyamda görmüşüm..18 yaşindakini.. çok yakışıklıydı.. tipki babasina benziyordu. unutamiyorum oğlumu.. hep konuştu o hiç konuşmadi.. sora bir daha göremedim... o rüyanin etkisinde kaldim inanki..:KK43:
bizi kimse anlamaz.. en iyi anneler anlar.. evlat acisi çeken daha iyi anlar.

şimdi ikinciye hamileyim ama hiç hayal edemiyorum. karnımı çok da sevemiyorum.. korkuyorum

Geçmiş olsun Çok üzüldüm allah inşallah bir daha yaşatmasın. Ben de önceki bebeğim 3 aylıkken kalbi durdu diye kürtaj oldum. Büyük hayal kırılğı. İnsan nasıl da alışıyor seviyor. Hayırlısı ama veren de allah alan da. Şimdiki bebeklerimizi korusun rabbim

Bndede oyle oluyo ya tam gecti diyorum tekrar gelio icimi huzursuz ediyor ozellikle sabah uyandigimda gelmis oluyor :KK12: Allahim korusun bebeklerimizi saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip etsin

Aynen ben de tam geçti diyodum mutluydum şok oldum kan gelince. Çok korkuyorum bilmiyoeum allah korusun ne diyim :KK43:

sat a göre bugün tam 7.hafta :) ultrasonda 7+2 çıktı :)

Amin,cümlemizinkini :)

Benim de sat'a göre 7+4 bugün. Öğleden sonra kalp atışları için gideceğim. İnşallah ben de duyabilirim bebeğimin sağlıklı olduğunu.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı kısmet etsin inşallah :)

Mrb arkdslr adetm henüz 5 gün gecikti dün doktra gittim 4 haftlk olldugunu söyledi kese gözükmüyo şimdilik 10 gün sonra tekrar muayene ye gitcm inşallah kese görünür o zaman bebişlermzi sagliklaa aliriz inşallah kuçağa bende de şimdilik tek belirti kasiklrmda ara ara vuran sancı

• Beğen
Reactions: hrm
Kızlar sağ kasında ağrı var dinleniyorum ama geçmiyor. Sizde de oluyor mu? Daha önce düşük yaptığım için çok korkuyorum...

Kızlar sağ kasında ağrı var dinleniyorum ama geçmiyor. Sizde de oluyor mu? Daha önce düşük yaptığım için çok korkuyorum...
Ne kadarlıktın canım? Benim de var o ağrılar, dönem dönem başlıyo, sonra kendiliğinden geçiyo ama dün yürürken ciddi zorlandım bi ara çok ağrıdı.

MasaAllah size yaa. Rabbim saglikla kucaginiza almayi nadib etsin. Darisi bizim basimiza

Kizlar bana dua edin lütfen çok kötüyüm dünden beri ağlıyorum. İlk bebeğimi bende kaybettim o yüzden acısıni iyi biliyorum simdi tekrardan kanamamamin başlaması beni çok kötü yapti onu kaybetmekten çok korkuyorum.

X